Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops - zobacz tryb Gun Game

63 postów w tym temacie

MW2 nie kupiłem, BO mam już zamówione. Tryby multi wyglądają naprawdę fajnie.

BTW Czy tylko ja zastanawiam się dlaczego przy linkach do sklepu, nigdy nie ma wersji PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajowo. Nie jestem jednak przekonany co do tego, że kolejne bronie są coraz lepsze. Jest to raczej rzecz względna. Ja na przykład wolałbym grać, którymś z pistoletów/ karabinów maszynowych (nie podam konkretnej nazwy, nie znam się na tym) niż bronią snajperską czy wyrzutnią rakiet... Niemniej nie mogę się doczekać. Pre-order PC zamówiony. Będzie dobrze :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... trochę źle jest to zrobione. Humilationy padają tu nonstop, co w GunGamie odbiera wielką frajdę z gry. W CSie pociśnięcie kogoś z noża było unikatowe, tutaj? Tutaj każdy każdego tnie setki razy. Oj coś mi się wydaje że ten tryb nie będzie dobrze zbalansowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 12:34, byverter napisał:

Beznadziejna mapa bez żadnego klimatu. Połowa karabinów ma ten sam celownik mechaniczny,
do tego zamontowany w nie właściwą stronę... M16 strzela burstem kiedy powinno w auto.
Dźwięki są masakryczne... Grafika jeszcze gorzej..


Widać, że nie grałeś w MW2. Nie chodzi o realistyczne odwzorowanie broni, tylko o jej zbalansowanie. Famas czy M16 full auto byłyby nie do zajechania. Tak ja UMP45 w MW2.

Tak. Celownik zamontowany jest w niewłaściwą stronę. Może jeszcze magazynek jest w niewłaściwą stronę montowany? A tak w ogóle to w Black Opsie będzie się strzelało kolbami.

Dźwięki są słabe - bo to wina YT. Grafika jest słaba - bo to wina YT.

Zanim coś napiszesz to pomyśl dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam pomysł na taki tryb jest bardzo dobry, bo im wiecej różnych trybów tym gra jest ciekawsza.

Co do filmiku - mapa nudna, jedyna fajna rzecz to kusza, o resztę znamy z poprzednich CoDów, jak narazie podoba mi się mniej od MW2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@zawcia

zgadam sie z Toba :) moh to kawal dobrej strzelanki

a ten cod do mnie nie przemawia... biedna mapa, biedna gra, ze o dzwiekach juz nie wspomne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czemu ta nagonka. Ponieważ od gry z pod znaku Medal of Honor wymaga się bardzo dużo. Zapowiadano detronizację CoD''a, ale jak można to uczynić skoro singiel można przejść w takim samym lub krótszym czasie jak Modern Warfare 2. W multi do tego jest trochę błędów, głównie chodzi o rozrzut broni. Nie wprowadzono w tej części nic innowacyjnego, lub innego co ma konkurencja i tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 16:43, SongoX napisał:

Ja wiem czemu ta nagonka. Ponieważ od gry z pod znaku Medal of Honor wymaga się bardzo
dużo. Zapowiadano detronizację CoD''a, ale jak można to uczynić skoro singiel można przejść
w takim samym lub krótszym czasie jak Modern Warfare 2. W multi do tego jest trochę błędów,
głównie chodzi o rozrzut broni. Nie wprowadzono w tej części nic innowacyjnego, lub innego
co ma konkurencja i tyle w tym temacie.


Ok, wszystko co napisałeś się zgadza (jak dla mnie singiel MW1>MoH>MW2), ale ludzie, którzy znają grę tylko z ocen (nie tyle recenzji, co właśnie ocen) piszą jaki to MoH jest słaby, a on nie jest słaby tylko taki sam. Spora różnica - bo to samo parę miesięcy temu było oceniane bardzo wysoko i w samych superlatywach. Co lepsze, nowy CoD zapowiada się tak samo jak MW2, czyli pi razy oko tak samo jak MoH, a mnóstwo ludzi uważa, że CoD ftw, MoH sucks.

I to tworzy jakieś dziwne nieporozumienia :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie piszę, że gra jest słaba, bo nie jest i wiem o co Ci chodzi. Niestety nie była świetna, a liczyłem, że najnowsza odsłona przywróci blask serii. A co do tematu Black-Ops, to spoko, że oceniliście już grę po jednej mapie multi, z filmiku o nie najlepszej jakości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 16:59, SongoX napisał:

Nie piszę, że gra jest słaba, bo nie jest i wiem o co Ci chodzi. Niestety nie była świetna,
a liczyłem, że najnowsza odsłona przywróci blask serii. A co do tematu Black-Ops, to
spoko, że oceniliście już grę po jednej mapie multi, z filmiku o nie najlepszej jakości
:P


jakosc filmiku nie ma tu nic do rzeczy, przeciez tu wszystko widac i slychac, bo tak samo biednie bylo w mw2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 16:59, SongoX napisał:

Nie piszę, że gra jest słaba, bo nie jest i wiem o co Ci chodzi. Niestety nie była świetna,
a liczyłem, że najnowsza odsłona przywróci blask serii. A co do tematu Black-Ops, to
spoko, że oceniliście już grę po jednej mapie multi, z filmiku o nie najlepszej jakości
:P


Och filmików było już mnóstwo (i to nie tylko w słabej jakości), a to, że producenci nie mają jaj żeby zrobić closed/open betę również nie najlepiej o nich świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 17:54, zawcia napisał:

Och filmików było już mnóstwo (i to nie tylko w słabej jakości), a to, że producenci
nie mają jaj żeby zrobić closed/open betę również nie najlepiej o nich świadczy.


Widziałem kilka i według mnie gra wygląda dobrze. A co do bety, to chciało by Ci się ją robić, skoro zamówień jest od groma i jest szansa na przebicie MW2.

niepyt
Proszę Cię... grałeś w ogóle w MW2? Ja grałem na najwyższych ustawieniach i gra nie była brzydka. A do tego Black-Ops ma małe wymagania, dzięki czemu gra trafi do większej liczby odbiorców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 18:01, SongoX napisał:

Widziałem kilka i według mnie gra wygląda dobrze. A co do bety, to chciało by Ci się
ją robić, skoro zamówień jest od groma i jest szansa na przebicie MW2.


No właśnie - boją się, że ludzie się zorientują, że to po raz kolejny odgrzewany kotlet...Oczywiście, że bym bety nie robił - chyba, że wierzyłbym, iż gra jest tak dobra, że mogłoby to zachęcić kolejnych odbiorców, lub wyeliminować przed premierą dziesiątki irytujących bugów, które gracze wyłapią już w pierwszych godzinach zabawy . Jak widać w tym wypadku tak nie jest.

Dnia 24.10.2010 o 18:01, SongoX napisał:

niepyt
Proszę Cię... grałeś w ogóle w MW2? Ja grałem na najwyższych ustawieniach i gra nie była
brzydka. A do tego Black-Ops ma małe wymagania, dzięki czemu gra trafi do większej liczby
odbiorców.


MW2 piękne nie jest - niezależnie od ustawień. Wygląda jak MW1, a lata lecą...Wymagania BO nie są problemem, bo i tak większość graczy to będzie x360&ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować