Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Radeony HD 6850 i 6870 od Sapphire i XFX

19 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2010 o 15:02, Lollek15 napisał:

"Jako pierwsze mają się pojawić na rynku karty graficzne Radeon HD 5850 i 5970" Chyba
się numerki pomyliły :) Już zbieram kaske :D


Poprawione. Thx za czujność. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 15:19, Myszasty napisał:

> "Jako pierwsze mają się pojawić na rynku karty graficzne Radeon HD 5850 i 5970"
Chyba
> się numerki pomyliły :) Już zbieram kaske :D

Poprawione. Thx za czujność. ;)


A nie chodziło Wam o Radeony 6850 i 6870??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 15:25, ram96 napisał:

> > "Jako pierwsze mają się pojawić na rynku karty graficzne Radeon HD 5850 i 5970"

> Chyba
> > się numerki pomyliły :) Już zbieram kaske :D
>
> Poprawione. Thx za czujność. ;)

A nie chodziło Wam o Radeony 6850 i 6870??


Zaczynam wierzyć w jakiś spisek. Poważnie. Byłem na 100% pewien, że było już dobrze... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 15:38, KapiX napisał:

To aby Ci jeszcze dowalić, nad parametrami numerki też są nie takie jak być powinny :D



Dokładnie ;]

Jeśli mają konkurować z GTX 460 to powinny być też w odpowiednio niskiej cenie ... bez tego może być ciężko ... tym bardziej, że pierwsza karta fakt, że referencyjna to ma słabsze taktowania niż kręcone GTX 460 ... z tym, że te drugie bardzo lubią się podkręcać do ponad 900 Mhz na procku.Nie mogę się doczekać piątku i przyszłych testów tych kart w porównaniu do GTX 460

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam GTX460 Gainwarda wersję GLH - fabrycznie kręcona na 800/4000. Myślę, że długo pozostanę przy tej karcie a AMD musi się nieźle postarać, aby konkurować z GTX460.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 15:38, KapiX napisał:

To aby Ci jeszcze dowalić, nad parametrami numerki też są nie takie jak być powinny :D

No mówiłem, że spisek! To nie-moż-li-we! takie rzeczy się nie dzieją! :D

Czas chyba wybrać się do jakiegoś lekarza... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 16:09, Luk4s napisał:

specyfikacja sie nie zgadza ;-)


Dlatego napisałem "charakteryzować się najprawdopodobniej następującymi parametrami:". Bo jeśli chodzi o liczbę SP, to właśnie dwie wersje wciąż się powtarzają. "AMD Confidential" brzmi poważnie, fakt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 16:15, Myszasty napisał:

"AMD Confidential" brzmi poważnie, fakt. :)

to sa slajdy z dzisiejszej prezentacji HD6800 na AMD Technical Forum and Exhibition 2010. ranga imprezy jest spora, wiec spec. ze slajdow uznałem za oficjalna :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 16:07, karolekx23x napisał:

5850 w zupełnosci mi wystarczy na najblizsze 2 lata


Też akurat mam 5850 czy wystarczy na dwa lata hmm... ciężko powiedzieć nie wiem. Ale jak tylko będzie nowy dx i nowinki technologiczne warto będzie zmienić wtedy grafikę. Przesiadka z serii 5xxx na 6xxx jest nieopłacalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 16:24, NeMo-PL napisał:

Przesiadka z serii 5xxx na 6xxx jest nieopłacalna.

AMD jeszcze nie powiedzialo ostatniego slowa. HD68xx to dopiero mid-end a w kolejce stoi jeszcze Cayman i Antilles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę kupić taką kartę która pociągnie mi wszystkie obecne i przyszłe tytuły na maxa w Full HD i teraz się zastanawiam: czy kupić jakiegoś nowego Radka z serii 6000,czy skorzystać z okazji że ceny pójdą w dół i nabyć najmocniejszy model z serii 5800?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 16:24, NeMo-PL napisał:

> 5850 w zupełnosci mi wystarczy na najblizsze 2 lata

Też akurat mam 5850 czy wystarczy na dwa lata hmm... ciężko powiedzieć nie wiem. Ale
jak tylko będzie nowy dx i nowinki technologiczne warto będzie zmienić wtedy grafikę.
Przesiadka z serii 5xxx na 6xxx jest nieopłacalna.


Mój były GF 8600 starczył na 2 lata i niektóre gry by odpalił na minimalnych teraz wiec 5850 naarzie nie ejst wykorzystywany w 70 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować