Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy soundtrack z Need for Speed Hot Pursuit!

41 postów w tym temacie

Znam parę zespołów, ale jedyne, co z tego mnie interesuje, to Does It Offend You, Yeah? Cała reszta nieciekawa. Ja wiedziałem, że tak będzie - no to muzyka na off i w głośnikach lecieć będzie Saki Kaskas, Matt Ragan czy Morphadron puszczany z WinAmpa (dla niekumatych - oni odpowiadają za _autorski_ soundtrack do trójki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... przesłuchałem parę kawałków (te, które są dostępne na YT i Last.fm) i coś mi mówi, że muzykę w grze wyłączę, a w tle będzie leciał Andy Hunter z winampa... Tak jakoś nic mi nie podpasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w przeciwieństwie do oldschoolowych samochodówek teraz autorzy idą na łatwiznę i kupują po prostu kawałki, które i tak zazwyczaj nie pasują do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 10:53, Demagol napisał:

Szkoda, że w przeciwieństwie do oldschoolowych samochodówek teraz autorzy idą na łatwiznę
i kupują po prostu kawałki, które i tak zazwyczaj nie pasują do gry.


Niestety... do tej pory w każdym NFS, w którym były "zwykłe" piosenki, znajdowałem może 1-2 kawałki dla siebie, a reszta mi w ogóle nie leżała. W pierwszym Undergroundzie takim kawałkiem, który mi pasował do jazdy był Andy Hunter "The Wonders of You" - od tego zaczęła się moja przygoda z Hunterem, mam dwa jego albumy i są naprawdę świetne. Idealnie się przy nich prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz też przesłuchałem parę, jak będzie można w grze swoje MP3 wrzucić to coś się z tym zrobi a jak nie to Winamp i soundtrack z NFS Underground(jedynie rockowe i metalowe utwory) oraz z MW też tylko te utwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie słaba składanka...Jest kilka fajnych kawałków, ale to trochę za mało. Słyszałem lepsze piosenki bardziej pasujące do pościgów... Może w grze będzie lepiej to brzmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jedynki wiele nie pamiętam, ale w dwójce podobał mi się tylko cover "Riders on the Storm" oraz Skindred. Ale nie porównuje się to z tym, co kiedyś nagrano na potrzeby NFS3. To była muzyka przeznaczona bezpośrednio dla tej gry i niesamowicie klimatyczna. Dlatego też odpalę ją sobie w trakcie gry, bo i tak lokacje mniej więcej odpowiadają temu, co było w trójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 11:14, Ring5 napisał:

Jazda przy tym to czysta przyjemność. I właśnie Hunter będzie prawdopodobnie stałym podkładem
muzycznym podczas HP. Oby tylko była opcja wrzucania własnej muzyki do gry...


Byłoby fajnie, bo zupełnie inaczej jest słuchać jej z zewnętrznego źródła niż z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no muszę przyznać że mi składanko całkiem podchodzi:)
Szkoda że jednak nie obyło się bez gniotów które w ogóle nie podchodzą pod klimat NFS, a i same w sobie jakąś rewelacją też nie są;/
bardzo się cieszę mimo wszystko że znajdą się takie kawałki jak np Opposite of Adults – Chiddy Bang (które mimo wszystko wg mojej opinii znacznie lepiej leżałyby w grze o skateboardingu czy czymś w tym stylu niż wyścigach - ale tak czy inaczej dla mnie to plus)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Helmet - Crashing foreign cars
Skindred - Nobody

Przy tych kawałkach z NFSU2 aż chce sie docisnąć gaz. Mam nadzieje, że w nowym NFS będzie się można równie dobrze naładować solidnym brzmieniem muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować