Zaloguj się, aby obserwować  
Vidmol

Eragon - the movie

205 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2006 o 21:54, Arlik napisał:

Umarzam że to będzie gniot na miarę Harrego Pottera... utną połowę książki i końcówka będzie
równie głupia co w pierwowzorze... ale to tylko moje zdanie :P



Bardzo konstryktywne, książka jest faktycznie gruba, ale nie wiemy ile dokładnie będzie trwał film, ale jeżeli chcieli by zamieścić główne wątki to trochę by potrwał około 3,30 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet wladca pierscieni tyle nie trwal:) ksiazka ma tyle stron bo jest tez duzo opisow roznych rzeczy, a jak paolini opisuje to przez dwie strony to w filmie zazwyczaj to trwa kilka sekund:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 22:48, turpis napisał:

nawet wladca pierscieni tyle nie trwal:) ksiazka ma tyle stron bo jest tez duzo opisow roznych
rzeczy, a jak paolini opisuje to przez dwie strony to w filmie zazwyczaj to trwa kilka sekund:P


To też fakt, ale Władca Pierścieni: Powrót Króla trwał dokładnie 2h 25min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze beda jakies watki poboczne w filmie. Powinno im starczyc czasu(to co mowilam wczesniej). Interesuje mnie tez, jak bedzie wygladac walka pod farthen durem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz niedawno pojawiły się w intenecie informacje o wydaniu w Polsce edycji de luxe pierwszej części Eragona. Owa wersja de luxe będzie w twardej oprawie z rysunkami i jeszcze większym formacie, a jeszcze z okzaji premiery filmu będzie też wydana jeszcze inaczej. Będzie zawierała zdjęcia z filmu. A obie wydania eragona są zaplanowane na 16 listopada bieżącego roku. ( Ciekawe czy papier zmnienią w wersji de luxe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 22:52, fish13 napisał:

To też fakt, ale Władca Pierścieni: Powrót Króla trwał dokładnie 2h 25min


Ile?! 2h 25 minut to 145 minut. Na filmwebie jest napisane 210 minut co daje dokladnie 3 godziny i 30 minut. I wydaje mi sie ze tyle mniej wiecej ten film trwal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 22:35, Kamiloos napisał:

> To też fakt, ale Władca Pierścieni: Powrót Króla trwał dokładnie 2h 25min

Ile?! 2h 25 minut to 145 minut. Na filmwebie jest napisane 210 minut co daje dokladnie 3 godziny
i 30 minut. I wydaje mi sie ze tyle mniej wiecej ten film trwal :-)



Sorki mój błąd chodziło mi o 3 godziny 30 minut a nie dwie.

A co edycji de luxe Eragona to pewnie w najbliższym czasie dostaniemy jakieś informacje na temat ceny, ale na razie musimy trochę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie żeby kinowa wersja trwała więcej jak 3h. Może na dvd będą dodatkowe sceny, raczej napewno będą. No i zależy czy film okaże się dobry czy będzie coś ala "Dungeons and Dragons". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 13:15, Galadin napisał:

Wątpie żeby kinowa wersja trwała więcej jak 3h. Może na dvd będą dodatkowe sceny, raczej napewno
będą. No i zależy czy film okaże się dobry czy będzie coś ala "Dungeons and Dragons". ;)


Musimy poczekać do premiery filmu czyli do 26 grudnia bieżącego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 21:54, turpis napisał:

juz podawano link na zwiastun eragona:D


Wówczas podawano na spot reklamowy, a teraz na zwiastun kinowy. Jest to dosyć duża róźnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować