Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beyond Good & Evil HD zapowiedziane

31 postów w tym temacie

"Premiera została zaplanowana na początek 2011 roku. " - znając Ubigluta będzie 10 obsuw, ale i tak "dobrze", że nie planują wersji na PC, bo tak kupię na iksa i nie będę się niepotrzebnie wkurzał. Pozdrowienia dla fanów HAWX 2 PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra genialna :) ciekawe w jakiej cenie będzie HD. Jak nie drogo to na 100% sobie kupie żeby przypomnieć sobie jak to było :)

BG&E to moim zdaniem jedna z najlepszych gier w jakie grałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość. Pierwszą część uwielbiam, genialna gra, więc fajnie będzie wypróbować ją w odświeżonej grafice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie będzie to jednak zwykły remake powstały z myślą o wspomnianych konsolach i dystrybuowany za pośrednictwem Xbox Live Arcade i PlayStation Network. Gracze otrzymają bowiem grę w rozdzielczości 720p (HD) ze wsparciem osiągnięć i trofeów."

No więc jak dla mnie to jednak będzie zwykły remake skoro to jest ta sama gra tylko odświeżona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie ograniczą się tylko do podbicia rozdziałki :-) a nawet jeśli, to i tak pewnie kupię :-)
A co do braku wersji PC... nie wiem, czy ktoś zauważył, ale gry na PC od dawien dawna SĄ w HD. Wystarczy wybrać odpowiednią rozdzielczość w opcjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 08:42, Doomann napisał:

Mam nadzieję, że nie ograniczą się tylko do podbicia rozdziałki :-) a nawet jeśli, to
i tak pewnie kupię :-)
A co do braku wersji PC... nie wiem, czy ktoś zauważył, ale gry na PC od dawien dawna
SĄ w HD. Wystarczy wybrać odpowiednią rozdzielczość w opcjach...

Ale przyadałaby się odświeżona wersja z acziwkami i przystosowana do najnowszych standardów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 08:46, Szejkon napisał:

> Mam nadzieję, że nie ograniczą się tylko do podbicia rozdziałki :-) a nawet jeśli,
to
> i tak pewnie kupię :-)
> A co do braku wersji PC... nie wiem, czy ktoś zauważył, ale gry na PC od dawien
dawna
> SĄ w HD. Wystarczy wybrać odpowiednią rozdzielczość w opcjach...
Ale przyadałaby się odświeżona wersja z acziwkami i przystosowana do najnowszych standardów.

Nie wiem jak ciebie, ale mnie zdobywanie trofeów/achievementów bawi tylko na konsoli - nie mają ich tylko starsze produkcje na PS3, a znajomi mogą w każdej chwili je sprawdzić, a o to przecież chodzi. I co rozumiesz jako "najnowsze standardy"? Przecież poza podbiciem rozdziałki do 720p i ewentualnym dodaniem antyaliasingu zmian żadnych nie będzie. Popatrz jak wyglądały zmiany w God of War Collection - uważasz, że Ubi zrobi coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 09:19, Doomann napisał:

Nie wiem jak ciebie, ale mnie zdobywanie trofeów/achievementów bawi tylko na konsoli
- nie mają ich tylko starsze produkcje na PS3, a znajomi mogą w każdej chwili je sprawdzić,
a o to przecież chodzi. I co rozumiesz jako "najnowsze standardy"? Przecież poza podbiciem
rozdziałki do 720p i ewentualnym dodaniem antyaliasingu zmian żadnych nie będzie. Popatrz
jak wyglądały zmiany w God of War Collection - uważasz, że Ubi zrobi coś więcej?

Mnie bardzo bawi zaliczanie acziwków na pc na steam, więc to nie jest domena tylko konsol. wiem jak wyglądał serious sam hd i chciałbym beyond hd na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się BG&E zraschowało, jakoś dziwnie bo wszystko mam jakieś przyśpieszone, a że płytę mam pożyczoną to sobie nie zagram długo, a fajnie się zapowiadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 10:32, MrCookie napisał:

Mi się BG&E zraschowało, jakoś dziwnie bo wszystko mam jakieś przyśpieszone, a że płytę
mam pożyczoną to sobie nie zagram długo, a fajnie się zapowiadało.


A na jakim systemie grasz? Ja grałem na XP i było w porządku, a na Viście gra źle działała.

Sam news świetny, ale wolałbym ujrzeć dwójkę najpierw.

@hallas ---> Dwójka już powstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 10:32, MrCookie napisał:

Mi się BG&E zraschowało, jakoś dziwnie bo wszystko mam jakieś przyśpieszone, a że płytę
mam pożyczoną to sobie nie zagram długo, a fajnie się zapowiadało.


Znajdź w sieci programy do zamulania procesora. BG&E jak wszystkie tytuły na silniku Jade mają to do siebie, że dziwnie chodzą na procesorach wielordzeniowych. Polecam forum gry na GoGu, tak można znaleźć taki mały programik który powoduje, że gra już nie szaleje z prędkością 4x. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 14:51, Revanchist napisał:

> Aha, super, zamiast zrobić dwójkę to odgrzeją kotleta...

Przecież dwójka powstaje. Ancel kazał być cierpliwym.


DNF też powstaje. Podobnie jak Half-Life 2: Episode Three. Dziękuję za takie powstawanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować