Zaloguj się, aby obserwować  
olcia13

gramy! - temat ogólny o nowym programie o grach na TVN Turbo

48 postów w tym temacie

Witam. Czy słyszeliście o programie, pt. ,,gramy!". Idzie w soboty o 19h na TVN Turbo. Mi się on podoba. Kto to oglądał? To jest temat ogólny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 14:29, olcia13 napisał:

Witam. Czy słyszeliście o programie, pt. ,,gramy!". Idzie w soboty o 19h na TVN Turbo. Mi się
on podoba. Kto to oglądał? To jest temat ogólny.


"gramy" ten program jest kiepski
hyper jest lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, review territory bije na głowę wszystko. A ci prowadzący są sztampowi, nie znają się na grach, i gadają głupoty jakich mało ( oczywiście prowadzący z gramy na tvn turbo ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gramy podwinęli pomysł na drabinkę rekordów z Top Geara. Kompy na których są recenzowane gry są chyba słabsze niż mój. Swat 4 tam się ciął a recka Empire Earth 2? Chyba 5 klatek na sekunde.

Pomimo tego czasmi go oglądam, gdyż nie mam Zig Zapu (mam Cyfrowy Polsat)

PS Jeśli ktoś zna niemiecki to może oglądać po 22.00 na CNBC taki program... kurde zapomniałem nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 18:07, Big Moon napisał:

W gramy podwinęli pomysł na drabinkę rekordów z Top Geara.


No właśnie też to zauwarzyłem ŚMIESZNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na moje nieszczęście wpadłem na ten program przez całkowity przypadek. Rozmowy z zaproszonymi gośćmi uważam za całkowitą pomyłkę- oglądałem program gdzie zaproszony był Kot (chyba ma na imę Tomasz). Wywiad bez ładu i składu, aktor wogóle nie miał pojęcia o grach, powydurniał się trochę przy Eye Toy na PS2 i w tym momencie wyłączyłem odbiornik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To najgorszy program o grach jaki oglądałem. Kolesie którzy go robią nie mają pojęcia o grach. Przytoczę przykład „recenzji” któregoś z Gothiców. Otóż według tego programu jeden z najlepszych RPGów jest grą zręcznościową(!). A filmiki z gier są marnej jakości. Nie traćcie czasu na ten program.

Ehh brak mi starego GameBox’a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować