Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed: Brotherhood - zobacz filmik z bety

13 postów w tym temacie

Całkiem fajnie, ale na dłuższą metę chyba zbyt monotonne. O ile na drugą część gry byłem strasznie napalony i zasadniczo nie zawiodłem się tak bardzo o tyle ten cały Brotherhood wydaje mi się skokiem na kasę z paroma bajerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO odczucie gry bardzo zależy od osób z którymi grasz. Jeżeli trafisz na fajny serwer gdzie osoby próbują się nie ujawnić i liczą się umiejętności wtapiania w tłum jest super. Jeżeli trafisz jednak na serwer gdzie ludzie biegają jak.... głupi, to najlepsze co możesz zrobić by mieć przyjemną rozrywkę to wyjść z serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też byłem zagrzany na to mocno. Pograłem godzinę czy dwie i sie nudne i monotonne zrobiło. Jestem ciekaw, moze inne tryby będą ciekawsze. Póki co czekam na single, bo o to w AC chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mutli jest dobre, nawet bardzo dobre. Świetne uzupełnienie singla z Brotherhooda.
A co do map: u mnie ranking jest taki:
1. Rome
2. Castel Gandolfo
3. Siena (nic specjalnego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 21:17, Harrolfo napisał:

Mutli jest dobre, nawet bardzo dobre. Świetne uzupełnienie singla z Brotherhooda.
A co do map: u mnie ranking jest taki:
1. Rome
2. Castel Gandolfo
3. Siena (nic specjalnego)



Rome jest fajne bo są windy siena bo jest fajny teren a castel Gandolfo wydaje się przynajmniej moim zdaniem małe ale też jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować