Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2012 o 17:44, Riddl3r napisał:

Ale nie lepszy Vanguard zamiast PMS? Jest chyba niewiele droższy ale IMO lepszy.


2225 a 550 golda to jednak jest spora różnica. Vanguard przydaje się gdy jesteś za miękki w teamfightach, natomiast pms jest przeciw harrasowi w early na lane. A co do magic wanda to niekupowanie jego jest głupotą. Wand może uratować życie tyle razy, lub pomóc w zdobyciu killa gdy brakuje many. Jeden z lepszych itemów w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 17:44, Riddl3r napisał:

>
> Co do różdżki- na początku ją kupowałem, bo tak kazali w przedmiotach proponowanych.

> Potem przestałem, bo stwierdziłem, że niewiele daje. Teraz kupuję w zależności od
tego,
> jakiego mam przeciwnika na linii- jeśli kogoś, kto dużo spamuje różnym świństwem,
to
> ruszczka bardzo pomaga jednak.
Ale nie lepszy Vanguard zamiast PMS? Jest chyba niewiele droższy ale IMO lepszy.


Venguard jest znacznie droższy. Jak kupuje pms na postacie agi, by miały jakiś bonus do na początku gry, potem sprzedaje. Można zrobić venguarda, chociaż na carry, wolę kupić vitality boster a potem już heart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 20:07, Fimbulvinter napisał:

Moge próbować dżungli czy to wymaga jednak bardziej elitarnego skilla i ogarniania?


Możesz, nikt Ci tego nie zabroni. Jednakże taki Chen albo Enchantress wymagaja większego ogrania niż Lycan, Ursa czy Furion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 20:19, SiDi napisał:

Możesz, nikt Ci tego nie zabroni. Jednakże taki Chen albo Enchantress wymagaja większego
ogrania niż Lycan, Ursa czy Furion.

W dżungli, czy ogólnie? Bo akurat moim zdaniem jungling Ench czy Chenem jest łatwy, po prostu przejmujesz creepa i tyle. Ogólnie jungling postaciami które potrafią przejąć czy przywołać jakieś stworki nie jest zbyt trudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Lycan, Ursa czy Furion.

Jak się do tego zabrać tymi panami? Ostatnia moja gra Ursą to było wbicie 6 poziomu na lini a potem łażenie po lesie bo więcej złota leci i nik mi tego nie zabiera. Znaczy się nie musze dzielić się tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chen i Ench łatwe? Chyba tylko w dżungli, gdzie neutrale nic nie robią poza staniem w miejscu. Tymi bohaterami się pushuje i trzeba umieć sterować creepami (stun od centaura, siatka od trolla itp), a to już wymaga sporego skilla.

@Fimbulvinter

Ursa to Vladimir, Phase Boots oraz Blink Dagger. Lycan to Vlad zawsze powinien być pierwszy, potem zależy: Black King Bar, Necro lub Basher - zależy czy chcesz pushować czy walczyć. A Furion to zalecane przedmioty są w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 21:43, SiDi napisał:

Chen i Ench łatwe? Chyba tylko w dżungli, gdzie neutrale nic nie robią poza staniem w
miejscu.

" Bo akurat moim zdaniem jungling Ench czy Chenem jest łatwy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 21:43, SiDi napisał:

Chen i Ench łatwe? Chyba tylko w dżungli, gdzie neutrale nic nie robią poza staniem w
miejscu. Tymi bohaterami się pushuje i trzeba umieć sterować creepami (stun od centaura,
siatka od trolla itp), a to już wymaga sporego skilla.

No już nie przesadzajmy, neutrali w tej grze nie ma tylu, żeby było ciężko ogarnąć ich skilla, szczególnie, że można to robić podczas junglowania. Jako-taka trudność zaczyna się przy mikrozarządzaniu, ale nie nazwałbym tego czymś wymagającym "sporego skilla". Takowego to wymaga hak Pudge''a czy Sacred Arrow Mirany. Musisz dokładnie przewidzieć zachowanie przeciwnika, nierzadko na więcej niż 5 sekund do przodu, to jest dopiero sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie fakt że nikt nie wspomniał o miażdżącym nerfie Lycana (a konkretnie jego wilków) sprzed dwóch tygodni:

Summon Wolves manacost increased from 125 to 145
- Spirit Wolves HP decreased from 400/450/500/550 to 200/240/280/320

Z relacji zawodowych graczy wynika jasno że lycanowi teraz biżej do lane''u niż do jungle.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 23:54, Miltek napisał:

Dziwi mnie fakt że nikt nie wspomniał o miażdżącym nerfie Lycana (a konkretnie jego wilków)
sprzed dwóch tygodni:

Summon Wolves manacost increased from 125 to 145
- Spirit Wolves HP decreased from 400/450/500/550 to 200/240/280/320

Z relacji zawodowych graczy wynika jasno że lycanowi teraz biżej do lane''u niż do jungle.



Powiem tak, Lycanem robiłem roshana po zdobyciu vladimira.

Teraz muszę do tego zdobyć buty i użyć ulti.

Czyli z 6-7 minuty, roshana zabijam w 9-12 min.

Tak to jest gigantyczny nerf na jungle, niewielki nerf na teamfighty czy ganki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 00:52, Inferno0009 napisał:

Dziś usunąłem z 12 itemków, żeby dostać spróbować dostać inne wyższej rangi xD

Dostałem 2 uncommony



Co masz na myśli "usunąłem" ? nie wiem o co chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje jakaś grupa na Steamie, czy kanał w grze? Solo niestety może być nużące, a czasami nawet wkurzające (jak się trafi na parę gier z rzędu z samymi baranami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 17:34, Mordant napisał:

Istnieje jakaś grupa na Steamie, czy kanał w grze? Solo niestety może być nużące, a czasami
nawet wkurzające (jak się trafi na parę gier z rzędu z samymi baranami).


!Mylitlepony

Dobry kanał, bez ruskich, z dobrymi graczami z ,,specyficznym" poczuciem humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 11:32, Redjevel napisał:

> Dziś usunąłem z 12 itemków, żeby dostać spróbować dostać inne wyższej rangi xD
>
> Dostałem 2 uncommony


Co masz na myśli "usunąłem" ? nie wiem o co chodzi :P



Biorąc opcje usuń przedmiot wyskakuje ci komunika, że jego usunięcie daje cie małe szanse na dostanie przedmiotu o wyższej randze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować