Zaloguj się, aby obserwować  
Vidmol

Eragon - the movie

205 postów w tym temacie

ja tam nie wiem.... zapytaj sie goscia ktory to zrobil....na jego stronce mozesz z nim pomowic jak chcesz.

Widzieliscie najnowsze zdjacia rorana i horsta?? Roran jeszcze moze byc..ale horst??!! Wyglada jak jakis stary dziadek. Ale to nie wszystko!! Angela wyglada na 20 !!! zobaczcie sami: www.eragonmovie.com wejdzcie w the film i potem w the people to tam przy kazdej postaci jest juz zdjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 21:33, Mithfalathiel napisał:

poprostu chodzi o to, ze to jest nie legalne, gdyż jest wszystkie prawa zastrzeżone...

Nielegalne??!! Przecież po to zamieścili te zdjęcia na stronie aby wszyscy zainteresowani mogli sobie pooglądać kadry z filmu :D. Nielegalne to by było gdybym się np. podpisała pod tymi zdjęciami jako autorka :). Aczy nielegalne jest kupowanie gier, bo "wszystkie prawa zastrzeżone"? ;) (zabawny jesteś czasami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 16:12, turpis napisał:

a tak wogole to jak sie instaluje ta gre to pisze zeby tylko jej nie sprzedawac za kaske oczywiscie
i nie ma napisu wszystkie prawa zastrzezone.


Ale jemu chodziło o zamieszczenie przeze mnie zdjęć a nie gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;o woohoo , musze przyznac ze dynamika i akcja tegoz trailerka zwalila mnie z krzesla ;-D zaprawde epicko (jesli mige tak powiedziec) sie zapowiada ;D kocham te ksiazki i abstrachujac od mojego wczesniejszego narzekania na "szpakowatosc" smokow ;-) i inne niesmaczki uznalem ze nieobejrzenie ekranizacji byloby dla mnie - fana Alagaesii - hmm, haniebne ? :P

natkasuper1 - dzieki za link ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i inne niesmaczki uznalem ze nieobejrzenie

Dnia 25.10.2006 o 22:11, Morfieusz napisał:

ekranizacji byloby dla mnie - fana Alagaesii - hmm, haniebne ? :P

natkasuper1 - dzieki za link ;D



Nie ma za co :). Zaglądaj częściej na strony www.saphira.pl albo (jeśli dość dobrze znasz angielski) i www.shurtugal.com , stamtąd głównie czerpię informacje :). Ja też nie odpuszczę sobie filmu Eragon. Wiem, jedno, film będzie hitem, ale ja mam nadzieję, że nie będę wychodzić z kina płacząc z..rozpaczy :(. Dlaczego? Ponieważ chciałabym żeby film oparty na książce był do niej podobny w jak największym stopniu, a nie tylko imionami bohaterów i ogólną fabułą :(. Harry Potter (film) mi się bardzo podobał, do Eragona mam wielkie obawy. Oby były bezpodstawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałabym, teraz ważna wiadomość ( w zasadzie zdjęcie :). Jest już zdjęcie małej Saphiry i Eragona :) Niestety jeszcze w kiepskiej jakości i z "wyblakłymi" kolorami, ale to i tak lepiej niż nic :)
Nurtuje mnie "plener" tego zdjęcia. Przecież Eragon dotknął Saphirę (to chyba widać na zdjęciu :) w swoim pokoju, gdy ta siedziała na łóżku a nie w jakiejś stodole :/.
PS: No i znowu ten offtop :/ Sorki, jakoś nie mam zmysłu planowania tego co zaraz napiszę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 16:00, turpis napisał:

Ladnie zrobili mala saphi:)
Czy ktos wie moze ile bedzie kosztowac bilet premierowy??


Pewnie tyle co na "Harry''ego" , czyli ok. 17 zeta :/ , a może mniej ? Zależy czy kina potraktują film jako "zwyczajny" czy "mogący przynieść duże zyski" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 15:34, natkasuper1 napisał:

Ja też nie odpuszczę sobie filmu Eragon.
Wiem, jedno, film będzie hitem, ale ja mam nadzieję, że nie będę wychodzić z kina płacząc
z..rozpaczy :(. Dlaczego? Ponieważ chciałabym żeby film oparty na książce był do niej podobny
w jak największym stopniu, a nie tylko imionami bohaterów i ogólną fabułą :(. Harry Potter
(film) mi się bardzo podobał, do Eragona mam wielkie obawy. Oby były bezpodstawne.


Na dobra sprawe zadna ekranizacja w 100% nie spelni oczekiwan osoby ktora przeczytala ksiazke ;-) jak kiedys wspominalem nic nie zastapi wlasnej interpretacji, wyobrazen i uczuc z wersji pisanej, a szkoda ;/ nic tylko siasc i czytac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2006 o 19:04, Morfieusz napisał:

Na dobra sprawe zadna ekranizacja w 100% nie spelni oczekiwan osoby ktora przeczytala ksiazke
;-) jak kiedys wspominalem nic nie zastapi wlasnej interpretacji, wyobrazen i uczuc z wersji
pisanej, a szkoda ;/ nic tylko siasc i czytac :P


Racja, ale mi chodziło o takie detale, które mogły być w pełni zrealizowane w filmie, np. uszy Aryi , koń Eragona (jest biały a Broma czarny zamiast odwtotnie :/) , odwzorowanie niektórych miast (np. Fahren Dur wygląda jak jakaś wiocha a nie piękne duże miasto, nie wspominając o Darecie, który zamiast urokliwego morskiego miasteczka jest jakąś wioską rybacką z domkami skleconymi z gałęzi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 19:23, natkasuper1 napisał:

Racja, ale mi chodziło o takie detale, które mogły być w pełni zrealizowane w filmie, np. uszy
Aryi , koń Eragona (jest biały a Broma czarny zamiast odwtotnie :/) , odwzorowanie niektórych
miast (np. Fahren Dur wygląda jak jakaś wiocha a nie piękne duże miasto, nie wspominając o
Darecie, który zamiast urokliwego morskiego miasteczka jest jakąś wioską rybacką z domkami
skleconymi z gałęzi )


Hehe na te szczegoly to juz staram sie nie zwracac uwagi bo tylko szarpia nerwy ;-) zwalic powszechnie znany wizerunek elfki to juz trzeba chciec i potrafic ;D co do Daretu to masz racje, sam Autor podkreslal jak przemyslana byla architektura budynkow, no ale coz, nie oszukujmy sie - kto z nas oczekiwal na cudenka pokroju Minas Tirith ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są już nowe zdjęcia z filmu "Eragon". Są to m.in. : Eragon i Arya , Brom walkczący z Eragonem, Arya i Durza, Murtagh i Eragon, Saphira w lesie. Wszystkie zdjęcia (niestwty małe i słabej jakości) możecie obejżeć na stronie www.saphira.pl w ostatnim poście (tzn. tym najnowszym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 19:31, natkasuper1 napisał:

Są już nowe zdjęcia z filmu "Eragon". Są to m.in. : Eragon i Arya , Brom walkczący z Eragonem,
Arya i Durza, Murtagh i Eragon, Saphira w lesie. Wszystkie zdjęcia (niestwty małe i słabej
jakości) możecie obejżeć na stronie www.saphira.pl w ostatnim poście (tzn. tym najnowszym).


Fajne zdjęcia i jeszcze fajniejszy zwiastun filmu. Jest na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 20:03, turpis napisał:

nie narzekajmy juz tak!!! Zobaczmy w tym filmie jakies plusy!!
Np. film jest od 16 lat a to cos juz znaczy:D:D:D


Tak, co za radosc, hehe :P a od 16 lat jest pewnie przez sceny bitewne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować