Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP: Wiedźmin i Dragon Age mogą współistnieć

66 postów w tym temacie

Najlepiej obie....:D
ciekawe spostrzeżenia tylko czy tak samo myślą twórcy Dragon''Age?

Dosyć kontrowersyjne stwierdzenie że RPGów jest mało...ich jest mało w stosunku do FPSów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega Jan zapomniał pewnie o ważnej kwestii jaką jest zawartość portfela... ;) Ja, choć mam pierwsze części obu gier, kupuje Wiedźmina. Nie chodzi tu nawet o jakiś growy patriotyzm, po prostu zapowiada się ZNACZNIE lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja nie wygląda jednak tak radośnie i pokojowo, jeśli przypomnieć sobie, że typowego FPSa można przejść w 7-15 godzin, a RPGa w 40-80. Osobiście za każdym razem długo rozważam wybór gry, której miałbym poświęcić tyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że jest to możliwe, jednak dopiero po upływie jakiegoś czasu, w którym ponownie wypełnimy naszą kieszeń zieloną gotówką. Ja sam, gdybym miał wybrać, to z pewnością wybrałbym Wiedźmina, patrząc przez pryzmat pierwszych części, ale także zapowiedzi, w których Dragon Age 2 wypada przy rodzimym Wiedźminie słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ma żadnego problemu z wyborem produkcji, która znajdzie się na półce. Wiedźmin 2 to jest najbardziej oczekiwana przeze mnie gra przyszłego roku. Tak jak w tym czekam na A: G4 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko Wiedźmin. Pod każdym względem. To będzie pierwsza gra w moim życiu, której zrobię pre-order jak tylko pojawi się opcja. I to kolekcjonerki jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, pierwszy Wiedźmin mnie zawiódł do tego stopnia, że po dwóch godzinach gry wylądował na półce i siedzi tam po dziś dzień (...do czasu porządków :p ). Drugiej części na pewno nie kupię.
Dragon Age II to co innego, zdecydowanie na to czekam. No, najlepiej na edycję kolekcjonerską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współistnieć? Z jak dotąd zaprezentowanych materiałów wynika, że nasza polska produkcja zjada twór kanadyjskiego giganta na śniadanie! Zamierzam zakupić oba tytuły, ale jak na razie moim faworytem jest właśnie Wiedźmin. ;) Nie zdziwiłbym się gdyby nasza rodzima produkcja zdobyła znacznie większą popularność niż druga część Dragon Age.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 08:40, Mimizu napisał:

Sytuacja nie wygląda jednak tak radośnie i pokojowo, jeśli przypomnieć sobie, że typowego FPSa można przejść w 7-15 godzin, a RPGa w 40-80.


Przypominam, że większość FPSów ma tryb multiplayer który znacznie przedłuża żywot gry. Np. w Modern Warfare 2 grałem w single''a 7h, a w multi 45. Czyli łącznie ponad 50h. Dłużej niż niejeden współczesny RPG :)

Ja osobiście zdecyduję się na Wiedźmina. Po prostu patrząc na Dragon Age: Początek, mam nadzieję, że kontynuacja stanieje równie szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecyduje się na Dragon Age 2. Głównie dlatego, że podobnie jak nurie_fea pierwszy Wiedźmin jakoś tak szybko odszedł w zapomnienie, nie dobrnąłem nawet do połowy. Poza tym - redzi lecą sobie w kulki z wersją konsolową. Sami sobie zmniejszają porządnie w ten sposób sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się martwić. Ja stawiam na późniejsze kupno drugiej części DA z racji, że zapewne jak w przypadku pierwszej części wyjdzie takie "Ultimate edition" ze wszystkimi dodatkami itd, robić z siebie barana już się więcej nie dam. Wiedźmin 2 to absolutny must have. Modlę się tylko abym nie dostał pociętej gry jak np Mafia2 ostatnio i aby twórcy zrezygnowali z dodatków DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy nastawioną na walkę grę, ze ograniczonym w stosunku do części pierwszej edytorem postaci i system dialogów idiot-friendly wciąż można nazwać RPGiem. Ale poczekamy, zobaczymy.
Mam tylko nadzieję, że Wiedźmin 2 mnie nie zawiedzie, bo po mistrzowskiej pierwszej części mam duże oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, patrząc na Dragon Age 2... Tzn. na tą dziwną grafikę przerobioną tak, by ukryć niedoskonałości silnika i na "slasherowatą" część gry... Jakoś Wiesiek wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor tekstu trafił w sedno.Zgrzytnę zębami na EA i ich politykę DLC, ale najpewniej oba te tytuły kupię.To nawet lepiej jak wyjdą razem, bo człowiek będzie mial jakieś tam złudne poczucie wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować