Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach? - Temat Ogólny :)

4215 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2006 o 12:34, Mistic napisał:

Mam pytanie, Saga Fallouta jest już pewna i w skład wchodzą: Fallout 1 i 2 czy dodatkowo jeszcze
Tatcics? I są po polsku?


W sadze sa Tacitcis, fallout 1 i 2 to wersje PL kinowe, a tactocs to pełna lokalizacja z uzyciem głosów aktorów
Olaf Lubaszenko, Mirosław Baka i Hyra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 08:15, Misiek690 napisał:

> > Pytanko do CDP: czy okładki "Sag" będą takie same jak w wydaniu premierowym, czy
może
> planujecie
> > nową szatę graficzną dla tych wydań? Moim zdaniem tamte okładki nie były zbyt ciekawe

> (zwłaszcza
> > Baldur''s), dlatego z chęcią zobaczyłbym nowe.
>
> Bedziemy modyfikowac .. nawet juz chyba jiedlugo pokaze wam pierwsze projekty:)
Może dać kilka projektów i poddać je głosowaniu ? :)


Jasne bardzo chetnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 17:15, kowboj3 napisał:

A no to jaki jest sens wydawania Extra Gry, jak po 3 miesiącach te tytuły będą w NXK i to w
lepszej edycji niż ta w Extra grze?

święta racja, przynajmniej masz instrukcję i poradnik, oraz ulepszone wydanie XKN RZĄDZI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 17:15, kowboj3 napisał:

A no to jaki jest sens wydawania Extra Gry, jak po 3 miesiącach te tytuły będą w NXK i to w
lepszej edycji niż ta w Extra grze?


Ten temat był poruszany już kilka razy - przeglądij kilka stron wstecz. A tak ogólnie chodzi o to że XG jest skierowana do ludzi którzy nie mają pod nosem jakiegoś hipermarketu czy dostępu do internetu. XKN nie występuje przecież w kioskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 17:32, mike91 napisał:

W przysłosci chciałbym megapack Diablo 1 ,2 z dodatkiem i rózne bajery i inne tak jak z falloutem


Blizzard bardzo nie lubi kiedy jego gry trafiają do jakichś gazet czy tanich serii... więc - zapomnij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy to prawda, że Swat 4 nie obsługuje kart GeForce z serii MX? Nawet przy najniższych ustawieniach? Może jednak ktoś grał w to na MX''ach? Pamiętam, że GTA SA też nieobsługiwało kart MX a jednak mogłem sobie pograć całkiem normalnie. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że teraz eXtra Gra wychodzi regularnie i są w niej niezłe gierki. CD Projekt pod tym względem prowadzi z Cenegą. Nawet jakby Cenega wypuściła jakąś gazetkę z dołączoną grą to wątpię żeby były tam godne uwagi gry. Moim zdaniem eXtra Gra to dobry pomysł bo po jedną grę nie opłaca się jechać albo iść do hipermarketu a do kiosku jest rzut mokrym beretem. Co do zawartości pudełka, czyli instrukcji i poradnika to mnie wystarczy PDF a i tak najczęściej nie czytam ich tylko wszystko sprawdzam na żywo w grze. Poradnik w Colinie 04 i tak raczej był tylko prezentacja samochodów i Os-ów bo co można poradzić w grze samochodowej. Jak się nie umie grać w rajdówki to poradnik za dużo nie pomoże tylko trzeba samemu trenować. Pozdrawiam ludzi z CD Projekt odpowiedzialnych za eXtra Grę i Forumowiczów. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 09:35, Misiek690 napisał:

CD Projekt pod tym względem prowadzi z Cenegą. Nawet jakby Cenega wypuściła jakąś gazetkę z dołączoną grą to wątpię
żeby były tam godne uwagi gry.


Tak - pamiętam Game 4 U czy jakoś tak się nazywała ich "gazetka". Dali Starsky & Hutch oraz Divine Divinity (czy jakoś tak...). Kosztowała 24,99zł i chyba nie wytrzymała konkurenci bo po 2-3 numerach gazety już nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:55, kowboj3 napisał:

czy to prawda, że Swat 4 nie obsługuje kart GeForce z serii MX? Nawet przy najniższych ustawieniach?
Może jednak ktoś grał w to na MX''ach? Pamiętam, że GTA SA też nieobsługiwało kart MX a jednak
mogłem sobie pograć całkiem normalnie. Proszę o pomoc.



Da mi ktoś odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 09:51, kowboj3 napisał:

Da mi ktoś odpowiedź?


Wymagania sprzętowe:
Procesor 1 GHz, 256 MB pamięci RAM, karta graficzna GeForce 2 (MX 200/400 nie obsługiwane) lub Radeon 8500 z 64 MB pamięci, 2 GB miejsca na dysku twardym

Więc na MX nie zadziała ci gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 10:19, Markus89 napisał:

> Da mi ktoś odpowiedź?

Wymagania sprzętowe:
Procesor 1 GHz, 256 MB pamięci RAM, karta graficzna GeForce 2 (MX 200/400 nie obsługiwane)
lub Radeon 8500 z 64 MB pamięci, 2 GB miejsca na dysku twardym

Więc na MX nie zadziała ci gra.


No tak. W takim wypadku GTA SA też nie powinna mi dzialać, a jakoś w nią gram na tym sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 11:08, kowboj3 napisał:

> > Da mi ktoś odpowiedź?
>
> Wymagania sprzętowe:
> Procesor 1 GHz, 256 MB pamięci RAM, karta graficzna GeForce 2 (MX 200/400 nie obsługiwane)

> lub Radeon 8500 z 64 MB pamięci, 2 GB miejsca na dysku twardym
>
> Więc na MX nie zadziała ci gra.

No tak. W takim wypadku GTA SA też nie powinna mi dzialać, a jakoś w nią gram na tym sprzęcie.


Sprawdź przy pomocy tego programu - uwzględnia on wiele wymagań jakie sobie rzyczą niektóre gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 11:08, kowboj3 napisał:

> Więc na MX nie zadziała ci gra.

No tak. W takim wypadku GTA SA też nie powinna mi dzialać, a jakoś w nią gram na tym sprzęcie.


No więc po co pytasz skoro wiesz?? Najlepiej ściągnij sobie demo gry i sprawdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować