Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach? - Temat Ogólny :)

4215 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2006 o 00:02, Klimos napisał:

> No właśnie Klimos widze ze jestes fanem tego ja myslelem zeby se to kupic ale ludiz mowia
z
> jednej strony ze to jest boskie z drugiej ze to badziew bo grafa słaba.Wiem ze 20zl to
malo
> ale jak sie jeszcze doda10zl albo 20zl to juz mozna miec niezla gierke.Klimos podaj mi
plusy
> tej gry.Iminusy jesli widzisz.A najwazniejsze ocene od 1 do 10.

Grafika? Kto by się tym przejmował? Dla mnie w grze liczy sie tylko klimat a pod tym względem
gra jest boska. Nikt kto nie grał w Fallouta nie może się moim zdaniem uważać za fana cRPG.
Ta gra to po prostu klasyka. Tak jak Ojciec Chrzestny dla kina gangsterskiego czy Władca Pierścieni
w literaturze fantasy. Lepszego tytułu, którego akcja dzieje się w postnuklearnym świecie nie
szukaj, bo i tak go nie znajdziesz. Wątpię czy w ogóle jest to możliwe by jakakolwiek gra zdetronizowała
Fallouta z tej pozycji. A grafika? Kto by się tam nią przejmował? Czy jak grałeś w Snake''a
na komórce to się przejmowałeś grafiką?

Fajnie to opisales ale jeszcze jedno co ty wolisz fallouta czy diablo?????i ocena fallouta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 00:04, nocnyszakal5 napisał:

Fajnie to opisales ale jeszcze jedno co ty wolisz fallouta czy diablo?????i ocena fallouta?


Tych gier nie da się porównać. Diablo mimo wszystko nie jest grą cRPG - to zręcznościówka, tzw. Hack''n''Slash z elementami rozwoju postaci. Fallout natomiast jest czystym komputerowym RPGiem. Mimo że do Diablo mam ogromny sentyment, bo to dzięki niemu zainteresowałem się w ogóle gatunkiem cRPG, to Fallouta bardziej sobie cenię. Ocena oczywiście 10/10 i to zarówno dla pierwszej ajk i drugiej części. Te gry są ponadczasowe i nawet nie śmiem odjąć jednego punktu za brak trybu multiplayer. Fallout Tactics jak sama nazwa wskazuje nie jest już grą RPG a taktyczną ale mimo to dam jej solidne 8/10.
PS1 Miałem napisać, żebyś używał guzika odpowiedz jak zwracasz się do konkretnej osoby, bo łatwiej jej będzie zauważyć twego posta w gąszczu innych pojawiających się na forum, ale widzę, że tym razem już z niego skorzystałeś.
PS2 Przycinaj trochę cytowany fragment - nie ma sensu powtarzanie tego co sam napisałeś, wystarczyłaby moja wypowiedż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał FlatOut 1... coś z serii Total War... Jakiego śwypaśnego RPG''a, nawet w sadze, Icewind Dale, Baldur''s Gate or something like that.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 00:17, Klimos napisał:

> Fajnie to opisales ale jeszcze jedno co ty wolisz fallouta czy diablo?????i ocena fallouta?


Tych gier nie da się porównać. Diablo mimo wszystko nie jest grą cRPG - to zręcznościówka,
tzw. Hack''n''Slash z elementami rozwoju postaci. Fallout natomiast jest czystym komputerowym
RPGiem. Mimo że do Diablo mam ogromny sentyment, bo to dzięki niemu zainteresowałem się w ogóle
gatunkiem cRPG, to Fallouta bardziej sobie cenię. Ocena oczywiście 10/10 i to zarówno dla pierwszej
ajk i drugiej części. Te gry są ponadczasowe i nawet nie śmiem odjąć jednego punktu za brak
trybu multiplayer. Fallout Tactics jak sama nazwa wskazuje nie jest już grą RPG a taktyczną
ale mimo to dam jej solidne 8/10.
PS1 Miałem napisać, żebyś używał guzika odpowiedz jak zwracasz się do konkretnej osoby, bo
łatwiej jej będzie zauważyć twego posta w gąszczu innych pojawiających się na forum, ale widzę,
że tym razem już z niego skorzystałeś.
PS2 Przycinaj trochę cytowany fragment - nie ma sensu powtarzanie tego co sam napisałeś, wystarczyłaby
moja wypowiedż ;)



Ok Klimos kupie se te gierke jak tak pochwalasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 15:32, Badzioo napisał:

Skoro październikowy numer już w kioskach, listopadowy zapowiedziany, to może już czas na ujawnienie
co będzie w grudniowym :D

Delta Forec Extreme w listopadowym a w grudniowym to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 09:44, kris2005a napisał:

> Skoro październikowy numer już w kioskach, listopadowy zapowiedziany, to może już czas
na ujawnienie
> co będzie w grudniowym :D
Delta Forec Extreme w listopadowym a w grudniowym to co?

Nie wiadomo chyba jeszcze co w grudniowym. Będzie wiadomo jak wyjdzie listopadowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowych tytułów nie brak, a jednak brakuje tych "klasyków" :) Sprawdzałem oferty w różnych sklepach internetowych i niestety nigdzie nie ma Icewind Dale + Heart of Winter, Planescape: Torment (wydanie 2 CD) i Worms World Party (cóż, jak ktoś wie gdzie można dostać, to będę wdięczny, aukcje odpadają bo nie mam w domu internetu, a do "używek" mam średnie zaufanie). Czy zostały wyprzedane wszystkie egzemplarze i nie będzie ich już więcej czy też jest to chwilowa przerwa w dostępności ? Proszę CDP o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenowo to trochę lipe mają (w Wirtusie/Gram.pl można było zakupić po ok 10 zł, a tam są stare ceny i... stare wydania (np P:T na 4 cd, a nowsze jest na 2). Cóż, jak CDP nic nie postanowi, to chyba nie będe mieć wyboru :/ Dzięki za dobre chęci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 12:13, Sth`Devilish napisał:

Cenowo to trochę lipe mają (w Wirtusie/Gram.pl można było zakupić po ok 10 zł, a tam są stare
ceny i... stare wydania (np P:T na 4 cd, a nowsze jest na 2). Cóż, jak CDP nic nie postanowi,
to chyba nie będe mieć wyboru :/ Dzięki za dobre chęci :)


Gdzie widziałeś Tormenta na dwóch CD? Ja mam wersję z Nowej eXtra Klasyki, a to chyba jest najnowsze co się ukazało, i zajmuje dokładnie cztery płytki CD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potem wydali wydanie na 2 CD (ot, wszystko bardziej upchane, ale zawiera to samo), wiem, bo miałem takowe. Żeby było zabawniej - miałęm wszystkie wymienione tytuły, ale sprzedałem je :/ A teraz naszła mnie ochota na jakieś klasyki (keke, a na pulpicie nietknięte stoją skróty do nowszych gierek :p jednak jakaś magia jest w tych klasykach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw taka lekka krytyka dla CDP, odnośnie serii NXK - niepotrzebne są te bzdurne naklejki z napisami, że to pudełko nie zostało jeszcze otwarte.. Zostaje po tych naklejkach klej na opakowaniu, co jest pewnym minusem w jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 12:35, Sth`Devilish napisał:

Btw taka lekka krytyka dla CDP, odnośnie serii NXK - niepotrzebne są te bzdurne naklejki z
napisami, że to pudełko nie zostało jeszcze otwarte.. Zostaje po tych naklejkach klej na opakowaniu,
co jest pewnym minusem w jakości :)


Na szczęście naklejki z durnym klejem, którego niczym nie idzie zmyć były przez krótki okres czasu. W eXtra Klasyce Next już się poprawili i naklejki-plomby odchodzą bez śladu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 15:16, Dark Demon napisał:

Mi po zdarciu tej chorej naklejki zdarł się cały lakier z okładki HoMM IV Gold z Platyny...
Takie zabezpieczenie też jest w eXtra Grze?


W XG jest tylko folia - nie ma naklejek tak jak w wydaniach premierowych.

Swoją drogą zniszczyłem nieco pudełko F.E.A.R. przez te naklejki ale znalazłem na nie sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie kupić Colin McRae Rally 2005 w eXtra Grze ale nie mgłemo nigdzie znaleźć. Przyrko, w takim razie prawdopodobnie kupię sobie Faces of War :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 15:18, Gerrrard napisał:

Ja bym chciał "Need For Speed Carbon"....;)


Twoja ranga mówi sama za siebie, a teraz idź i nie grzesz więcej. Za takie głupie posty powinno się dawać bana na jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować