Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Move – pierwsze wrażenia, pierwsze gry

15 postów w tym temacie

Po tygodniu posiadania Move stwierdzam, że mimo mojego sceptycyzmu jest to naprawdę fajna zabawka. Najwięcej czasu spędziłem w walkach gladiatorskich, na dwa kontrolery gra się naprawdę fajnie i hmmm (nie powiem realistycznie ale coś w tym stylu, bo jedną ręką kierujesz tarczą, a drugą miecz), chociaż z prawdziwym człowiekiem obok gra się o wiele fajniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość po macoszemu zostały przedstawione powyższe gry, zwłaszcza, że na zabawę z Move było już sporo czasu od ukazania się na rynku polskim, jednakże ogólnie w miarę dobrze podsumowane. Nie mogę zgodzić się z negatywnymi opiniami o Kung Fu Rider, który jest naprawdę świetną grą (klimat zupełnie jak za czasów automatów), przy ktorej u nas w domu jest najwięcej śmiechu. Dziwi mnie także, że w tej "recenzji" brakuje Start the Party, które jest chyba obowiązkową pozycją własnie na wszelkie imprezy. Nie mogę się za to doczekać na pełną wersję the Shoot, strzelanie do wszystkiego co się rusza i nie rusza, w doskonałej oprawie. jest mnóstwo dem, dzięki którym można się wchłonąć porządnie w "świat" nowej zabawki jaką jest Move.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 17:47, mik999 napisał:

Po tygodniu posiadania Move stwierdzam, że mimo mojego sceptycyzmu jest to naprawdę fajna
zabawka. Najwięcej czasu spędziłem w walkach gladiatorskich, na dwa kontrolery gra się
naprawdę fajnie i hmmm (nie powiem realistycznie ale coś w tym stylu, bo jedną ręką kierujesz
tarczą, a drugą miecz), chociaż z prawdziwym człowiekiem obok gra się o wiele fajniej.

he he - mam to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omawiają gry, które sprzedają ^^

btw. kiedy recenzja F1 2010? Kupiłem gierkę u was, jest wypas, choć pit stop bug daje w kość.. ktoś wie czy będzie łatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 18:21, Galder_Grasfiord napisał:

Dość po macoszemu zostały przedstawione powyższe gry, zwłaszcza, że na zabawę z Move
było już sporo czasu od ukazania się na rynku polskim, jednakże ogólnie w miarę dobrze
podsumowane. Nie mogę zgodzić się z negatywnymi opiniami o Kung Fu Rider, który jest
naprawdę świetną grą (klimat zupełnie jak za czasów automatów), przy ktorej u nas w domu
jest najwięcej śmiechu. Dziwi mnie także, że w tej "recenzji" brakuje Start the Party,
które jest chyba obowiązkową pozycją własnie na wszelkie imprezy. Nie mogę się za to
doczekać na pełną wersję the Shoot, strzelanie do wszystkiego co się rusza i nie rusza,
w doskonałej oprawie. jest mnóstwo dem, dzięki którym można się wchłonąć porządnie w
"świat" nowej zabawki jaką jest Move.

Hm... czy po macoszemu? Sports... chyba dość szczegółowo - o czym tu wiecej pisać? EyePet już miał recenzję, o Kung Fu Rider rozpisywać się nie ma co, choć podobnie, jak Ty uważam, że gra została trochę skrzywdzona przez kiepskie oceny. Temu dałem kaurat wyraz w tekscie. A Start the Party ma być w osobnym materiale opisane, więc już nie wrzucałem tutaj. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W sumie walka na miecze jest całkiem nieźle zrealizowana, choć nie jest to oczywiście Teken. "
Literówka - Tekken :)
Swoją drogą, chyba jednak bliżej "Sports Champions" do Soul Calibur niż do Tekken''a, aczkolwiek wnioskuje to po screenach i gameplayach, więc jak się mylę to z góry przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Położenie start i select rzeczywiście nie należy do najbardziej intuicyjnych miejsc na świecie (z doświadczenia, za pierwszym razem ludzie nie potrafią go znaleźć ;)), ale to kwestia przyzwyczajenia. Wystarczy przekręcić kciukiem kontroler, natomiast o przypadkowym naciśnięciu nie ma mowy :)

Z rzeczy które mógłbym dodać to, że w ping pong''u można także podrzucić piłeczkę trigger i w nim największe znaczenie ma wybór poziomu trudności w grach multi, po prostu śledzenie kontrolera jest 1:1 i nie ma żadnych przekłamani na goldzie. Gra się po wypasie! :)

W siatkówkę, oczywiście wystarczy się bardziej wczuć i gra robi się bardziej emocjonująca, nikt nie broni Ci wyskakiwać, a możliwość "oszukiwania" nie zrazi leniwych.

W "walce na miecze" można też przy wyborze postaci wybrać inną broń niż miecz (O.o) jest topór, młot i inne obuchowe, strój też możemy wybrać, tym samym bliżej do TEKKEN''a (!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Kung Fu Rider byłby o wiele "lepszą grą" gdyby na siłę nie robili z niego Move Exclusive... dużo lepiej grałoby się w niego na padzie zamiast bezsensownie machać różdżką, żeby przyśpieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Move''a mam od zeszłej soboty i już się zakochałem po uszy, moim zdaniem zostawia wii daleko w tyle (konsolka nintendo wypadł z tego powodu z moich planów zakupowych:P). Zgodze sie z recenzentem co do tenisa stołowego, sam sporo grałem i o dziwo większość nawyków dotyczących trzymania paletki, "nakrywania" piłeczki przy ścinach itp jest odwzorowana o mistrzowsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie pełnej wersji Sports Champions. A dokładniej łucznictwa w tejże. Czy do gry wymagane są dwa kontrolery Move? Czy z jednym też można sobie postrzelać? Tak samo z walkami rycerskimi. Da radę z jednym Movem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiiadomo, majac dwa kontrolery masz mozliwosc ruszania tarcza i bronia niezaleznie to rowniez majac jeden kontroler mozna spokojnie grac :). Wtedy po prostu naciskasz trigger i wtedy kontroler odpowiada za ruch tarcza.

W lucznictwie tez bez problemu mozna grac jednym Move''em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 20:10, Kurt47 napisał:

"W sumie walka na miecze jest całkiem nieźle zrealizowana, choć nie jest to oczywiście
Teken
. "

Literówka - Tekken :)
Swoją drogą, chyba jednak bliżej "Sports Champions" do Soul Calibur niż do Tekken''a,
aczkolwiek wnioskuje to po screenach i gameplayach, więc jak się mylę to z góry przepraszam
:)

Nie mylisz bo to bardziej soul Calibur, i ja również spędzam najwięcej czasu przy gladiatorach na razie na 1 move, ale i tak zabawa przednia. Również podoba mi się ping-pong dosyć fajnie się gra i nie powiem można się zmachać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie dziwi, że tak późno serwis wyjechał z tematem SC, biorąc pod uwagę że można było nabyć już w dniu premiery - sam tak zrobiłem i jestem zadowolony - cały komplecik - dwa move, navigation i stacja dokująca - oraz oczywiście RE 5 ME, i HR ME i jest zabawa - czemu tez po za SC nie było tych gier czy chociażby TUMBLE, które dla mnie osobiście jest zaraz po SC. Jeżeli Sony będzie nadal tak inwestować to ja się na to piszę! - a dla serwisu minusik za spóźnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować