Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lord of the Rings: Aragorn`s Quest - zobacz, w jaki sposób obsługuje Move`a

12 postów w tym temacie

Uważam że move to super gadżet który warto zakupić sam grałem już w parę gierek i na prawdę polecam. Tylko jestem ciekaw ile osób będzie w stanie machać przez mieczem przez parę godzin. Ja przyznam się bez bicia że jak gram w gladiatorów robię 5-6 walk (po 2 rundy) i już mam dość. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyglada ciekawie, pewnie niedlugo spadnie sprzedaz hantli itp, kazdy po godzinej sesji z move bedzie mial taki biceps ze ho hoo ;]
mam nadzieje ze kiedys zrobia to na pc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 10:53, Dominix napisał:

wyglada ciekawie, pewnie niedlugo spadnie sprzedaz hantli itp, kazdy po godzinej sesji
z move bedzie mial taki biceps ze ho hoo ;]


I będzie wyglądał tak :P
http://30.media.tumblr.com/tumblr_kod55e94lC1qzflvuo1_500.jpg

Ale bez przesady, w końcu ile to waży ;]

Ogólnie rzecz biorąc, to jak zobaczyłem Aragorn Quest jeszcze dawno temu, to nie interesowałem się tą grą w ogóle, w końcu gra dla dzieci. Ale z Move....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 15:09, czart98 napisał:

A ja i tak kupie na wii bo Move to kopia wii jakby sony nie miało czego kopiować


I nie do końca masz racje, racjonując to dziś wszystko jest kopią wszystkiego co było wcześniej. I każdy kto grał i na WII i na Move powie Ci że jest różnica między tymi dwoma produktami.
Po pierwsze Move a dokładnie PS3 prezentuje ładniejszą grafikę.
Po drugie ruchy zdają się być płynniej odbierane.
Po trzecie nie oszukujmy się więcej producentów wypuszcza gier na PS3 niż na Wii.
Jedyny plus dla Wii to jest cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 15:25, Gniewny1j napisał:

> A ja i tak kupie na wii bo Move to kopia wii jakby sony nie miało czego kopiować


I nie do końca masz racje, racjonując to dziś wszystko jest kopią wszystkiego co było
wcześniej. I każdy kto grał i na WII i na Move powie Ci że jest różnica między tymi dwoma
produktami.
Po pierwsze Move a dokładnie PS3 prezentuje ładniejszą grafikę.
Po drugie ruchy zdają się być płynniej odbierane.
Po trzecie nie oszukujmy się więcej producentów wypuszcza gier na PS3 niż na Wii.
Jedyny plus dla Wii to jest cena :)


No wlaśnie ma racje. twoje różnice tak naprawdę nie wskazuja na to, aby "move" było produktem unikalnym.
Lepsza grafika- nic nowego- poprostu udoskonalili to, czego nie chce zrobić nintendo
ruchy są płynniejsze- udoskonalili to, co dla nintendo jest wystarczające
a co do tzreciego przykładu- patrząc z punktu widzenia Europejczyka masz rację, ale zauważ, że nintendo jest zorientowane na swój rodzimy rynek, więc zapraszam do zobaczenia oferty gier na wii dla tego regionu. Dam sobie głowę uciąć, że patrząc na nie nie raz będziesz zdziwiony :)
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować