Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

2238 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2007 o 14:48, EveRte napisał:

Chyba coś ci się pomyliło. Po broń od żółtego Peta jechałeś przed napadem na bank. W końcowej
misji "śmierć sztuki" masz do dyspozycji tylko magnuma z TYLKO 6kulami


Nie Magnuma, tylko Colta Detective Special. I jeśli ktoś był taki głupi, by tylko z nim wchodzić do galerii w końcowej misji to współczuje, bo ja zawsze jechałem do Żółtego Pete''a i kupowałem Strzelby, 1911-tki, Thompsony itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 14:48, EveRte napisał:

> > Dla mnie najtrudniejsza misja to "śmierć sztuki - finał" Nie dość, że przez bardzo
długi
> czas
> > nie masz ani jednej apteczki, to jeszcze jest mnóstwo przeciwników, którzy wcale
nie mają
> słabych
> > broni. Ja przechodziłem tą misję z 15-25 razy zanim mi się udało. Ale teraz mam świetną

> taktykę
> > :) Na samym początku zabijam jednego gangstera strzałem w głowę (w magnum zostaje
mi 4kule)
>
> > chowam się za kolumną zabijam drugiego (mam już 0 albo 1 kulę) zabieram broń obydwu
gangsterom
>
> > i szybko uciekam w jakieś miejsce, gdzie nie dosięgną mnie kule ludzi Salieriego.
Pózniej
> podchodzę
> > do drzwi (koło których zaraz poleci granat) W tym czasie zbiera się tam z 4-6 przeciwników

>
> > a granat rozwala ich jednym wybuchem :) Reszta misji nie jest taka trudna
>
> A czy przed tą misją pojechałeś do żółtego Peta


Chyba coś ci się pomyliło. Po broń od żółtego Peta jechałeś przed napadem na bank. W końcowej
misji "śmierć sztuki" masz do dyspozycji tylko magnuma z TYLKO 6kulami



Zdaje ci się. Pojedź do Żółtego Peta, Tommy mu powie, że ukatrupili Pauliego. Kup broń i śmigaj do galerii. Z takim arsenałem jaki masz możesz załatwić wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 14:58, Union Pacific napisał:

> Chyba coś ci się pomyliło. Po broń od żółtego Peta jechałeś przed napadem na bank. W końcowej

> misji "śmierć sztuki" masz do dyspozycji tylko magnuma z TYLKO 6kulami

Nie Magnuma, tylko Colta Detective Special. I jeśli ktoś był taki głupi, by tylko z nim wchodzić
do galerii w końcowej misji to współczuje, bo ja zawsze jechałem do Żółtego Pete''a i kupowałem
Strzelby, 1911-tki, Thompsony itd.


Równie dobrze mogę ci powiedzieć, że ten kto kupił sobie broń u żółtego pete''a i pojechał do galerii jest cieniasem. Ja przeszedłem tą misję z cold detective specjal, w którym miałem 6 kul. Musiałem próbować kilka razy, ale i tak mi się udało, więc można przejść tą misję mając na początku słabiutkiego colta z 6 kulami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:06, KrzysztofT napisał:

> > > Dla mnie najtrudniejsza misja to "śmierć sztuki - finał" Nie dość, że przez
bardzo
> długi
> > czas
> > > nie masz ani jednej apteczki, to jeszcze jest mnóstwo przeciwników, którzy wcale

> nie mają
> > słabych
> > > broni. Ja przechodziłem tą misję z 15-25 razy zanim mi się udało. Ale teraz
mam świetną
>
> > taktykę
> > > :) Na samym początku zabijam jednego gangstera strzałem w głowę (w magnum zostaje

> mi 4kule)
> >
> > > chowam się za kolumną zabijam drugiego (mam już 0 albo 1 kulę) zabieram broń
obydwu
> gangsterom
> >
> > > i szybko uciekam w jakieś miejsce, gdzie nie dosięgną mnie kule ludzi Salieriego.

> Pózniej
> > podchodzę
> > > do drzwi (koło których zaraz poleci granat) W tym czasie zbiera się tam z 4-6
przeciwników
>
> >
> > > a granat rozwala ich jednym wybuchem :) Reszta misji nie jest taka trudna

> >
> > A czy przed tą misją pojechałeś do żółtego Peta
>
>
> Chyba coś ci się pomyliło. Po broń od żółtego Peta jechałeś przed napadem na bank. W końcowej

> misji "śmierć sztuki" masz do dyspozycji tylko magnuma z TYLKO 6kulami


Zdaje ci się. Pojedź do Żółtego Peta, Tommy mu powie, że ukatrupili Pauliego. Kup broń i śmigaj
do galerii. Z takim arsenałem jaki masz możesz załatwić wszystkich :)



Heh no to zmienia postać rzeczy :) Ja zupełnie zapomniałem o żółtym pete i musiałem męczyć się z Coltem Detective Specjal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:34, EveRte napisał:

Równie dobrze mogę ci powiedzieć, że ten kto kupił sobie broń u żółtego pete''a i pojechał
do galerii jest cieniasem. Ja przeszedłem tą misję z cold detective specjal, w którym miałem
6 kul. Musiałem próbować kilka razy, ale i tak mi się udało, więc można przejść tą misję mając
na początku słabiutkiego colta z 6 kulami


Nie cieniasem, tylko umie myśleć. Po co się męczyć, skoro można użyć.. strzelby? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałeś może w Mafie multiplayer? Bo dzisiaj doszły do mnie słuchy, że jest. Jak by ktos posiadał linka to niech napisze bo w necie cos cienko a jak już jest to nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:33, Lord Andre 1 napisał:

A to co to jest niby obejżyj sobie screeny
http://www.e-mafia.pl/


Z tego co wyczytałem, mogę Ci tylko powiedzieć, że jak na razie mamy do czynienia z beta-testami :) Nawet w dziale "Download" na stronie twórców, jest napisane, że plik z modem pojawi się z czasem :)
Dzięki za to info, nawet nie wiedziałem, że coś takiego powstaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:41, NuGGet napisał:

Mam dwa pytania.
Gdzie sie zapisują save z gry?

katalog gdzie zainstalowałeś ---> Mafia ---> Save

Dnia 05.11.2007 o 15:41, NuGGet napisał:

Czy save z angielskiej wersji gry będzie działał na polskiej wersji gry?

Obawiam się, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z tą grą. Dziś pożyczył mi ją kumpel. jest na 3 CD. Za brałem się za instalowanie. No i wszystko było normalnie, Do momentu gdzie na ekranie pojawił się Paulie gra Nie chciała się już instalować. Po prosu pasek stał w miejscu. Probowałem wkładać Wszystkie płyty i nic. Jak na to zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 19:05, MarianoG napisał:

No i wszystko było normalnie, Do momentu gdzie na ekranie pojawił się Paulie gra Nie chciała
się już instalować. Po prosu pasek stał w miejscu. Probowałem wkładać Wszystkie płyty i nic.
Jak na to zaradzić?


Być może płyta jest porysowana. Przetrzyj ją delikatnie jakąś szmatką. Najlepiej od środka płyty ku brzegowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Probowałem in nic:)

Ciągle jest tylko tak jak na screenie.(tak pytam z ciekawości- kiedy trzeba włożyć drugą płytę?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka ludzie!
Mam taki problem w Mafii... Otóż gdy podkładam jakiś wózek do Mafii jakieś elementy zaczynają robić coś dziwnego... Teraz własnie jestem w trakcie tworzenia Polish Modu do Mafii (zgadnijcie dlaczego taki tytuł ;)) I nie mogę go ukończyć ponieważ nie widzę rzeczy istotnych dla mnie... np. polskich tablic rejestracyjnych itp. Pomożecie???

20071109140430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem czym jest to spowodowane w Vice City też podkładałem samochody i się takie żeczy działy ale było to spowodowane tym, że podkładałem po inny samochód niż zakładał twórca tego "wózka" więc może spróbuj podłożyć jeżeli jest taka mozliwość pod inny samochod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować