Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista aktualnych promocji urodzinowych sklepu gram.pl

137 postów w tym temacie

Szczerze mówiąc jestem troszkę zawiedziony. Kasa przygotowana, Akne coś pisała w temacie urodzinowym o grach po złotówce, po 10zł itp, a tutaj... poza Halo w sumie nic ciekawego. Oferta Sferisa też nie jest zła, ale na tyle droga, że pewnie mało osób z niej skorzysta. Często wydaję u Was niepotrzebnie pieniądze w promocjach w stylu tej z DAO, ale tym razem nie kupię nic. Rozumiem, ciężko pewnie się dogadać z dystrybutorami, ale jeśli obchodzi się pięciolecie i zapowiada naprawdę solidne promocje, lepiej nie robić tego bez pokrycia. Taki stan rzeczy dziwi tym bardziej, że już wcześniej mieliście co jakiś czas bardzo fajne oferty, o wiele lepsze od obecnych, jak ktoś już tu wspomniał. Nie powiem jednak, że promocja jest zupełnie tragiczna, na pewno wiele osób z niej skorzysta. Po pięcioleciu można by jednak oczekiwać troszkę więcej, bez urazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 14:33, Torquemada_Varenkorn napisał:

Bredzisz.


LOL. Ktos sie wzburzyl. Niedawno kupilem w Wirtusie za 9,99 Universe at War Earth Assault, na gram bylo za 69 zl. Nudzisz mnie swoim korporacyjnym zaklinaniem rzeczywstosci i marnujesz moj czas. Ja podjemuje decyzje portfelem i obawiam sie, ze musisz z tym faktem zyc - straszne nie? Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 15:20, Galnospoke napisał:

> Bredzisz.

LOL. Ktos sie wzburzyl. Niedawno kupilem w Wirtusie za 9,99 Universe at War Earth Assault,
na gram bylo za 69 zl. Nudzisz mnie swoim korporacyjnym zaklinaniem rzeczywstosci i marnujesz
moj czas. Ja podjemuje decyzje portfelem i obawiam sie, ze musisz z tym faktem zyc -
straszne nie? Pa!



Nie bądż śmieszny. Jeden przykład na generalizujące stwierdzenia...

Ja kupiłem The Guild 2 z dwoma dodatkami na GRam za 9.99PLN, a na Wirtusie z jednym dodatkiem jest za 12.50PLN. Co wcale nie oznacza że na Gram jest taniej. W niektórych przypadkach tak w innych nie. Na pewno nie jest tak jak pisałeś w poprzednim poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że my chcielibyśmy prawie za darmo i to jak najwięcej się da.
Niestety rzeczywistość jest taka, że promocje mocno nieciekawe ale i tak dzięki za chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 12:21, ruden napisał:

Dzisiaj chyba miała ruszyć promocja na gry CDP? Ciekawe czy będzie?


Byly jakies problemy z dostawa, ale skoro promocja byla obiecana to na pewno wczesniej czy pozniej bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 13:17, Wojman napisał:

Byly jakies problemy z dostawa, ale skoro promocja byla obiecana to na pewno wczesniej
czy pozniej bedzie.

Może będę złośliwy i w ogóle ble, ale czemu w przypadku CDP mnie to nie dziwi (zapewne jak i wielu innych forumowiczów) ;))) Martwiłem się, ale teraz jednak wszystko w porządku :DDDD. Jest jak być powinno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 13:28, ruden napisał:

Może będę złośliwy i w ogóle ble, ale czemu w przypadku CDP mnie to nie dziwi (zapewne
jak i wielu innych forumowiczów) ;))) Martwiłem się, ale teraz jednak wszystko w porządku
:DDDD. Jest jak być powinno :)


To nie CDP zawinil, ale firma kurierska, ktora dostarcza towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 13:34, Wojman napisał:

To nie CDP zawinil, ale firma kurierska, ktora dostarcza towar.

I tak trudno w to uwierzyć dlaczego akurat w przypadku biednego CDP firma kurierska zawiodła. Swoją drogą trzeba aż kuriera, aby przewieźć kilkaset (no może kilka tysięcy pudełek z grami) z Warszawy do... Warszawy? ;P A tak zmieniając już temat- wiadomo cokolwiek o tej promocji (np. jakie tytuły będą dostępne)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 13:34, Wojman napisał:

To nie CDP zawinil, ale firma kurierska, ktora dostarcza towar.



Jak to nie CDP zawinił? Kto wynajął taką a nie inną firmę kurierską, w takim a nie innym terminie, nie uzwzględniającym ewentualnych przypadków losowych - CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 14:15, Torquemada_Varenkorn napisał:

Jak to nie CDP zawinił? Kto wynajął taką a nie inną firmę kurierską, w takim a nie innym
terminie, nie uzwzględniającym ewentualnych przypadków losowych - CDP.


No i się zaczęło, biedne CDP ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 13:47, ruden napisał:

> To nie CDP zawinil, ale firma kurierska, ktora dostarcza towar.
I tak trudno w to uwierzyć dlaczego akurat w przypadku biednego CDP firma kurierska zawiodła.
Swoją drogą trzeba aż kuriera, aby przewieźć kilkaset (no może kilka tysięcy pudełek
z grami) z Warszawy do... Warszawy? ;P A tak zmieniając już temat- wiadomo cokolwiek
o tej promocji (np. jakie tytuły będą dostępne)?

Dostawa dojechała dziś, jutro ruszymy z promocją CDP, póki co na osłodę dziś od 16:00 będzie małe promo Ubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 14:29, akne napisał:

Dostawa dojechała dziś, jutro ruszymy z promocją CDP, póki co na osłodę dziś od 16:00
będzie małe promo Ubi.

A jutro promocja CDP normalnie, czyli od 12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować