Zaloguj się, aby obserwować  
Vidmol

Eragon - the movie

205 postów w tym temacie

Jak by co to wszystkie tematy o Eragonie zostały zamknięte, a do "Dziedzictwa" nikt dawno się nie dopisał, więc postanowiłem odświeżyć temat.
Jak wiecie (albo nie wiecie) powstaje film "Eragon", który swoją premierę będzie miał w grudniu tego roku, więc chciałbym usłyszeć od was co sądzicie o filmowej adaptacji tej znakomitej książki, czego się spodziewacie i co chcielibyście zobaczyć w kinie ?
Zapraszam na stronę o Dziedzictwie: www.saphira.pl, jest tam sporo ciekawych informacji o filmie i nie tylko, jeśli chodzi o oficjalną stronę filmu www.eragonmovie.com to nie ma tam jeszcze nic ciekawego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do filmu, to widziałam kilkadziesiąt zdjęć z planu i mnie szczerze mówiąc nie zachwyciły. le podobno ma to wszystko być obrobione komputerowo , więc mam nadzieję, że film nie będzie niewypałem roku. Budżet filmu to 100 000 000 dolarów :) Tak nie pomyliłam zer. Nieźle co? Jak chcecie sie więcej dowiedzieć to możecie też zajrzeć na stronę : www.shurtugal.com. Jest to moim zdaniem najlepsza strona o Eragonie i Najstarszym, oczywiście o filmie też jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, iż ten film ma jakieś szanse jeżeli, jak to już zostało wspomniane powyżej, zajdą poprawki komputerowe. Zwykle ( Niestety ) ekranizacje książek są porażką, ale są też filmy, które wybijają się ponad inne ( Choćby np. Władca Pierścieni ) . Czy zaufać producentom ? Czy jesteśmy gotowi z niepewnością zapłacić 15 zł ? Okaże się wkrótce . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję że film nie zostanie przereklamowany jako film dla dzieci ( jak zwykle), chociażby dlatego że chcę zobaczyć stos trupów w Yazuac. Przyda się aby pokazać że król jest naprawdę złym bydlakiem, albo w dwójce te dwie nagie elfki z tatuażem w Ellesmerze. Dobra, mniejsz z tym, mam nadzieję że Saphirę fajnie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubie trylogię "Dziedzictwo" ale czuje, ze to bedzie kolejny Harry Potter... a jelsi nie to przejdzie bez echa i zostanie w naszych pamieciahc jako kolejna proba zerowania na tytule... Osobiscie trzymam kciuki zbey sie udalo ale jakos slabo w to wierze.... swoja droga za taki budzet(100mln $) mogli by troche lepszych aktorow zatrudnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 15:01, natkasuper1 napisał:

Ech, nie czytaliście posta powyżej. TO BYł TYLKO ŻART Z TYM "ICH TROJE"! Nauczcie się czytać
ze zrozumieniem (bez obrazy)


Na stronie www.saphira.pl było napisane że zagra Ich Troje !! Dopiero pare dni później napisali że to żart, kurde !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 15:18, Wolvi napisał:

swoja droga za taki budzet(100mln $) mogli by troche lepszych aktorow zatrudnic


Robert Carlyle, John Malkovich, Jeremy Irons, Djimon Hounsou... Faktycznie, sami kiepscy aktorzy...

Ech, wziąłbym kija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coz dla mnie oni dobrzy nie sa moze procz malkovicha ale to kwestia gustu. A co do slawy to nie, nie o to chodzi... mi jakos poprostu nie pasuja niektorzy aktorzy do tych rol co maja grac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 16:51, Wolvi napisał:

coz dla mnie oni dobrzy nie sa moze procz malkovicha ale to kwestia gustu. A co do slawy to
nie, nie o to chodzi... mi jakos poprostu nie pasuja niektorzy aktorzy do tych rol co maja
grac....


http://www.saphira.pl/aktor.htm
Według mnie całkiem dobrze wybrali aktorów. W każdym razie mogło być o WIELE gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2006 o 16:37, Vidmol napisał:

Na stronie www.saphira.pl było napisane że zagra Ich Troje !! Dopiero pare dni później napisali
że to żart, kurde !!


Nie kilka dni później tylko , 1 dzień później, a ty sowojego posta napisałeś 3 kwietnia, więc ten post zawiadamiający że to żart już istniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 08:26, natkasuper1 napisał:

Nie kilka dni później tylko , 1 dzień później, a ty sowojego posta napisałeś 3 kwietnia, więc
ten post zawiadamiający że to żart już istniał.


Moge przysiąc że posta napisałem 5 minut po przeczytaniu tego newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi sie tak wydaje, i powinna wygladac bardziej "elficko", bo jakby nie bylo przypisu kto to, to uznalbym ja za jakas dziewczyne z wioski Eragona :P i nie kapuje czemu ubranie Murthaga zrobili na czarno, tak jakby od razu chcieli pokazac jego czarny charakter, a przeciez dowiadujemy sie o tym pod koniec najstarszego :P, no jestem ciekaw jak zrobia saphire, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale murtagh nawet w ksiazce mial czarne ciuchy. A tak wogole to eragon ma brazowe wlosy, a w filmie bedzie mial blond. To tez jest obraza fanow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować