Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops ocenione przez Game Informer

59 postów w tym temacie

Większość z was pisze takie głupoty, że zastanawiam się nad sensem brania udziału w życiu forum gram.pl.

> Eee tam i tak nowego CoDa nie kupię :P
To nie kupuj i nie pisz tego... kogo to obchodzi?

> Ciekawe czy to reklama sponsorowana? nie to że trzepiam się gram.pl....... ale to gracze
> ocenią grę jaką jest! To moje zdanie!

Tak. Sponsorowana przez Mosad i Masonerię. Gracze ocenią grę... Tak i nie... Od tego jest wykształcony dziennikarsko recenzent, którego zadaniem jest obiektywne ocenienie danej produkcji, żeby "masa" nie musiała jej oceniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 19:47, Tom_pl napisał:

Ciekawe czy to reklama sponsorowana? nie to że trzepiam się gram.pl....... ale to gracze
ocenią grę jaką jest! To moje zdanie!


A recenzent graczem nie jest? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 21:11, Reffanov napisał:

> Można kupić używaną:)

A zapomniałeś o takim ohydnym, irytującym ustrojstwie zwanym STEAM?


Na konsoli bez problemu pójdzie używana gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja do tej pory główkuje, dlaczego MW2 jest tak bojkotowane i wyśmiewane prze hejterów.
Tylko dlatego że nie ma dedyków ? Cóż, w Black Ops będą.
Za krótka kampania ? Długość mniej więcej taka sama jak w MW, a tam nikt na nią nie narzekał.

Także o co, u diabła chodzi z tym znienawidzeniem MW 2, a tym bardziej Black Opsa który dopiero jutro ma premierę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 21:35, Darkstar181 napisał:

A ja do tej pory główkuje, dlaczego MW2 jest tak bojkotowane i wyśmiewane prze hejterów.
Tylko dlatego że nie ma dedyków ? Cóż, w Black Ops będą.
Za krótka kampania ? Długość mniej więcej taka sama jak w MW, a tam nikt na nią nie narzekał.

Także o co, u diabła chodzi z tym znienawidzeniem MW 2, a tym bardziej Black Opsa który
dopiero jutro ma premierę ?


Święte słowa, jak już wspomniałem wcześniej nie da się normalnie tych głupot, które inni użytkownicy piszą czytać.
Wiesz dlaczego tak jest? Ponieważ:
A) nie potrafią w tą grę grać lub nigdy w nią nie grali
B) bo to jest modne, (krytykowanie wszystkiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2010 o 21:40, jar3k2 napisał:

Wiesz dlaczego tak jest? Ponieważ:
A) nie potrafią w tą grę grać lub nigdy w nią nie grali
B) bo to jest modne, (krytykowanie wszystkiego)

C), bo to Polacy, a oni to tylko marudzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 21:35, Darkstar181 napisał:

Także o co, u diabła chodzi z tym znienawidzeniem MW 2, a tym bardziej Black Opsa który
dopiero jutro ma premierę ?

PeCetowcy (w tym ja) nie lubią MW2 za brak dedyków, VAC, przekombinowana i nie trzymająca się kupy fabuła, przekombinowane multi -> tactical nuke (lol?!) i drogie DLC. Ja jednak dam szansę Black Ops bo w grę opowiadającą o wydarzeniach związanych z zimną wojną jeszcze nie grałem (i chyba nawet takowej nie było) i jutro idę do sklepu ;)

Dnia 08.11.2010 o 21:35, Darkstar181 napisał:

Dajcie spokój, słowa "Stanieje" i "Activision" nie mogą razem siedzieć w jednym pokoju...

Dokładnie, "taniejące Call of Duty" to jest po prostu oksymoron :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dobra okaże się jutro kiedy wpadnę do empika po swoją kopię gry. Mam nadzieję że 100 zł nie pójdzie w błotko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ocena wysoka, w sumie można było się tego spodziewać, ciekawe tylko, czy rzeczywiście okaże się lepsza od poprzednich Modern Warfarów(bo co do tego, że przebije ona 3 i World at War nie ma raczej żadnych wątpliwości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marco_Polo ---> być może trochę niefortunnie ująłem to "dobre przyzwyczajenie". w gruncie rzeczy chodziło mi o to, że właśnie takiej oceny można było się spodziewać. niższa byłaby rozczarowaniem, wyższa nadużyciem.
Tom_Pl ---> to nie jest reklama sponsorowana, często piszemy o pierwszych ocenach wystawionych na Zachodzie głośnym tytułom. zresztą, równie dobrze w takim układzie mógłbyś nazwać "reklamą sponsorowaną" pochlebną recenzję autorstwa jednego z naszych redaktorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 21:35, Darkstar181 napisał:

A ja do tej pory główkuje, dlaczego MW2 jest tak bojkotowane i wyśmiewane prze hejterów.


Ja bojkotuję MW2 z jednego, jedynego powodu - teksty Koticka o tym, jak to można podnieść cenę, a gracze i tak to łykną. Cóż, przynajmniej ja nie łyknąłem. Ewidentnie nawet on się czegoś nauczył, skoro tym razem trzyma buzię na kłódkę. Fakt, że MW2 najsłabiej sprzedało się właśnie na PC chyba jednak o czymś świadczy.Czy kwalifikuję się przez to do Twojej kategorii C?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować