Zaloguj się, aby obserwować  
Psych0

Podczerwień - czyli jak przerzucać pliki z komputera do komórki?

13 postów w tym temacie

Na początek jest to legalne :). Wiecie może jak to zrobić żeby można było pliki (musyka, obrazki, filmiki) przerzucić z komputera na telefon komórkowy i na odwrót???:)
Za każdym razem gdy chciałem coś takiego zrobic nic mi nie wyszło. Może Wy wiecie co zrobić???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 21:57, graczomaniak napisał:

Na początek jest to legalne :). Wiecie może jak to zrobić żeby można było pliki (musyka, obrazki,
filmiki) przerzucić z komputera na telefon komórkowy i na odwrót???:)
Za każdym razem gdy chciałem coś takiego zrobic nic mi nie wyszło. Może Wy wiecie co zrobić???:)


Chyba music kupic port podczerwieni do kompa
reszty nie wiem bo tego nie mam ale gdzies o tym słyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 21:57, graczomaniak napisał:

Na początek jest to legalne :). Wiecie może jak to zrobić żeby można było pliki (musyka, obrazki,
filmiki) przerzucić z komputera na telefon komórkowy i na odwrót???:)
Za każdym razem gdy chciałem coś takiego zrobic nic mi nie wyszło. Może Wy wiecie co zrobić???:)

Po pierwsze musisz sobie podłączyć jakiś odbiornik do kompa żeby było połączenie komp- komóra.Wtedy ustawiasz sobie przed monitorkiem ten odbiornik podczerwieni i komórke naprzeciwko sobie i np. wysyłasz do kompa muzyczke i obrazki albo na odwrót.(chyba tak jest bo mi gościu w salonie ery gadał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 22:06, ciaputek napisał:

No i także bluethoot (zawsze nie wiem jak to się pisze)

pisze że musi miec "błenkitny kieł" i każdy i tak wie o co biega. Ja wole tradycyjne metody czytaj: Kabele to telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 22:19, graczomaniak napisał:

Ja nbie mam żadnego kabla, który mógłbym podlaczyc do kompa i do komóry! Bede musiał kupić
go czy jak??:)

nom często można je dostac w serwisach albo w sklpie z używanymi telfonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 22:19, graczomaniak napisał:

Ja nbie mam żadnego kabla, który mógłbym podlaczyc do kompa i do komóry! Bede musiał kupić
go czy jak??:)

Tak, możesz kupić kabelek do komórki albo bardziej uniwersalny: adapter IrDA.
To urządzenie pozwala podłączyć do kompa (przez port USB) odbiornik podczerwieni. Można go używać do zrzucania/wrzucania różnych rzeczy na kom, a także do innych rzeczy, np. zrzucać zdjęcia z cyfrówki (jeśli ma podczerwień, wrzucać pliki z odtwarzacza mp3 itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiesz przynajmniej czy Twoja komorka posiada port podczerwieni? Wiesz, bez tego moze nic nie wyjsc ;). Nie napisales tez, jakiego masz Windowsa - w XP wystarczy tylko zainstalowac sterowniki i to wszystko. Klikasz pozniej na pliku, ktory chcesz przeniesc PPM i z menu wybierasz Wyslij do... -> Pobliski komputer. W Windowsie 98 chyba potrzebny jest jakis program do przesylania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować