Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Widziałem przed chwilą Rubicka, który zabrał Morphowi zmianę zręczności na siłę i na 20 poziomie miał 2000 hp, bez żadnych przedmiotów do życia. I 7 zręczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2012 o 12:54, Redjevel napisał:

Nie wiedziałem ze nawet etykietki z nazwą mogą wypaść...
Czyżby zmienili to w ostatnim patchu?

Z nazwą czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2012 o 19:10, Madoc napisał:

> Nie wiedziałem ze nawet etykietki z nazwą mogą wypaść...
> Czyżby zmienili to w ostatnim patchu?
Z nazwą czego?

Etykieta itemu - możesz podmienić nazwę przedmiotu.
W ostatnim patchu dodali etykiety do strange itemów, zliczający liczbę użytych wardów czy first bloodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rubickiem gra się miodnie, szczególnie jak trafią się przeciwnicy z ciekawymi umiejętnościami. Riki niestety za często korzysta z teleportacji, podobnie jak Phantom Assassin. Telekineza działa świetnie, bo można i powstrzymać wroga od ucieczki, przyciągając go do siebie, jak i samemu uciec, odrzucając go. Fade Bolt nie jest ani dobry, ani zły, zadaje ciut za mało obrażeń, chociaż całkiem dobrze sprawuje się do ochrony własnych creepów i okazjonalnego zdobywania last hitów.

Zastanawia mnie tylko dlaczego Rubick ma dwa sloty na czary, podczas gdy może korzystać tylko z jednego. Ot, budowali go na Invokerze czy Scepter ulepsza mu tę umiejętność?

I głupie pytanie - ale jak dobijać wieże/creepy? Zauważyłem, że to całkiem przydatne, szczególnie to drugie, ale próbowałem je atakować z altem i z controlem, ale nic nie działało.

hammerfall87 - daj swoją nazwę ze Steama, tworzymy tu grupkę newbies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 12:13, Inferno0009 napisał:

Myślicie, ze gdy gra ostanie już upubliczniona wszystkim to statystyki zostaną wyzerowane?


Osobiście, tak. Na forum doty widziałem głosowanie graczy w tej sprawie i większość była za resetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2012 o 12:26, Mercuror napisał:

I głupie pytanie - ale jak dobijać wieże/creepy? Zauważyłem, że to całkiem przydatne,
szczególnie to drugie, ale próbowałem je atakować z altem i z controlem, ale nic nie
działało.


Klawisz "A" i na wieżę/creepa. Pamiętaj, że i to, i to musi mieć niskie zdrowie, abyś mógł je zaatakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 12:28, SiDi napisał:

Klawisz "A" i na wieżę/creepa. Pamiętaj, że i to, i to musi mieć niskie zdrowie, abyś
mógł je zaatakować.

Dzięki ogromne, takie trochę mało intuicyjne to :P No i wiadomo, że nie mam interesu w atakowaniu zdrowych creepów i wież ;)

BTW, jakiś tydzień temu deklarowałeś się do wspólnej gry z nowymi graczami, mógłbyś SteamID podać czy cuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2012 o 12:26, Mercuror napisał:

Zastanawia mnie tylko dlaczego Rubick ma dwa sloty na czary, podczas gdy może korzystać
tylko z jednego. Ot, budowali go na Invokerze czy Scepter ulepsza mu tę umiejętność?


Myślę, że na wypadek gdyby skopiował umiejętność która moze dać następną, jak zjadanie creepa u doom bringer''a. Zjesz creepa i masz jego passy + jakiś gold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 12:26, Mercuror napisał:

Zastanawia mnie tylko dlaczego Rubick ma dwa sloty na czary, podczas gdy może korzystać
tylko z jednego. Ot, budowali go na Invokerze czy Scepter ulepsza mu tę umiejętność?

Też się zastanawiałem nad tym, ale wydaje mi się, że ten drugi slot jest do zdolności potrzebujących dwóch slotów, tak jak Illusory Orb Pucka.

Też grałem wczoraj Rubickiem, ale że w przeciwnej drużynie była Mirana, Weaver, Mortred, Clinkz i Drow to nie bardzo miałem jakie czary przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 12:26, Mercuror napisał:

I głupie pytanie - ale jak dobijać wieże/creepy? Zauważyłem, że to całkiem przydatne,
szczególnie to drugie, ale próbowałem je atakować z altem i z controlem, ale nic nie
działało.


Creepy muszą mieć poniżej 50% hp żeby móć je zaatakować, a wieże poniżej 10%. Przy deny wieży wrogowie dostają tylko po 100 golda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 13:47, Ecko09 napisał:

Ulti Rubicka jest pod y, ukradziony spell po r, drugi pod t czy jak?

To chyba zależy jak masz ustawione. Ja mam ulti pod R, skradziony czar pod E, a ewentualny drugi w sumie nie wiem, ale chyba pod D by był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie może ktoś będzie wiedział z was. Pobierałem Dote 2 ze steama . Miałem już 95 % pobranej gry ale na drugi dzień miałem 0% . Lol Bo w czwartku na piątek była aktualizacja. I musze jeszcze raz pobierać. Trochę żal. Jak patrzyłem jest coś takiego w steamie że można włączyć żeby nie robiło aktualizacji automatycznie. Czy to pomoże jak to włączę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować