Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

2238 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2007 o 12:15, Mateusz1020 napisał:

Jak tak widzę wasze opinie o tej grze to chylę się, żeby ją kupić :) Jeżeli mówicie, że taka
fajna to chyba warto na nią wydać kasę :)

Wiesz,nawet jak by była gorsza od GTA to i tak 25 zł to nie majątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 12:15, Mateusz1020 napisał:

Jak tak widzę wasze opinie o tej grze to chylę się, żeby ją kupić :) Jeżeli mówicie, że taka
fajna to chyba warto na nią wydać kasę :)


To jest nawet więcej niż fajne :)Mafia to genialna gra z genialną fabułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj grając w Mafię zauważyłem ciekawy skrypt. Otóż w misji "Zabójstwo sztuki" (ostatnia), do domu zabitego Paulie'' go wchodziła policja. Zazwyczaj nie zwracałem na to uwagi, ale tym razem chciałem sprawdzić co się stanie, jeśli nie wybiegnę z tego mieszkania. Na początku stanąłem z bronią wymierzoną w ciało Paulie'' go i czekałem na policję. Wszystko zadziało świetnie, policja zareagowała, prosiła o upuszczenie broni i strzelała do mnie. Postanowiłem sprawdzić co się stanie jeśli nie będę stał akurat w drzwiach tego mieszkania i w ogóle bez broni. Policja przyszła i nie reagowała na mnie, tylko patrzyli w moją stronę. Jednak kiedy wszedłem do otwartych drzwi mieszkania (bez broni) nagle zaczęli do mnie strzelać i krzyczeć: "Drop the weapon!" (jak już wcześniej wspomniałem, nie miałem broni). Jak widać skrypt był trochę źle napisany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 12:15, Mateusz1020 napisał:

Jak tak widzę wasze opinie o tej grze to chylę się, żeby ją kupić :) Jeżeli mówicie, że taka
fajna to chyba warto na nią wydać kasę :)

Kupuj jak najszybciej! To genialna historia gangsterska, która gdyby miała więcej opcji (jak GTA) byłaby o wiele bardziej popularna. Poza tym niech to będzie dla Ciebie przedsmak Mafii II, która ma niedługo wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 18:35, Metal-jestem napisał:

Dzisiaj grając w Mafię zauważyłem ciekawy skrypt. Otóż w misji "Zabójstwo sztuki" (ostatnia),
do domu zabitego Paulie'' go wchodziła policja. Zazwyczaj nie zwracałem na to uwagi, ale tym
razem chciałem sprawdzić co się stanie, jeśli nie wybiegnę z tego mieszkania. Na początku stanąłem
z bronią wymierzoną w ciało Paulie'' go i czekałem na policję. Wszystko zadziało świetnie,
policja zareagowała, prosiła o upuszczenie broni i strzelała do mnie. Postanowiłem sprawdzić
co się stanie jeśli nie będę stał akurat w drzwiach tego mieszkania i w ogóle bez broni. Policja
przyszła i nie reagowała na mnie, tylko patrzyli w moją stronę. Jednak kiedy wszedłem do otwartych
drzwi mieszkania (bez broni) nagle zaczęli do mnie strzelać i krzyczeć: "Drop the weapon!"
(jak już wcześniej wspomniałem, nie miałem broni). Jak widać skrypt był trochę źle napisany
:)


Brawo za spojler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chodzi mi o to, że nie chcą się wyświetlać żadne filmiki z gry (tzn. nie te z gry, ale intro i te reklamy na starcie, przez co muszę włączać ją dziwnym sposobem ;P ) gdy włączałem ją pierwszy raz od instalacji, wyszło coś, że ''gra potrzebuje jakiegoś kodeka czy coś (głupi byłem i to zignorowałem ;]) i teraz już się to okienko nie wyświetla...

Kolega też miał kiedyś podobny problem...

P.S.
Nieraz mi się tak dzieje, a nieraz gra włącza się normalnie (tzn. jest intro i te reklamy ;])

Mój komputereQ to:
Intel Celeron 2.6Ghz
Nvidia GeForce 7600GS 512MB
1024MB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***SPOJLER***
Po ukończeniu gry mamy taką opcję "jazda ekstremalna". No i są tam takie zadanka(19) za które dostajemy dodatkowt samochód(niezle bryczki). Problem w tym że misje są okropnie trudne i nie wiem jak je przejść. Czy komuś udało się je zaliczyć? Ja nie zaliczyłem jeszcze tych dwóch z jazdą ciężarówkami, dwóch z jazdą celsete marque (nie wiem ja się to pisze), tej z samochodem w którym brakuje paliwa, i tej z taksówkami, ktore trzeba wpychać do wody. Czy ktoś może powiedzieć jak to przejść? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 15:25, DoMiNo1992 napisał:

Witam!

Chodzi mi o to, że nie chcą się wyświetlać żadne filmiki z gry (tzn. nie te z gry, ale intro
i te reklamy na starcie, przez co muszę włączać ją dziwnym sposobem ;P ) gdy włączałem ją pierwszy
raz od instalacji, wyszło coś, że ''gra potrzebuje jakiegoś kodeka czy coś (głupi byłem i to
zignorowałem ;]) i teraz już się to okienko nie wyświetla...

Kolega też miał kiedyś podobny problem...

P.S.
Nieraz mi się tak dzieje, a nieraz gra włącza się normalnie (tzn. jest intro i te reklamy ;])

Mój komputereQ to:
Intel Celeron 2.6Ghz
Nvidia GeForce 7600GS 512MB
1024MB RAM

Przejdź Ad awarem jakimś AV też ( tylko nie Avast) . Coś do skanowania rejestru i zdeinstaluj wszystkie kodeki i zainstaluj k-lite codec pack

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 20:48, THE WITCHER1990 napisał:

***SPOJLER***
Po ukończeniu gry mamy taką opcję "jazda ekstremalna". No i są tam takie zadanka(19) za które
dostajemy dodatkowt samochód(niezle bryczki). Problem w tym że misje są okropnie trudne i nie
wiem jak je przejść. Czy komuś udało się je zaliczyć? Ja nie zaliczyłem jeszcze tych dwóch
z jazdą ciężarówkami, dwóch z jazdą celsete marque (nie wiem ja się to pisze), tej z samochodem
w którym brakuje paliwa, i tej z taksówkami, ktore trzeba wpychać do wody. Czy ktoś może powiedzieć
jak to przejść? :(


jazda samochodem bez paliwa jest bardzo prosta, wystarczy że auto jest przez ciebie popychane gdy siedzisz za kierownicą innego, ja z kolei ni wiem jak zaliczyc tą misje z panienką i potworem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2008 o 22:24, Wintesun napisał:

jazda samochodem bez paliwa jest bardzo prosta, wystarczy że auto jest przez ciebie popychane
gdy siedzisz za kierownicą innego, ja z kolei ni wiem jak zaliczyc tą misje z panienką i potworem

O wielkie dzięki:) nie wpadłem na taki pomysł;] myślę że teraz mi sie uda będę próbował. Przypomniałem sobie też o tym zadanku gdzie jedziemy takim gratem a na nas lecą bomby, zastanawiam się czy tego też by się tak nie dało przejść? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2008 o 19:06, THE WITCHER1990 napisał:

O wielkie dzięki:) nie wpadłem na taki pomysł;] myślę że teraz mi sie uda będę próbował. Przypomniałem
sobie też o tym zadanku gdzie jedziemy takim gratem a na nas lecą bomby, zastanawiam się czy
tego też by się tak nie dało przejść? :)



Hmm... Niestety chyba nie:) Oj pamiętam jak tam się strasznie męczyłem:D Radości nie było końca gdy się udało...Jak to zrobiłem? Po prostu jechałem xD Cud mnie uratował:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 19:06, THE WITCHER1990 napisał:


> jazda samochodem bez paliwa jest bardzo prosta, wystarczy że auto jest przez ciebie popychane

> gdy siedzisz za kierownicą innego, ja z kolei ni wiem jak zaliczyc tą misje z panienką
i potworem
O wielkie dzięki:) nie wpadłem na taki pomysł;] myślę że teraz mi sie uda będę próbował. Przypomniałem
sobie też o tym zadanku gdzie jedziemy takim gratem a na nas lecą bomby, zastanawiam się czy
tego też by się tak nie dało przejść? :)

Jedno z niewielu zadań extreme które przeszedłem - wystarczy jechać co sił w palcach i leciutko zygzakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi zaznaczyć na mapce, poniżej gdzie trzeba jechać za samolotem, który gonimy w jednym z zadań w ekstremalnej jeździe?? Chodzi o to, w którym jedziemy Celsete Marque i jeśli oddalimy się na więcej niż 200m bomba wybucha. później trace samolot z oczu i nie wiem gdzie jechać:( Napewno na most Guiliano(nie wiemjak się to pisze) a potem nie mam pojęcia:( Proszę o pomoc:)

20080120135032

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 23:04, Tomek1120 napisał:

Wie ktoś może jak nazywa się utwór który leci na napisach końcowych? Taki jakby hip-hop


Of Corse nie jest to "Lake of Fire",, ale "Where do gansters go" grupy "Lordz of Brooklyn" wystarczy luknąć w creditsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować