Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

2238 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2009 o 13:43, Wintesun napisał:

Pisze na pudełku przeca że z niektórymi modelami laptopów może nie współpracować.


Mam przegraną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jeśli mi wysłałeś już meila, to przez przypadek go usunąłem wraz ze spamem Podesłałbyś jeszcze raz?

peter000 "Mam przegraną."

Chłopie, ta gra kosztuje 25 zł. Czy jest sens piracić, jak masz produkt dostępny w tak niskiej cenie? Odłóż kaskę i kup grę ciesząc się oryginałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że tak będzie i Was rozumiem, ale to nie moja gra. Porzyczyłem na weekend, bo słyszałem że dobra, a wcześniej nie miałem okazji w nią zagrać. Jak mi nie wierzycie to trudno, nie będę się sprzeczać, bo nie mam ochoty się kłócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam taki problem w misji jazda ekstremalna , w dzielnicy robotniczej kolo karzę jechać tym autkiem białym nie pamiętam nazwy , przejadę kawałem i bum bum co chwila i nie wiem jak dalej jechać pomocy ! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 16:36, Fafidek napisał:

Witam ja mam taki problem w misji jazda ekstremalna , w dzielnicy robotniczej kolo karzę
jechać tym autkiem białym nie pamiętam nazwy , przejadę kawałem i bum bum co chwila i
nie wiem jak dalej jechać pomocy ! .

Bum bum? Tzn. samochód wybucha czy cos innego? Nie jasno to napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mu o jazdę Celeste Marque (coś takiego, po zmianie nazw Mercedes) gdy trzeba gdzieś dojechać, a gdy się jedzie to są wybuchy, które niszczą samochód, tak jakby ktoś zrzucał bomby i nie wiadomo co zrobić...Ja akurat miałem błąd gry i nic nie spadało, ale za I razem też nie mogłem tego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 16:36, Fafidek napisał:

Witam ja mam taki problem w misji jazda ekstremalna , w dzielnicy robotniczej kolo karzę
jechać tym autkiem białym nie pamiętam nazwy , przejadę kawałem i bum bum co chwila i
nie wiem jak dalej jechać pomocy ! .


1-Dla ułatwienia sprawy, zamul trochę kompa, że gra ci się lekko cięła.

2-Grzej ile fabryka dała i driftuj na pustych zakrętach(no co? przecież da się driftować, nawet pierwszym Boltem) do celu(co jakiś czas spoglądaj do mapy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że była misja też właśnie z Boltem, gdzie należało przejechać przez bombardowany most. Jak ukończyć tamtą misję? Niezależnie od rozpędu, jazdy zygzakiem a nawet korzystania z rampy, samochód w końcu pada, zaś nie wyobrażam sobie, aby tam jechać na około. Mniemam, że nie ma innej metody, niż przeciśnięcie się przez to pole ćwiczebne oddziału z moździerzami, ale czy to trzeba aż tyle razy powtarzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 17:53, Liqid napisał:

Pamiętam, że była misja też właśnie z Boltem, gdzie należało przejechać przez bombardowany
most. Jak ukończyć tamtą misję? Niezależnie od rozpędu, jazdy zygzakiem a nawet korzystania
z rampy, samochód w końcu pada, zaś nie wyobrażam sobie, aby tam jechać na około. Mniemam,
że nie ma innej metody, niż przeciśnięcie się przez to pole ćwiczebne oddziału z moździerzami,
ale czy to trzeba aż tyle razy powtarzać?



Ja też nie mogłem przejść tej misji, ale pojechałem chodnikiem i fartem nic mnie nie "rombło". Postaraj się jechać wspomnianym chodnikiem, a może nic ci się nie stanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 17:53, Liqid napisał:

Pamiętam, że była misja też właśnie z Boltem, gdzie należało przejechać przez bombardowany
most. Jak ukończyć tamtą misję? Niezależnie od rozpędu, jazdy zygzakiem a nawet korzystania
z rampy, samochód w końcu pada, zaś nie wyobrażam sobie, aby tam jechać na około. Mniemam,
że nie ma innej metody, niż przeciśnięcie się przez to pole ćwiczebne oddziału z moździerzami,
ale czy to trzeba aż tyle razy powtarzać?



Te pociski spadają cały czas w te same miejsca także za 20tym razem powinieneś przejść jak już na pamięć będziesz wiedział co gdzie uderza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 17:53, Liqid napisał:

Pamiętam, że była misja też właśnie z Boltem, gdzie należało przejechać przez bombardowany
most. Jak ukończyć tamtą misję? Niezależnie od rozpędu, jazdy zygzakiem a nawet korzystania
z rampy, samochód w końcu pada, zaś nie wyobrażam sobie, aby tam jechać na około. Mniemam,
że nie ma innej metody, niż przeciśnięcie się przez to pole ćwiczebne oddziału z moździerzami,
ale czy to trzeba aż tyle razy powtarzać?


Banalne - na sposób :)

Bierzesz jakąś brykę i przepychasz Bolta przez most i postawiasz go na końcu. Teraz, gdy go przepchałeś na drugą stronę bierzesz jakąś szybko brykę. Następnie bierzesz zadanie od kolesia i zapierdzielasz ile fabryka dała tym wozem na drugą stronę. Później wsiadasz do postawionego tam Bolta i finito xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 21:03, capral napisał:

> Nie ma ktoś może na sprzedaż premierowej edycji gry Mafia?

Możesz tutaj policytować

http://www.allegro.pl/item586161090_mafia_pl_box_bcm.html



A jak myślisz kto prowadzi w tej aukcji :D
Tylko coś czuję, że te 31zł które obecnie oferuje będzie za mało i cena skoczy na poziom 50zł a to już sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w misji dz......... no dobra może jednak poproszę o link do jakiegoś darmowego poradnika bo pisać nazwy nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A cóż to za problem

Spoiler


jak wejdziesz do Burdelu idziesz do sali po lewej. Tam na końcu po prawej siedzi koleś w białym garniturze. Zabij go, zleci się dużo niemiłych panów których też musisz zabić. Z recepcji bierzesz klucz do biura dyrektora. Potem idziesz na 2gie piętro, i chodzisz po nim przy drzwiach wciskając przycisk akcji. Przy któryś będziesz świadkiem animacji.
Potem idziesz na samą górę, drzwi po prawej od schodów, podkładasz bombe, i uciekasz na wprost od drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze prostszy sposób

Spoiler

W którymś z pokoi na 1 piętrze, na stoliku leży nóż. Jak podejdziesz do ofiary od tyłu i weźmiesz pełny zamach to ten zginie, a reszta to zignoruje. Możesz tak zabić prawie wszystkich. Wyjątek to ci dwaj przy wejściu i ochroniarz w biurze dyrektora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 07:52, Karanthir666 napisał:

Jest jeszcze prostszy sposób

Spoiler

W którymś z pokoi na 1 piętrze, na stoliku leży nóż. Jak podejdziesz do ofiary od
tyłu i weźmiesz pełny zamach to ten zginie, a reszta to zignoruje. Możesz tak zabić prawie
wszystkich. Wyjątek to ci dwaj przy wejściu i ochroniarz w biurze dyrektora.


Dobra a co potem jak uciekam przed policjantami. Zabijają mnie. Nie wiem jak uciec. Gubie się w tych budynkach.
Edit:Lol budynkach na tych dachach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 13:39, Wijet napisał:

Dobra a co potem jak uciekam przed policjantami. Zabijają mnie. Nie wiem jak uciec. Gubie
się w tych budynkach.
Edit:Lol budynkach na tych dachach.

Ja najpierw wystrzelałem z daleka wszystkich policjantów w zasięgu wzroku, a następnie stopniowo przesuwając się i ukrywając za różnymi przeszkodami strzelałem do tych, którzy wybiegali.
Jest jeszcze drugi sposób. Raczej trick. Mianowicie da się przejść po gzymsie w którymś miejscu tak, że ne pojawia sie policjanci. Niestety, nie wiem dokładni jak to zrobić. Ale inni wyjadacze Mafii powinni wiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować