Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2012 o 17:52, Fimbulvinter napisał:

Ja wypełniłem aniektę wpisując jakieś bzdury i dostałem po dwóch, trzech tygodniach.
Jest jakaś strona z buildami do postaci? Najlepie aktualnymi.


playdota.com niby ma buildy do jedynki, ale ludzie twierdzą, że w 2 też będzie ok. Możesz też luknąć dotahut.com czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to wina gry (optymalizacji), że miałem dwa freezy, jeden na chwilę drugi musiałem komputer resetowac? Przytrafiło się komuś coś podobnego?
Roport z frontu: Zagrałem z 6 gier z botami i z 3 z ludźmi i powiem, że boty są trudniejsze do pokonania. Dobrze mi się gra Leshrackiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Freezy chwilowe to dla mnie zmora, a każdy zgon przez nie wywołany to trauma. Zdarzają się średnio 1-2 na grę, ping zazwyczaj mam wtedy w porządku. Natomiast takich zwiech, żebym musial kompa resetować ani razu nie uświadczyłem.

Boty mają ten problem, że nie można na nich polegać, tak samo jak na graczach. Zostawisz bot działając na topie i tragedia, bo nagle okazuje się, że w 5 minucie bot został pożarty przez przeciwnika, a same boty mają staty po 0-4. Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2012 o 18:42, Riddl3r napisał:

Znalazłem następnego mojego ulubieńca :D Sand King- ten dmg jest OP. I ta tankowatość...
Miodzio.

Akurat duzo SK na tendencję do ukrywania się w burzy piaskowej zamiast ryzykowania ucieczki, stąd bardzo łatwo ich zabić, jeśli zaopatrzy się w proszek. Specjalnej tankowatości tez nie uświadczyłem, a dmg to tylko przy dobrze wykonanym combo ulti+podkop, a wbrew pozorom mało graczy to potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2012 o 18:45, Mercuror napisał:

Akurat duzo SK na tendencję do ukrywania się w burzy piaskowej zamiast ryzykowania ucieczki,
stąd bardzo łatwo ich zabić, jeśli zaopatrzy się w proszek. Specjalnej tankowatości tez
nie uświadczyłem, a dmg to tylko przy dobrze wykonanym combo ulti+podkop, a wbrew pozorom
mało graczy to potrafi.

Ewentualnie i równie często ulti+blink, co za pomocą shifta można bezboleśnie przeprowadzić.

SK fajna postać, jego pasyw też jest dosyć potężny wbrew pozorom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytanka.

1.Jak zrobić żeby postać sama nie zaczynała atakować mobów?

2.Jaką postać polecacie na początek przygody z dotą? najlepiej ranged.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2012 o 21:41, Etnies napisał:

Mam 2 pytanka.

1.Jak zrobić żeby postać sama nie zaczynała atakować mobów?

2.Jaką postać polecacie na początek przygody z dotą? najlepiej ranged.


W opcjach gry jest możliwość wyłączenia tego.

Na początek proste. Lina lub Luna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2012 o 21:41, SiDi napisał:

W opcjach gry jest możliwość wyłączenia tego.


a coś dokładniej? :) bo szukałem tego w opcjach, ale bez skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2012 o 21:44, Etnies napisał:

> W opcjach gry jest możliwość wyłączenia tego.

a coś dokładniej? :) bo szukałem tego w opcjach, ale bez skutku.


Jest to na 100% w opcjach gry. Nie jestem w stanie włączyć teraz gry, ale na pewno nie jest to w zakładce ''dźwięk'' i ''opcje graficzne'', więc spróbuj ''Gra''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2012 o 17:39, ZubenPL napisał:

Ja w niej napisałem że nie mam bladego pojęcia o grze i po jednym dniu przysłali mi zaproszenie.


A jednak się skusiłem i zapisałem się wczoraj na listę. Jestem ciekaw kiedy(albo inaczej - czy w ogóle) dostanę się do bety. Jak się nie uda to pozostaje mi czekać na premierę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 20:26, Madoc napisał:

> Batrider op :]
Tego to jeszcze nie słyszałem.


Może i jest on op ale jeśli bralibyśmy go za suporta bo do tego nadaje się on znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałbym wam zaprezentować mój pierwszy lets play z serii Dota 2. Dopiero zaczynam więc jakiś super nie jestem chodź szybko się uczę. . Jeśli ktoś chciałby dołączyć i ze mną zagrać to nie ma problemu, każdy może to zrobić. Mam nadzieje ,że wam się spodoba. Pozdrawiam i zapraszam do subskrybowania.

http://www.youtube.com/watch?v=RL1EsOgkuB4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 00:04, kryst90 napisał:

Witam! Chciałbym wam zaprezentować mój pierwszy lets play z serii Dota 2. Dopiero zaczynam
więc jakiś super nie jestem chodź szybko się uczę. . Jeśli ktoś chciałby dołączyć i ze
mną zagrać to nie ma problemu, każdy może to zrobić. Mam nadzieje ,że wam się spodoba.
Pozdrawiam i zapraszam do subskrybowania.

http://www.youtube.com/watch?v=RL1EsOgkuB4


Napisze to samo co w komentarzu do filmiku. Kupiłeś buty na start. Gdyby przeciwnicy chociaż trochę ogarniali to by cię zmasakrowali na lini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2012 o 09:12, Inferno0009 napisał:


Napisze to samo co w komentarzu do filmiku. Kupiłeś buty na start. Gdyby przeciwnicy
chociaż trochę ogarniali to by cię zmasakrowali na lini


Od kilku dni dopiero gram w Dote 2 więc nie wiem jeszcze co dokładnie dla kogo się kupuje, więc prosze o wyrozumiałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować