Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

2238 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2009 o 11:28, neo117 napisał:

W mafię grałem ale według mnie jest do niczego.

A mógłbyś wyjaśnić dlaczego? Bo miała beznadziejną grafikę? :/ Miło by było, gdybyś wyjaśnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 12:15, Robak 007 napisał:

> W mafię grałem ale według mnie jest do niczego.
A mógłbyś wyjaśnić dlaczego? Bo miała beznadziejną grafikę? :/ Miło by było, gdybyś wyjaśnił.


Na swoje czasy mafia miała świetną grafikę a i dzisiaj mi ona nie wadzi mimo, że już dosyć dużo się napatrzyłem na nowe i ładne tytuły.

Ps. przechodzę Mafię chyba po raz 100 (<<<nie brać dosłownie) ale mi to nie przeszkadza. Ten klimat Lost Heaven i ogólnie całej gry, fabuła i potężna grywalność - dla mnie nie ma lepszego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 12:15, Robak 007 napisał:

> W mafię grałem ale według mnie jest do niczego.
A mógłbyś wyjaśnić dlaczego? Bo miała beznadziejną grafikę? :/ Miło by było, gdybyś wyjaśnił.


No teraz chłopcy wolą sobie pograć w gangsta-joł-elo-elo-madafaka GTA:SA albo jeszcze-większe-gangsta-joł-elo-elo-madafaka Saint''s Row 2... Chore! oO
Mafia ma to coś, czego nie ma żadna inna gra gangsterska... Mafia 2 zje GTA IV na śniadanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 12:30, Lord-Tyrranoos napisał:

No teraz chłopcy wolą sobie pograć w gangsta-joł-elo-elo-madafaka GTA:SA albo jeszcze-większe-gangsta-joł-elo-elo-madafaka
Saint''s Row 2... Chore! oO
Mafia ma to coś, czego nie ma żadna inna gra gangsterska... Mafia 2 zje GTA IV na śniadanie...

Niestety, takie czasy :/ Mnie taike "ziomalskie" klimaty w cale nie podchodzą - wręcz denerwują. Właśnie mam nadzieje, że Mafia 2 zmieni co nieco na rynku gier.
@Davw - Tak, wiem. Chodziło mi własnie o to, że nowi gracze zwracają głównie uwagę na grafikę, a neo mi na takiego gracza wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś mądre słowa wypowiedział "Rockstar musiało wypuścić 4 części GTA, żeby wyprzedzić Mafię. Teraz będzie musiało wypuścić kolejnych 6...". Popieram te słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 12:39, Lord-Tyrranoos napisał:

Ktoś kiedyś mądre słowa wypowiedział "Rockstar musiało wypuścić 4 części GTA, żeby wyprzedzić
Mafię. Teraz będzie musiało wypuścić kolejnych 6...". Popieram te słowa...

Nie znałem tego, ale tekst jest zacny ^^ Bardzo dobrze powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 12:15, Robak 007 napisał:

> W mafię grałem ale według mnie jest do niczego.
A mógłbyś wyjaśnić dlaczego? Bo miała beznadziejną grafikę? :/ Miło by było, gdybyś wyjaśnił.


Tak miała beznadziejną grafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 15:15, neo117 napisał:

> > W mafię grałem ale według mnie jest do niczego.
> A mógłbyś wyjaśnić dlaczego? Bo miała beznadziejną grafikę? :/ Miło by było, gdybyś
wyjaśnił.

Tak miała beznadziejną grafe

Jeśli dla Ciebie ważna jest jeno grafika, to może lepiej zainteresować się animacją, lub benchmarkami? ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 15:15, neo117 napisał:

Tak miała beznadziejną grafe



Jeśli chcesz mieć super-extra-maxi-king grafę, to graj w Crysis''a. W mafie gra się dla świetnego klimatu, bardzo wciągającej fabuły i masy innych smaczków. I na pewno nie można powiedzieć, że gra jest słaba, tylko dla tego, że ma słabą oprawę graficzną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że Mafia jest moim ulubionym i wręcz czczonym tytułem powtarzam od dawna. Ale nie sądziłem, że nadal tak ją "kocham". Siadłem do rozgrywki o 16 i teraz gdyby nie to, że ojciec coś tam ode mnie chciał to z pewnością jeszcze bym grał i żył w świadomości, że jest koło 17.00 :P. Dawno w trakcie gry nie straciłem poczucia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 19:13, Davw napisał:

Że Mafia jest moim ulubionym i wręcz czczonym tytułem powtarzam od dawna. Ale nie sądziłem,
że nadal tak ją "kocham". Siadłem do rozgrywki o 16 i teraz gdyby nie to, że ojciec coś
tam ode mnie chciał to z pewnością jeszcze bym grał i żył w świadomości, że jest koło
17.00 :P. Dawno w trakcie gry nie straciłem poczucia czasu.

Hehe ^^ Mam dokładnie tak samo przy Mafii :P A mozna wiedzieć, który raz przechodzisz grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra klimatem bije GTA(imho). Grafika nie zachwyca ale też nie razi, a irytują tylko modele npców, których jest mało( jakby w Wieśminie było więcej :/ ). Grea mogłaby mieć bardziej dosadny klimacik i mocniejsze akcje, skoro jest już nastawiona dla starszych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 20:00, Pazurex napisał:

Gra klimatem bije GTA(imho). Grafika nie zachwyca ale też nie razi, a irytują tylko modele
npców, których jest mało( jakby w Wieśminie było więcej :/ ). Grea mogłaby mieć bardziej
dosadny klimacik i mocniejsze akcje, skoro jest już nastawiona dla starszych graczy.



Mnie tam grafika powaliła na kolana w momencie debiutu tej gry. Pamiętam ten dzień jakby to było wczoraj. Zresztą do tej pory zagrywam się w Mafię i nawet postanowiłem pobawić się modami i nowymi autami i nawet fajnie to wyszło. wiem, że to zagłada dla klimatu ale pojeżdżenie merolem C klasa z widokiem z kokpitu i super uszkodzeniami to naprawdę coś:) Jakby ktoś chciał zobaczyć jak to wygląda to na moim GS umieściłem 2 filmiki z youtube mojego autorstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 19:56, Robak 007 napisał:

Hehe ^^ Mam dokładnie tak samo przy Mafii :P A mozna wiedzieć, który raz przechodzisz
grę?


O ile się w obliczeniach nie pomyliłem to 11 razy. Może nie jest to oszałamiająca liczba na tyle lat istnienia tytułu ale naprawdę dużo czasu potrafiłem i chyba nadal potrafię spędzić przy extremalnej jeździ i swobodnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 15:27, kordzio1 napisał:

> > > W mafię grałem ale według mnie jest do niczego.
> > A mógłbyś wyjaśnić dlaczego? Bo miała beznadziejną grafikę? :/ Miło by było,
gdybyś
> wyjaśnił.
>
> Tak miała beznadziejną grafe
Jeśli dla Ciebie ważna jest jeno grafika, to może lepiej zainteresować się animacją,
lub benchmarkami? ;).


Wiesz dla mnie grafa ma duuuuuuuuuuuuuuuże znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia na swoje czasy miała dobrą grafike i bardzo wciągającą fabułe. Ja już z niecierpliwością czekam na drugą część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 18:26, SongoX napisał:

Mafia na swoje czasy miała dobrą grafike i bardzo wciągającą fabułe. Ja już z niecierpliwością
czekam na drugą część.


A mi się wydaję, że wciągającą fabułę ma do dzisiaj :P. No ale, że drugiej części się doczekać nie mogę to nie zaprzeczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka, powiedzcie mi, gdzie mogę kupić apteczkę w jeździe dowolnej? Jest do tego jakaś placówka? Jeśli tak, to podajcie mi jej lokalizację :P

Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 17:17, Ancient Lord napisał:

Siemka, powiedzcie mi, gdzie mogę kupić apteczkę w jeździe dowolnej? Jest do tego jakaś
placówka? Jeśli tak, to podajcie mi jej lokalizację :P

Z góry dzięki :)



Wydaje mi się, że za opłatą w barze Salieriego(nie jestem pewien jak się pisze)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować