Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2008 o 19:34, Budo napisał:

/.../

Ja oddałem całą kisążkę, a potem za kasę uzupełniłem całą książkę na nowo. Było to około
premiery gwen, może od tamtej pory coś pozmieniali.


Już daaaaaaaaaawno temu to naprawili =p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za takie "naprawy". ;/ Właściwie rzecz ujmując jedynym sensownym sposobem na title EotN jest robienie książek, bo blessy za polowanie na terenach są zbyt słabe a ilość punktów na awans jakie przybywają są marne. A jednak robienie po raz enty tej samej misji nie jest czymś co może mnie zmotywować do robienia titla, nawet jeśli skille PvE będą działać lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No pamiętam teraz, dość szybko był update, który to zmienił. Ale co się ludziska zdążyli nachapać to ich :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Sam jesteś zbyt słaby, a nie blessy- trzeba wiedzieć co i jak i pilnować weekendów reputacji, ale nawet bez tego szybko idzie. W zasadzie grając jedynie w okresie premierowym w gwen nabiłem 2x rank 5 i 2x rank 8. Bez wysiłku, farmu ani kombinacji. Jakby trochę posiedzieć to maxy możesz zrobić bez problemu. No i pamiętaj o dungeonach, one też dają punkty, a wiele da się zrobić samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tej sprawy to mam 2 pytania: Czy jest jakiś sposób, by uniknąć przymusowego oddania księgi(na przykład masz jakiś procent a chcesz zrobić całą) i różnią się nagrody w zależności od ilości uzupełnionych stron?Od razu mówię, że chodzi mi o wszystkie kampanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Nikt nie zmusza Cię do oddawania książek.Nagrody różnią się w zależności od ilości wypełnionych stron.O wysokości nagród poinformuje Cię dokładnie wiki :D Generalnie opłaca się oddawać całe wypełnione książki,ale był też kiedyś sposób w GWEN dla przykładu,żeby oddawać książki wypełnione do połowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym req broni?
Przykład.
Kostur który to posiada req w magii przywołania na poziomie 10.
Bonusy dodaje do magi ognia.
Jako Ele ognia byłbym zainteresowany takim sprzętem załóżmy.
Ale czy nie posiadając rzeczonej magii przywołania- bo niby skąd - mogę normalnie normalnie używać tej broni, otrzymując wszelkie bonusy.
Bo włożyć do łapki to ją można - co nie ma sensu według mnie skoro do jej użycia potrzebne są umiejętności których to nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 07:16, Quire napisał:

Jak to jest z tym req broni?


Otrzymujesz wszystkie bonusy jakie ma broń. Jeśli nie spełniasz wymagań poziomu danej broni to jedynie nie zadajesz nią odpowiednich obrażeń a jedynie podstawowe. Co dla Elementalisty i tak nie ma znaczenia, bo i tak obrażenia to on ma zadawać z rzucania spelli a nie atakiem bronią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jest tak jak mówi HumanGhost, ale kurka nie trzeba sobie tym łamać głowy, bo teraz bronie są tak tanie, że za bezcen wyłapiesz golda, albo greena dopasowanego do Twojej klasy, w dodatku z fajnym skinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 09:39, Budo napisał:

/.../

Jest tak jak mówi HumanGhost, ale kurka nie trzeba sobie tym łamać głowy, bo teraz bronie
są tak tanie, że za bezcen wyłapiesz golda, albo greena dopasowanego do Twojej klasy,
w dodatku z fajnym skinem.



Podziękował obu:)

Co do kupowania przedmiotów to znacznie większą frajdę mi sprawia jak uda mi się samemu zdobyć broń która to mi odpowiada. Póki co wszystko co posiadam sam zdobyłem:)

Z innej beczki.

Mógłby ktoś podrzucić screena ze 100% odkrytą mapą z FC. Mam póki co ~94% odkrytego terenu i nie wiem co i gdzie przeoczyłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2008 o 10:09, Quire napisał:

Co do kupowania przedmiotów to znacznie większą frajdę mi sprawia jak uda mi się samemu
zdobyć broń która to mi odpowiada. Póki co wszystko co posiadam sam zdobyłem:)

Z innej beczki.



Jeśli nie spełniasz wymagań broni, nie dostaniesz również pełnego bonusa do energii. Dla przykładu focus dodaje +12 ene bazowo (gdy spełniasz wymagania), jesli ich nie spełniasz to tylko +6. Radze jednak nosic broń odpowiednią do swojej klasy, co więcej nosząc kostur na "nie swój" atrybut tracisz okazje do skorzystania z modów 20% HCT lub HSR, a sa one bardzo przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 20:20, szerszeń45 napisał:

Wielkie dzięki za takie "naprawy". ;/ Właściwie rzecz ujmując jedynym sensownym sposobem
na title EotN jest robienie książek, bo blessy za polowanie na terenach są zbyt słabe
a ilość punktów na awans jakie przybywają są marne. A jednak robienie po raz enty tej
samej misji nie jest czymś co może mnie zmotywować do robienia titla, nawet jeśli skille
PvE będą działać lepiej.


Okrutnie marudzisz. Zrób choć raz wszystkie ksiązki (a zakładam, że i tak masz zamiar przejść fabułę i wszystkie dungi. W ten sposób spokojnie nabijesz r7-8 dwarfa i wymaksujesz dodatkowo co najmniej jeden z titli rasowych plus nabijesz na jakiś r5 pozostałe. To wystarczy by komfortowo korzystać ze wszystkich skili PvE. Gdy chcesz je maksować, to trzeba juz nieco przyfarmić, nic nowego, ale i tak szybko się je bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamykając już temat wymagań. Od tego czy spełniasz wymagania zależy to czy swoją nominalną wartość będzie posiadała cecha, za którą w nawiasie podane są te wymagania. Czyli w przypadku broni obrażenia, fokusów bonus do energii, a tarczy armor. Jeżeli nie spełniasz wymagań to w przypadku przedmiotu zielonego, albo otrzymanego jako nagroda za questa lub od kolekcjonera cecha ta zostanie zredukowana do poziomu właściwego dla przedmiotu startowego, czyli takiego z jakim rozpoczyna nowa postać, a w przypadku przedmiotów z dropu, o połowę. Wszystkie inne bonusy pozostają bez zmian. Należy jeszcze pamiętać, że w przypadku broni, zadawane obrażenia oraz szansa na krytyka, są dodatkowo modyfikowane przez wartość atrybutu, który widnieje w jej wymaganiach.Dlatego, niezależnie od wymagań, warto go mieć jak najwyższego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem dzisiaj sobie EoTN (pozdro Jarzy :]) i muzyczka podczas epilogu byla identyczna (!) jak w Morrowindzie. Czemu tak?

I tak, wiem, ze Jeremy Soul robil przy obu grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 22:07, gothicsheep napisał:

Przeszedlem dzisiaj sobie EoTN (pozdro Jarzy :]) i muzyczka podczas epilogu byla identyczna
(!) jak w Morrowindzie. Czemu tak?


Co do tej muzyczki, to ona nie po raz pierwszy się pojawia w grze. Przed open Beta Factions ( gdzieś w lutym 2006 roku ), ta muzyczka leciała podczas wybierania postaci do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszkadza mi w graniu jedno pytanie: Czy mogę robić questy główne dla Lux jak jestem Kurz(nie zmieniając stronnictwa)? Jestem dowódcą u siebie w gildii, więc dużo osób nie była by zadowolona z ze zmiany:/ Chodzi mi głównie o zrobienie 100% questów w Factions i odkrywanie Kintaju(jak najlepiej). Proszę o szybką odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbijasz 10k luxonów (za nie sobie kupisz "obywatelstwo" luxońskie) i jakby robisz fabułę tak, jakbyś do Kurz się nie przyłączył, ot - tyle, chyba nic się w tej kwestii nie zmieniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 00:23, Mr.M napisał:

Wbijasz 10k luxonów (za nie sobie kupisz "obywatelstwo" luxońskie) i jakby robisz fabułę
tak, jakbyś do Kurz się nie przyłączył, ot - tyle, chyba nic się w tej kwestii nie zmieniło...

Czyli co nie mogę zrobić, by posunąć się za daleko u lux(nie lubię niemiłych niespodzianek :) )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2008 o 00:27, Menisk napisał:

Czyli co nie mogę zrobić, by posunąć się za daleko u lux(nie lubię niemiłych niespodzianek
:) )?


Nie rozumiem pytania :) Grasz normalnie, jak grałeś u Kurzicków, tyle, że idąc inną ścieżką fabularną - Luxonów. Tyle. Grasz do wspólnego momentu obu tych ścieżek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować