Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2008 o 18:16, Quire napisał:

Chodzi mi o HM i tytuł "Vanq...".


A gdzie czyściłeś? Jeśli w EotN, to tam nie ma osobnego tytułu dla Vanquishera. Van tam dodaje punkty do tytułu Master of the North (czy jakoś tak). Jeśli byłeś w innym miejscu i jesteś pewny, że zaliczyłeś vanq, to poszukaj dobrze w tytułach. Łatwo przeoczyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kartą Ge Force 7600GS 256 DDR3/128bit w GW-po starcie gry pojawia mi się czarny ekran i kursor :( Ktoś ma jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 18:19, Adham napisał:

> Chodzi mi o HM i tytuł "Vanq...".

A gdzie czyściłeś? Jeśli w EotN, to tam nie ma osobnego tytułu dla Vanquishera. Van tam
dodaje punkty do tytułu Master of the North (czy jakoś tak). Jeśli byłeś w innym miejscu
i jesteś pewny, że zaliczyłeś vanq, to poszukaj dobrze w tytułach. Łatwo przeoczyć. :)


Czyściłem w FC - "Pongmei Valley". Co by nie skłamać ubiłem w sumie 157 na 163 możliwych gdzie min. wynosi 140.
Niestety dupa blada tytułu jak nie było tak nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 19:01, Quire napisał:

Czyściłem w FC - "Pongmei Valley". Co by nie skłamać ubiłem w sumie 157 na 163 możliwych
gdzie min. wynosi 140.


Jeżeli masz 163 możliwych to masz ubić 163. Liczba często zależy od questów, ew. w kilku miejscach mogą wyskakiwać spod ziemi i w ten sposób liczba się zwiększa. Nie zabiłeś wszystkich - nie ma vanq zaliczonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że za to co powiem zostanę oskalpowany jednak i tak powiem...

Napisałby mi ktoś gdzie można dostać te wszystkie questy świąteczne, co za nie się dostaje i co można z owym fantem zrobić? W podawanego linka nie wejdę, gdyż nie wiem czemu od wczoraj cała strona guildwars.com mi nie działa (przez co nawet nie mogłem typować Xunlai).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 19:01, Quire napisał:

Czyściłem w FC - "Pongmei Valley". Co by nie skłamać ubiłem w sumie 157 na 163 możliwych
gdzie min. wynosi 140.
Niestety dupa blada tytułu jak nie było tak nie ma:(

Wiesz, za jednego vanka tytulu nie dostaniesz. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 19:08, Kukowsky napisał:

Wiem, że za to co powiem zostanę oskalpowany jednak i tak powiem...

Napisałby mi ktoś gdzie można dostać te wszystkie questy świąteczne, co za nie się dostaje
i co można z owym fantem zrobić? W podawanego linka nie wejdę, gdyż nie wiem czemu od
wczoraj cała strona guildwars.com mi nie działa (przez co nawet nie mogłem typować Xunlai).

Use wiki, Kuk! xD

Lion''s Arch, Kama oraz Eye of the North - szukaj ludzikow z wykrzyknikami nad glowa. ;]

A questy... IMO tylko te z Oka jako tako jeszcze daja rade. W Prophie i NFie nuda, przy czym questy z Kama polegaja tylko i wylacznie na bieganiu w ta i z powrotem, wiec zaopatrz sie w combo - Dwarfen Stability + Dash.

Dla swietego spokoju zrobilem je wszystkie, uzbieralem lacznie z 70 cuksow. Co z tego, ze nadal nie wiem czemu one sluza... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 18:28, Jarzy napisał:

Mam problem z kartą Ge Force 7600GS 256 DDR3/128bit w GW-po starcie gry pojawia mi się
czarny ekran i kursor :( Ktoś ma jakieś propozycje?

Jarzy, nowa karta czy problem dopiero sie pojawil? Tak czy siak sproboj przeinstalowac stery, taki rutynowy zabieg na kazda okazje. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 19:03, Adham napisał:

> Czyściłem w FC - "Pongmei Valley". Co by nie skłamać ubiłem w sumie 157 na 163 możliwych

> gdzie min. wynosi 140.

Jeżeli masz 163 możliwych to masz ubić 163. Liczba często zależy od questów, ew. w kilku
miejscach mogą wyskakiwać spod ziemi i w ten sposób liczba się zwiększa. Nie zabiłeś
wszystkich - nie ma vanq zaliczonego.


Heh....

Moje Buruństwo mi bokiem wyszło:P

W międzyczasie tak zwanym zaliczyłem pierwszą lokację Vanq...

Teraz już wiem że trzeba wszystkich ubić (chyba nawet z petami włącznie).

===> gothicsheep
To że za jedna lokację tytułu nie dostanę to ja wiem doskonale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 19:12, Robert'cik napisał:

A ja po raz kolejny nie mogę przejść tego Rozdroża Kodonur. Już mnie szlag trafia. Chyba
zniechęcę się do GW na dobre. :/


Co jest trudnego w tej misji? Przecież to jest jedna z łatwiejszych imo. O_O Zmień build, zmień hero, zastanów się gdzie giniesz i dlaczego, i zrób tak, żeby w tym miejscu nie zginąć. ;]

Quire - pety tylko jak się zrobią na czerwono, czyli dostaną jakąś obszarówką etc. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem - misja jest łatwa. Aż do tego ostatniego ataku na garnizon. Wtedy, zanim nawet zdążę dobiec do środka, padam, a za mną cała drużyna. Zmiana buildu i hero nic mi nie dała. Po prostu najwidoczniej nie umiem grać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Przecież tam masz jeszcze kilku centaurów do pomocy.... nie wiem może nie idziesz pełnym składem? Musisz mieć 8/8 ludzi.
btw nie pakuj się na chama do środka, ale najpierw poczekaj przy drzwiach i zabijaj kolejne grupy po kolei. Po kiego lecisz na całą armię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie dziś zamówiłem Gulid wars oraz Nightfall na gramie. Pozostałe pozycje nie są dostępne. Jakieś porady, propozycje na początek przygody z GW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 19:34, czaja24 napisał:

ja właśnie dziś zamówiłem Gulid wars oraz Nightfall na gramie. Pozostałe pozycje nie
są dostępne. Jakieś porady, propozycje na początek przygody z GW?


Przypięty post. :/ Wydaje mi się, że jest dobrze widoczny... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 19:34, czaja24 napisał:

ja właśnie dziś zamówiłem Gulid wars oraz Nightfall na gramie. Pozostałe pozycje nie
są dostępne. Jakieś porady, propozycje na początek przygody z GW?

No tak, nie ma to jak pouczac innych, a samemu nie zwracac uwagi na podstawowe zasady tego forum.

Do wyboru, do koloru, jesli chodzi o FAQi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 19:40, gothicsheep napisał:

> ja właśnie dziś zamówiłem Gulid wars oraz Nightfall na gramie. Pozostałe pozycje
nie
> są dostępne. Jakieś porady, propozycje na początek przygody z GW?
No tak, nie ma to jak pouczac innych, a samemu nie zwracac uwagi na podstawowe zasady
tego forum.

Do wyboru, do koloru, jesli chodzi o FAQi.

Przypięty post został przeczytany łącznie z odnośnikami i jest dobrze widoczny, moje pytanie jest do tych którzy mają coś jeszcze do dodania. Postanowiłeś mnie ścigać po wszystkich tematach? Czy jak?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 19:53, czaja24 napisał:

Przypięty post został przeczytany łącznie z odnośnikami i jest dobrze widoczny, moje
pytanie jest do tych którzy mają coś jeszcze do dodania.

Przegladasz FAQi, jezeli chcesz sie czegos dowiedziec, co nie zostalo w nich zawarte, wtedy pytasz sie osob, ktore moga miec cos do dodania. Nie po to ktos sie produkowal tworzac je, by na samym starcie ktos je juz skreslal.

Dnia 20.12.2008 o 19:53, czaja24 napisał:

Postanowiłeś mnie ścigać po wszystkich tematach? Czy jak?;)

To nie miejsce na prywatne wycieczki. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować