Zaloguj się, aby obserwować  
FranTic69

Return to Castle Wolfenstein: Single Player - Temat ogólny

138 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2006 o 12:32, filip4b napisał:

Rzeczywiście,ale jak to możliwe,od kiedy ona tam jest...zaraz szybko zamawiam

Przeczytaj dokładnie opis produktu to się przekonasz, że to jest WZNOWIENIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak to jest z tym zamkiem Wolfenstein bo nie łapie. Gdzieś tam czytałem że to ten na początku gry gdzie jesteśmy uwięzieni, a potem w przedostatniej rundzie piszę że powrót do zamku Wolfenstein. Może mi ktoś bardziej oświecić fabułe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 20:51, H2wk napisał:

Mam pytanie. Jak to jest z tym zamkiem Wolfenstein bo nie łapie. Gdzieś tam czytałem że to
ten na początku gry gdzie jesteśmy uwięzieni, a potem w przedostatniej rundzie piszę że powrót
do zamku Wolfenstein. Może mi ktoś bardziej oświecić fabułe ?


Z tego co pamietam to jest ten sam zamek - po prostu na poczatku zwiedzasz tylko jego lochy, a potem wkraczasz na pietra.

UWAGA SPOILER

Gra zaczyna sie od pojmania 2 agentow OSA przez Nazistow. Jeden z agentow ginie w czasie tortur (widzisz jego cialo na poczatku), a drugim jestes ty sam. Potem uciekasz z zamku (przez kolejke i katakumby) i zaczynasz wykonywac rozmaite misje dla OSA. W jednej rozwalasz wyrzutnie rakiet V2 i uciekasz prototypowym samolotem, w drugiej wspierasz niemiecki, antyfaszystowski ruch oporu, w innej scigasz fanatycznego profesora-wynalazce. Stopniowo odkrywasz balansujacy na granicy bioinzynierii i mistycyzmu zamiar Niemcow - wskrzeszenie sredniowiecznego ksiecia w zbroi "superzolnierza" (ubersoldat). W finale rozwalasz owe indywiduum i gra sie konczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No właśnie z tą fabułą tak konkretnie to wiem bo grę przechodziłem. Tylko nie zrozumiałem tej przedostatniej rundy. Wychodziłem zs normalnego zamku, a wróciłem do jakiejś ruiny typu, że wokół biegają zombiaki ogólna sieka, jakieś ruiny, itp. Właśnie do tego zamku mam wątpliwości. Chociaż jak patrzyłem z okienka, to widok z tych zamków jest taki sam (w przedostatniej rundzie jest troche ciemniej). I na tym polegają te moje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 21:56, H2wk napisał:

No właśnie z tą fabułą tak konkretnie to wiem bo grę przechodziłem. Tylko nie zrozumiałem tej
przedostatniej rundy. Wychodziłem zs normalnego zamku, a wróciłem do jakiejś ruiny typu, że
wokół biegają zombiaki ogólna sieka, jakieś ruiny, itp. Właśnie do tego zamku mam wątpliwości.
Chociaż jak patrzyłem z okienka, to widok z tych zamków jest taki sam (w przedostatniej rundzie
jest troche ciemniej). I na tym polegają te moje wątpliwości.


Ostatnie bitwy z zombiakami i Henrikiem dzieją się w ruinach katedry w pobliżu zamku (z którego uciekaliśmy na początku), z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2006 o 21:11, Hegemon napisał:

UWAGA SPOILER

Gra zaczyna sie od pojmania 2 agentow OSA przez Nazistow. Jeden z agentow ginie w czasie tortur
(widzisz jego cialo na poczatku), a drugim jestes ty sam. Potem uciekasz z zamku (przez kolejke
i katakumby) i zaczynasz wykonywac rozmaite misje dla OSA. W jednej rozwalasz wyrzutnie rakiet
V2 i uciekasz prototypowym samolotem, w drugiej wspierasz niemiecki, antyfaszystowski ruch
oporu, w innej scigasz fanatycznego profesora-wynalazce. Stopniowo odkrywasz balansujacy na
granicy bioinzynierii i mistycyzmu zamiar Niemcow - wskrzeszenie sredniowiecznego ksiecia w
zbroi "superzolnierza" (ubersoldat). W finale rozwalasz owe indywiduum i gra sie konczy.


Dzięki, dzięki Tobie nareszcie zrozumiałem fabułe RtCW.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam problem z instalacją RTCW ponieważ nie wiem co zrobić z plikiem RTC-W.ISO
Chciałbym się dowiedzieć co robić z tym plikiem.

Pozdro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 15:11, Rain01 napisał:

Witam!
Mam problem z instalacją RTCW ponieważ nie wiem co zrobić z plikiem RTC-W.ISO
Chciałbym się dowiedzieć co robić z tym plikiem.

Pozdro. :)

<dotyka swojej głowy w geście załamki i sygnału że zaraz migreny dostanie> Drogi panie Rain01 otóż plik ISO to obraz płyty. Biorąc pod uwagę że chce pan z niego zainstalować gre, oznacza to że ściągnął lub zdobył skądś pirata. To jest forum dystrybutora gier, czyli kogoś kto RACZEJ Piractwa nie lubi. Pytam się więc, jaką logiką się pan kieruje zamieszczając tu to zapytanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytam się więc, jaką logiką się pan kieruje zamieszczając tu

Dnia 25.11.2006 o 15:15, Hubi Koshi napisał:

to zapytanie ??


W rzeczywistości to płyta mojego kumpla który mi chciał przysłać wg. niego fajną gierkę. A po za tym ja tą gierkę troche znam.Wiem że chciałbyś mi powiedzieć żebym kupił oryginał, czyż nie? Otóż jest to niemożliwe .Bo wyszła ona w 2001 roku czy gdzieś tak, to musiałbym się w czasie cofnąć i ja kupić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 15:42, Rain01 napisał:

Bo wyszła ona w 2001 roku czy gdzieś tak, to musiałbym się w
czasie cofnąć i ja kupić!

Pewien tego jesteś ??
http://allegro.pl/search.php?string=Return+to+Castle+Wolfenstein
Ze smutkiem muszę stwierdzić, że jeśli Moderator cię tu dorwie to w najlepszym przypadku skończy się na ciężkim degradzie, a najgorszym na banie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 15:42, Rain01 napisał:

nie? Otóż jest to niemożliwe .Bo wyszła ona w 2001 roku czy gdzieś tak, to musiałbym się w
czasie cofnąć i ja kupić!

Można. Na Wirtusie można składać zamówienia na wznowienie, które planowane jest obecnie na 1.12.2006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może pytanie niezwiązane z samym RTCW lae ze starszym Wolfem. Patrze sie teraz na stronke 3D Realms a tam pomiedzy starymi grami ich produkcji widze Wolfenstrin 3D. Wiem, że gość który stworzył poniekąd Wolfa założył 3D R. po tym jak odszedł z id Software (lub podobnie, mogę się mylić) ale dlaczego ta gra jest tam i na stronce id?

Oto link do strony jakby ktoś chciał zobaczyć:
id: http://www.idsoftware.com/games/wolfenstein/wolf3d/
3D Realms: http://www.3drealms.com/wolf3d/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem ,ze ma być RTCW 2 widziałem na jednym z filmików producentów arty i takie tam i wypowiedzi samych producentów ale gra ma być narazie tylko na Xbox 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 03:45, filip4b napisał:

Ja słyszałem ,ze ma być RTCW 2 widziałem na jednym z filmików producentów arty i takie tam
i wypowiedzi samych producentów ale gra ma być narazie tylko na Xbox 360


Podobno oficjalnie jest to potwierdzone i gra ma wyjść na XBox''a 360 i na PC''ta w tym, że konsola ma pierwszeństwo. Gry można oczekiwać po premierze Quake Wars i zapowiadany jest super hiper nie wiadomo co z grafiką i ma być wykorzystane ta technologia z QW ze zmiennymi texturami czy jakoś tak no i świat ma być jedną wielką mapą bez ładowania plansz. Ciekawe jak to będzie wyglądać? Mam nadzieje, że id lub Raven sie postara i gra będzie zoptymalizowana i bez błędów (a czy któraś była oprocz SoF2?). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha....tak to ten filmik ,tak wogóle to niewiem poco blazkowicz ma wracać do Zamku (no chyba ,że pozbierał się Henryk 1) oprócz tego te wielkie dziwaczne kotły czy coś tam ...co te szkopy znowu wymyśliły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 04:19, filip4b napisał:

Aha....tak to ten filmik ,tak wogóle to niewiem poco blazkowicz ma wracać do Zamku

Ciała kumpla z poprzedniej akcji zapomniał?

Dnia 26.11.2006 o 04:19, filip4b napisał:

wielkie dziwaczne kotły czy coś tam ...co te szkopy znowu wymyśliły???

Pokaz mi na screenie te kotły bo nie kojarze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować