Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Konkurs graficzny na tło pod forum

322 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2010 o 21:02, Piotrek_K napisał:

Ogolnie to bym pociagnal to tlo pod bannerem pod niebieska belke rowniez (no i nadal
nie jestem przekonany co do tych "kropek" przy banerze ;)).


To są nity. ;)

Dnia 01.11.2010 o 21:02, Piotrek_K napisał:

Dodatkwy blad na screenie ponizej.


To poprawiłem jeszcze wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że dawanie plików w PSD służy właśnie temu, aby ekipa dopracowała tła - niektóre mają potencjał, ale potrzebują właśnie takich drobnych poprawek, aby efekt był jeszcze lepszy.

BTW Miło, że pod koniec konkursu zrobił się tutaj taki ruch, bo już myślałem, że nie będę miał z kim konkurować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 20:48, SSj2 napisał:

Tobie może się podobać, mnie nie musi.

Praca dobra, w mniejszym lub wiekszym stopniu, przypada do gustu wszystkim. Nie ma tutaj zadnych wyrazistych kolorow (nie mowie, ze sa zle. Ja tam lubie, ale nie kazdy musi za nimi przepadac), zadnych wywijasow (jw.) czy calkowicie nietrafionych rzeczy (nie bede wskazywal jakie prace sa ''be'' ;)). Jasne - malo efekciarska jest ta praca. Ale wlasnie w tym tkwi sila. Efekciarskie niektorym sie nie podobaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 21:06, Vojtas napisał:

To są nity. ;)

Kropki! ... ;P

Dnia 01.11.2010 o 21:06, Vojtas napisał:

To poprawiłem jeszcze wczoraj.

Jak napisalem wczesniej: No to jest GIT ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sensie, że na początku prac było niewiele. Im więcej uczestników, tym zabawa jest fajniejsza, a emocji więcej. Fakt, może troszkę niefortunnie to zabrzmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 21:14, Piotrek_K napisał:

(nie bede wskazywal jakie prace sa ''be'' ;))

Och ależ dziękuję : P.

Dnia 01.11.2010 o 21:14, Piotrek_K napisał:

Jasne - malo efekciarska jest ta praca. Ale wlasnie
w tym tkwi sila. Efekciarskie niektorym sie nie podobaja ;)

Podobnie jak te w stylu minimalistycznym :). Twoja wypowiedź po prostu narzucała Twój "gust" (przepraszam, że w cudzysłowie, ale nie ma za tym głębszego znaczenia) ogółowi mniej więcej w taki sposób: "Jeśli Wam nie podoba się ta praca, która podoba się mi, to albo gustu nie macie, albo Wasz gust wybiera rzeczy gorsze niż mój".

Z doświadczenia wiem, że praca dobra nie zawsze przypada do gustu wszystkim. Chociaż i tak wystarczy wspomnieć takiego Picassa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 12:41, Laid_back napisał:

Widzę, że sypnęło trochę pracami pod koniec ;)
Ok, teraz zajmiemy się ich przeglądaniem, następnie zrobimy sondę z zakwalifikowanymi


Czy do sondy sami zrobicie miniaturki? Bo różne osoby w różny sposób zaprezentowały tutaj swoje prace i bez realistycznego wrzucenia tapetki pod forum ciężko porównać jak będzie prezentował się efekt końcowy. Mam tu na myśli wstawione tak jak w moim przypadku samo tło, albo w innych przypadkach tapetkę z nałożonym zielonym szablonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będziemy robili żadnych dodatkowych miniaturek, zrobimy po prostu w wątku głosowanie o faworyta - jak zaczniemy to komplikować to do przyszłego roku nie rozstrzygniemy akcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosujcie na mnie cukierki truskawkowe dla moich wyborców:D


PS.

Pozatym mam nadzieję że plagiat kumlaga zostanie odrzucony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 15:14, benq20 napisał:

Poza tym mam nadzieję że plagiat kumalga zostanie odrzucony!

A ja mam nadzieję, że kumalg wygra. Jego praca podoba mi się najbardziej, chętnie bym ją sobie ustawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogli by dać jeszcze trochę czasu. Pewnie każdy z nas dostrzega jakieś elementy które by chciał poprawić. Wcześniej dałem tapetę z tymi elementami strony internetowej, teraz dam niczym nie przysłoniętą( taką samą!!) bo może wam się przydać.

20101102163725

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 15:14, benq20 napisał:

Głosujcie na mnie cukierki truskawkowe dla moich wyborców:D


PS.

Pozatym mam nadzieję że plagiat kumlaga zostanie odrzucony!


To tak jakby posądzić o plagiat osobę, która ma buty takie same lub podobne do naszych. Nie ośmieszaj się już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 16:43, xD_ominik napisał:

Mogli by dać jeszcze trochę czasu. /.../


Ale przecież było sporo czasu, praktycznie 3 tygodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 22:54, SSj2 napisał:

Jako, że trza by parę rzeczy się zmieniło (dzięki LESZ3u! : /), to puszczam na razie
w obieg coś takiego. Może się spodoba :). Podpis "na wszelki wypadek", tło na HD, zaś
pod spód można wrzucić czarny.

Jak dla mnie najlepsza praca ;D I nie obraził bym się mając takie tło ! I myśle że zostanie wprowadzone ;)
Podchodzi mi również praca Kumalga , L33Ta ,MisticGohan_MODEDa - jego troche mniej ale daje rade . I to tyle jeśli miałbym określić top 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, kto wygra? Ja stawiam na kamaluga. Ale takiej idealniej pracy to nie ma. Poza tym żałuję że mu dałem kilka podpowiedzi dzięki czemu jego praca jest lepsza. Mam nadzieję że będą jakieś nagrody za 2 i 3 miejsce. Mogli by tez zrobić tak jak na pinger . pl można ustawić kilka tapet i losowo wybiera którąś z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 11:41, xD_ominik napisał:

Jak myślicie, kto wygra? Ja stawiam na kamaluga. Ale takiej idealniej pracy to nie ma.

Pozwolisz, że domysły zostawisz na moment, w którym pojawią się te wybrane przez gram, co? :)

Dnia 04.11.2010 o 11:41, xD_ominik napisał:

Poza tym żałuję że mu dałem kilka podpowiedzi dzięki czemu jego praca jest lepsza. Mam
nadzieję że będą jakieś nagrody za 2 i 3 miejsce.

Z tego co pisał Laid wybiorą 2-3 tapety.

Swoją drogą, nie wiem co to za typowanie wyników przez ludzi, którzy biorą udział, trochę mi to źle pachnie. Jeśli się odbędzie głosowanie gramowiczów (a z tego co pisał Laid, tak będzie) to oni zdecydują, a nie konkursowicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować