Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cztery zestawy słuchawkowe dla graczy od Sennheisera

15 postów w tym temacie

bardzo fajne słuchawki, a najbardziej podobają mi się Sennheiser PC 333D G4ME. Fajny patent z tym mikrofonem, ale ciekawe czy nauszniki są wykonane ze eco-skóry (czy coś podobnego) czy z materiału jak te powyżej. Jednak trzeba przyznać że są drogie, i wolał bym już zakupić słuchawki Creative Fatality Gaming, które są bardzo dobre jakościowo i można je nabyć za dość dobre pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używać starych, sprawdzonych słuchawek za 40 zł czy podobnych, za 700? Jeżeli ktoś ma pieniądze na zakup takich słuchawek, to proszę bardzo. Ale na pewno nie będzie przez to lepszym graczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny ja zawsze zaporowe, no ale za jakość się płaci. Za markę pewnie też niemało, ale w przypadku Sennheisera można w zasadzie brać w ciemno. Podobnie jak Gniewny chyba wybrałbym model 333D, przypuszczam, że są bardziej "ustawne" i na każdą głowę będą pasowały bdb. Może się skuszę wreszcie na porządne słuchawki...jak podadzą parametry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC 360 G4ME są bardzo podobne do moich PC 350, ciekawe jaka będzie różnica w dźwięku. Swoją drogą nie spodziewałbym się "rewolucji". Pozostaje czekać na testy i opinie graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 11:15, Basegor napisał:

Używać starych, sprawdzonych słuchawek za 40 zł czy podobnych, za 700? Jeżeli ktoś ma
pieniądze na zakup takich słuchawek, to proszę bardzo. Ale na pewno nie będzie przez
to lepszym graczem :)


Tu nie tyle chodzi o bycie lepszym, co o udostępnienie produktu dla graczy-audiofili, których każdy szum, czy inna niedoskonałość dźwięku przyprawiają o migotanie przedsionków. Przeciętny gracz nie zauważy różnicy, szczególnie jeśli ma low-endową/zintegrowaną kartę dźwiękową. Sennheiser to najwyższa półka, prawie jak Stradivarius :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie warto skąpić grosza na dźwięk w komputerze. Przekonałem się o tym kupując zestaw Creative SB X-Fi Xtreme Gamer, Sennheiser PC 350 i Logitech Z-5500. Filmy i gry dostarczyły nowych doznań. Poza tym z dobrymi słuchawami na uszach inaczej się gra po sieci w FPS''y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sennheiser robi świetne słuchawki, ale nie audiofilskie - bez przesady, do najwyższej półki trochę im brakuje.
A z doświadczenia stwierdzam, że zazwyczaj warte są swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj Markutez Creative z tymi swoimi pierdziawkami i pseudo kartami to nadaje się tylko do sklepu z zabawkami :]
A prezentowanie słcuhawek bez jakichkolwiek parametrów zalatuje ignoranctwem, bo słuchawek nie ocenia się po wyglądzie pałąku i długości zintegrowanego mikrofonu lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 11:42, Psysiu napisał:

Sennheiser robi świetne słuchawki, ale nie audiofilskie - bez przesady, do najwyższej
półki trochę im brakuje.
A z doświadczenia stwierdzam, że zazwyczaj warte są swojej ceny.


Nie zgadzam się, wg mnie HD 800 można już zaliczyć do klasy audiofilskiej :)
W ogóle jak dla mnie Sennheiser jest znakomity, nigdy się nie zawiodłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 11:47, AldaeR napisał:

A prezentowanie słcuhawek bez jakichkolwiek parametrów zalatuje ignoranctwem, bo słuchawek
nie ocenia się po wyglądzie pałąku i długości zintegrowanego mikrofonu lol


Mam nadzieję, że to nie było do mnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety producent nie ujawnił jeszcze praktycznie żadnych konkretnych informacji o parametrach tego sprzętu, czy choćby użytych przetwornikach. jeśli masz pretensje do myszastego, to znaczy ze nie umiesz czytać ze zrozumieniem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego Aldaer, wiadomo nie od dziś że ASUS jest lepszy w produkowaniu kart muzycznych od Creative (jeśli mamy na myśli słuchanie muzyki). Jednakże po zainstalowaniu sterowników Daniela K. i odblokowaniu encoderów DD i DTS nawet mój Xtreme Gamer podoła takiemu Xonarowi DX ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 12:13, Borzo napisał:

Niestety producent nie ujawnił jeszcze praktycznie żadnych konkretnych informacji o parametrach
tego sprzętu, czy choćby użytych przetwornikach. jeśli masz pretensje do myszastego,
to znaczy ze nie umiesz czytać ze zrozumieniem;p

To znaczy czego nie ujawnił?
Headphone
Frequency response 15 – 28,000 Hz
Impedance 50 Ω
Sound pressure level (SPL) 112 dB
Microphone
Frequency response 50 – 16,000 Hz
Pick-up pattern Noise canceling
Impedance 2 kΩ
Sensitivity as per 121 TR 9-5 -38 dBV/Pa
Tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować