Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

2238 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2008 o 17:22, PEACE22 napisał:

Mam pytanie.
Wyszła oryginalna Mafia na 1 DVD?


Tak , chyba ta z Cenegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie mafia jest nawet lepsza od GTA. Ten klimat i fabuła, grać nie przestawać. Po kilku zaliczeniach jej i Ojca Chrzestnego zostaje mi czekać na Mafie II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 17:22, PEACE22 napisał:

Mam pytanie.
Wyszła oryginalna Mafia na 1 DVD?


Niestety nie .... W KK od Cenegi jest Mafia PL ale na 3 plytach CD.
Chociaz i tak to nie wplywa na rozgrywke (no bo jak moze ?;>) , gra jest super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 19:37, Union Pacific napisał:

Muszę przyznać, że w porównaniu ze starą wersją jest nieco gorsza.


Ej nie rozumiem w czym gorsza ??? :P, Wg mnie to jest ta samo klasyczna Mafia... Nadal ma ten sam klimat, ta muzyke ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błędy od strony technicznej. W starej wersji np. goniący Cię samochód Mafii nie znikał po kilku uliczkach, samochody nie rozpływały się tuż za rogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie zakończenia Mafii, więc osoby, które jej nie skończyły, a mają taki zamiar uprzedzam, że będzie WIELKI SPOILER ODNOśNIE ZAKOńCZENIA GRY. A mianowicie - ludzie, którzy rzekomo zabili Tommy''ego pytają się go, czy jest "panem Angelo". I tu jest pewien problem. Przecież Tommy sam wcześniej powiedział, że zmienił tożsamość. A chyba niemożliwym jest, żeby zmienili mu tylko nazwisko. Niby mówi, że przegrał, ale przecież jego dołączenie do Mafii, śmierć Pauliego i konieczność zabicia Sama mogły świadczyć o jego porażce, a nie jego śmierć. Co Wy o tym sądzicie? Bo mi to spokoju nie daje. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 19:39, rafekx 12 napisał:

A mam jeszcze jedno pytanie czy do Mafi wyszedł jakis patch poprawiajacy błędy?

Tak, skontaktuj sie ze mną na gg., to ci go wyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to co podabowa się w Mafii to bardzo duży realizm. Wyrzucanie broni, chowanie jej, nie mozna się włamać do każdego samochodu. Powiem wam,że jak dla mnie to nawet przez te kilka lat grafika nie zestarzała się ani trochę( a mam zaliczonego i Crysisa i CoD4 i GoW)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 12:24, BogSumerow napisał:

Mi to co podabowa się w Mafii to bardzo duży realizm. Wyrzucanie broni, chowanie jej,
nie mozna się włamać do każdego samochodu. Powiem wam,że jak dla mnie to nawet przez
te kilka lat grafika nie zestarzała się ani trochę( a mam zaliczonego i Crysisa i CoD4
i GoW)



no nie przesadzaj troche się postarzała ale to i tak wyśmienita gra jedna z najlepszych w jakie grałem a grałem w sporo gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 21:45, swietlik94 napisał:

Podobno gra jest wyśmienita. Kupię w najbliższym czasie. A, czy to prawda, że można wyłączyć
widok posoki?


Tak, gra jest wysmienita, ma wysmienity klimat, rewelka :).

A co to widok posoki? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować