Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

2238 postów w tym temacie

Mafia była, jest i pozostanie jedną z najlepszych gier jaką świat widział :-) Ma niesamowity klimat, ciekawe misje, dobrze opowiedzianą historię i cudowną oprawę zarówno graficzną jak i dźwiękową. Nic dodać- nic ująć, polecam tą grę każdemu. Aby lepiej zrozumieć i wczuć się w klimacik gry, polecam lekturę Ojca Chrzestnego albo Chłopców z Ferajny.

Pozdrawiam wszystkich Fanów Mafii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam ale kurde pól roku temu pożyczylem kuzajowi i mom nowego kompa i nie moge grać;( ale bede czekać na tą wspanialom gierke
ps doszedlem gdzieś tam gdzie trzeba bylo brato morelli''ego zabić tam pociągi byly itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ta gra jest wielka. Klimat, fabuła i oprawa, która nawet dzisiaj nie pozostawia wiele do życzenia, sprawiły, że ta gra stała się jedną z moich ulubionych. Wtedy wyprzedzała inne tytuły o całe lata świetlne. Tutaj dopracowany był każdy szczegół. Pamiętam ile wrażenia wywarła na mnie fizyka jazdy, złożoność i wrażenie życia całego świata gry, a nawet takie błahostki jak odpalanie silnika, możliwość przebijania opon/zbicia szyby, czy konieczność tankowania wozu (choć rzadko kiedy było to potrzebne). Jedyna wada, choć mała to cieniutki tryb wolnej jazdy, choć można to wytłumaczyć chęcią oddania przez programistów jak największego realizmu jazdy (ówczesne pojazdy osiągały bardzo małe prędkości, przez co jazda było mało efoktowna vide GTA). Na szczęście i tu przychodzi wybawienie w postaci Extreme z bardzo ciekawymi i zabawnymi misjami. Tą grę musi mieć każdy, a teraz, gdy kosztuje zaledwie 25zł nie jest to chyba żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mafia" co prawda jest stara ale wraca się do niej z prawdziwą przyjemnością:) Szkoda że "Ojciec Chrzestny" nie jest tak dobry jak ona.:( Ale może jeśli powstanie "Ojciec Chrzestny Part II" To postarają się bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest w Przejażdzce Extremalnej koleś z dodatkową misją na Bolt-Thrower ???
Chcę wiedzieć na jakiej dzielnicy i jak można to droge dojazdu droge dojazdu do tej dzielnicy.
A może trzeba biec za niewidzialnym człowiekiem ? Jeśli tak to gdzie on ucieka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem okazji bliżej pograć w Mafię i jedynie trochę zdarzyło mi się pograć u kolegi, jednak ostatnio gdy byłem w Media Markt rozglądając się za trylogią GTA natknąłem się na Mafię i postanowiłem ją kupić. (GTA wykupili :P) Zacząłem grać i stwierdzam, że ta gra po prostu wciąga. :) Wszystko ładnie i pięknie, jednak dzisiaj napotkałem po raz pierwszy problem z przejściem jednej z misji... chodzi dokładnej o misję "Wszystkiego Najlepszego!" w której to mamy wysłać radnego na tamten świat. Kibelek wypucowałem, broń zabrałem, klucz oddałem i kulkę w łeb radnego posłałem. Niby wszystko pięknie, jednak po zejściu na dół pokładu nie mogę dostać się do motorówki. Stoi ona za barierkami, których nijak nie mogę przeskoczyć i cała zabawa kończy się tym, że ochroniarze mnie załatwiają... Co ja muszę tutaj zrobić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 20:50, Kukowsky napisał:

Nigdy nie miałem okazji bliżej pograć w Mafię i jedynie trochę zdarzyło mi się pograć u kolegi,
jednak ostatnio gdy byłem w Media Markt rozglądając się za trylogią GTA natknąłem się na Mafię
i postanowiłem ją kupić. (GTA wykupili :P) Zacząłem grać i stwierdzam, że ta gra po prostu
wciąga. :) Wszystko ładnie i pięknie, jednak dzisiaj napotkałem po raz pierwszy problem z przejściem
jednej z misji... chodzi dokładnej o misję "Wszystkiego Najlepszego!" w której to mamy wysłać
radnego na tamten świat. Kibelek wypucowałem, broń zabrałem, klucz oddałem i kulkę w łeb radnego
posłałem. Niby wszystko pięknie, jednak po zejściu na dół pokładu nie mogę dostać się do motorówki.
Stoi ona za barierkami, których nijak nie mogę przeskoczyć i cała zabawa kończy się tym, że
ochroniarze mnie załatwiają... Co ja muszę tutaj zrobić? :)

Heh. Jak zabijasz tego radnego patrzac na niego od tyłu to zbiegasz po lewej stronie po schodkach na sam dół i tam powinna być barierka taka i powinien sie włączyć filmik. Ta barierka jest chyba nawet otwarta ale nic napewno nie trzeba przeskakiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam nie trzeba nic przeskakiwać. Podbiegnij do łódki winien się wyświetlić filmik. Sprawdź czy przypadkiem w prawym dolnym rogu nie ma kółka z wykrzyknikiem, wtedy naciśnij prawy przycisk myszy (tak jakbyś do auta wsiadał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 20:53, Coxsik napisał:

Heh. Jak zabijasz tego radnego patrzac na niego od tyłu to zbiegasz po lewej stronie po schodkach
na sam dół i tam powinna być barierka taka i powinien sie włączyć filmik. Ta barierka jest
chyba nawet otwarta ale nic napewno nie trzeba przeskakiwać.

Już sobie dałem radę. Barierkę było trzeba otworzyć... eh, ta moja inteligencja. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 21:08, Kukowsky napisał:

> Heh. Jak zabijasz tego radnego patrzac na niego od tyłu to zbiegasz po lewej stronie
po schodkach
> na sam dół i tam powinna być barierka taka i powinien sie włączyć filmik. Ta barierka
jest
> chyba nawet otwarta ale nic napewno nie trzeba przeskakiwać.
Już sobie dałem radę. Barierkę było trzeba otworzyć... eh, ta moja inteligencja. :P

Heh no to się cieszę. To graj dalej bo gra naprawdę świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram do tej pory, i jest super, i mam problem, o to i on:
w Przejażdżce Ekstremalnej co koleś stoi przy barze Luiguego Morello z tą misją co trzeba gonić niewidzialnego kolesia, znam jego trasę ucieczki tylko do stacji pociągów szynowych które jadą nad drogoą samochodową i nad wodą, wię proszę o pomoc czyli, gdzie dalej ucieka i gdzie staje(z tym stawaniem to jak można).
Bardzo Proszę o Pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 13:03, PEACE22 napisał:

Ja gram do tej pory, i jest super, i mam problem, o to i on:
w Przejażdżce Ekstremalnej co koleś stoi przy barze Luiguego Morello z tą misją co trzeba gonić
niewidzialnego kolesia, znam jego trasę ucieczki tylko do stacji pociągów szynowych które jadą
nad drogoą samochodową i nad wodą, wię proszę o pomoc czyli, gdzie dalej ucieka i gdzie staje(z
tym stawaniem to jak można).
Bardzo Proszę o Pomoc !


Nie za bardzo wiem o jaką misję Ci chodzi, ale postaram się pomóc tym poradnikiem ;P http://gry.gery.pl/pc/mafiathecityoflostheaven/poradnik.html - Masz tu wszystkie misje opisane, nie powinno być problemów, ew. ten:
http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra,27,251&ticket=9989597996720520rh7dc99T3P9WxSDDe9hXiMTpjFF5YBtP6AVsp7KB1ueuf uIWJfenVBeh4Zrgpc2ME6oTgHm4ISxvqN0160GgOhglOjKpKTLqD4ISTyyplhMZeAmDBJZc%2FKiK1RJCFlyM

Nie przypominam sobie żebym miał taki problem, chyba wystarczy jechać za nim (ew. masz go na radarze). Przydała by się jeszcze nazwa misji, ale tamte poradniki chyba pomogą (sam nie raz kożystałem :P).

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 13:03, PEACE22 napisał:

Ja gram do tej pory, i jest super, i mam problem, o to i on:
w Przejażdżce Ekstremalnej co koleś stoi przy barze Luiguego Morello z tą misją co trzeba gonić
niewidzialnego kolesia, znam jego trasę ucieczki tylko do stacji pociągów szynowych które jadą
nad drogoą samochodową i nad wodą, wię proszę o pomoc czyli, gdzie dalej ucieka i gdzie staje(z
tym stawaniem to jak można).
Bardzo Proszę o Pomoc !


Hmm.... wydawąło mi się, że weteran gry w Mafie sam będzie pouczał innych, a nie pytał o pomoc ;) Ja tę misję przeszedłem za pierwszym razem, nie wiem szczerze, co w niej trudnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 11:44, Union Pacific napisał:

> Ja gram do tej pory, i jest super, i mam problem, o to i on:
> w Przejażdżce Ekstremalnej co koleś stoi przy barze Luiguego Morello z tą misją co trzeba
gonić
> niewidzialnego kolesia, znam jego trasę ucieczki tylko do stacji pociągów szynowych które
jadą
> nad drogoą samochodową i nad wodą, wię proszę o pomoc czyli, gdzie dalej ucieka i gdzie
staje(z
> tym stawaniem to jak można).
> Bardzo Proszę o Pomoc !

Hmm.... wydawąło mi się, że weteran gry w Mafie sam będzie pouczał innych, a nie pytał o pomoc
;) Ja tę misję przeszedłem za pierwszym razem, nie wiem szczerze, co w niej trudnego...

Synek, nie jestem weteranem w grze Mafia, a ni znawcą tylko fanem który przeszedł Mafiee i ma probłem z tą misją w przejażdzce extremalnej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 11:38, marcin1930 napisał:

Mała poprawka z tym drugim linikiem: http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra,27,251&ticket=9989597996720520rh7dc99T3P9WxSDDe9hXiMTpjFF5YBtP6AVsp7KB1ueufuI
WJfenVBeh4Zrgpc2ME6oTgHm4ISxvqN0160GgOhglOjKpKTLqD4ISTyyplhMZeAmDBJZc%2FKiK1RJCFlyM
THX za pomoc, napewno tam zajrzę teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 12:46, PEACE22 napisał:

Synek, nie jestem weteranem w grze Mafia, a ni znawcą tylko fanem który przeszedł Mafiee i
ma probłem z tą misją w przejażdzce extremalnej !!!


Grzeczniej chłopcze. Co do tej misji to co mam Ci powiedzieć? "Patrz bardziej uważnie gdzie ten gość leci"? Jakbyś sam się nie domyślił :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować