Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach? - Temat Ogólny :)

4215 postów w tym temacie

Takie rzeczy to tylko w Erze. Gra jest zdecydowanie za świeża, aby trafiła od razu do eXtra Gry. Pewnie najpierw zostanie przemielona przez wszystkie tanie serie, choć jak widać na przykładzie PESa, taki schemat nie jest stosowany przy wszystkich tytułach. Nadzieję zawsze można mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak jest nadzieja, że pojawi się w eXtra Grze. Dwie świetne gry piłkarskie wydawane jednocześnie pod szyldem jednej serii? CDP szaleje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 22:12, LESZ3u napisał:

Czyli jednak jest nadzieja, że pojawi się w eXtra Grze. Dwie świetne gry piłkarskie wydawane
jednocześnie pod szyldem jednej serii? CDP szaleje!


I jutro jest premiera tej gry, super. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 21:47, Rick napisał:


> DMC 4 jest teraz jako pełniak w CDA więc nie widzę powodu żeby miał trafiać do tańszej

> serii ;p
Tak, wszyscy kupują CDA, wszyscy wiedzą, że DMC4 był w CDA i wszyscy na pewno kupili
DMC4, mimo, że jest dostępny w sprzedaży tylko przez miesiąc.


Może nie wszyscy,ale znakomita część populacji graczy kupuje CDA więc jak na razie nie ma potrzeby go przesuwać do tańszych serii,nie wątpię jednak,że kiedyś trafi do XK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2009 o 18:00, Slayer_Watti napisał:

Może nie wszyscy,ale znakomita część populacji graczy kupuje CDA więc jak na razie nie
ma potrzeby go przesuwać do tańszych serii,nie wątpię jednak,że kiedyś trafi do XK.

Powiedział, nie posiadając danych... Zgadzam się, że CDA cieszy się największa popularnością, jednak wrzucanie wszystkich do jednego worka jest tak samo głupie, jak mówienie, że CDA jest najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2009 o 18:07, Rick napisał:

Powiedział, nie posiadając danych... Zgadzam się, że CDA cieszy się największa popularnością,
jednak wrzucanie wszystkich do jednego worka jest tak samo głupie, jak mówienie, że CDA
jest najlepsze.


Nic takiego nie powiedziałem,są to tylko moje przypuszczenia.Może jednak skończmy tę dyskusję bo nie mam zamiaru się tutaj z nikim kłócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 15:23, Arkhaor napisał:

Bo liczy się dobra reklama, nie jakość ;P. Baner spotkałem na Gry-Online. "Żal".

*facepalm* normalnie nie mogę...czego to oni nie wymyślą dla sprzedaży.
a jakie gry mogą być w następnym numerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to ja bym wreszcie tego Mass Efecta chciał. Poluję, ale wciąż jest za drogi, a ja nie zamierzam na niego tyle płacić, bo mam dużo innych gier do kupienia. Ciekawe jeszcze, kiedy Stalker i G3 spadnie do tańszej serii...Bo o Diablo i Warcrafcie nie wspomnę, zresztą dawno mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam przeczucie że w następnym numerze będzie Alone In The Dark. W Czechach już trafił do XK, pozatym był dostępny na Efekcie Serii, więc się go spodziewam. No chyba że trafi do xk :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 15:23, Arkhaor napisał:

Bo liczy się dobra reklama, nie jakość ;P. Baner spotkałem na Gry-Online. "Żal".

No co - ta pani jest po prostu królową futbolu - ma dwie futbolówki na klacie ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować