Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2007 o 19:32, Tomasz K. napisał:

Powiedzcie mi, mili forumowicze.
1. Czy jest postać wieloklasowa?

Tak, przy każdym awansie można wybrać w jakiej klasie ma postać awansować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 19:49, sig. napisał:

> Powiedzcie mi, mili forumowicze.
> 1. Czy jest postać wieloklasowa?
Tak, przy każdym awansie można wybrać w jakiej klasie ma postać awansować.

A co z resztą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: jest potrzebna ci beczka z ogniem alchemika, a nie butelka, którą rzucasz.
Po drugie: beczka stoi w małym pokoiku przy królowej wróżek(ona nie maj przy sobie, więc to, że odleciała wcale ci nie przeszkodzi). Podchodzisz do beczki,zaczynasz rozmowę i wybierasz podniesienie jej do plecaka(mam nadzieję że masz trochę siły bo jest ona dosyć ciężka), podchodzisz pod skały, wyrzucasz beczkę z ekwipunku i znowu rozmawiasz, tym razem podpalasz lont, teraz w nogi! (beczkę możesz też podpalić na odległość, ale odradzam- szkoda strzały/czaru/ognia alchemicznego). Miłego bicia drowów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dzięki! A jeszcze jedno, mam Versję 1.68 i jak się łącze z innym serwerem to pisze że brakuje jakiegoś pliku. A z tą aktualizacją 1.67 to pisze że zaktualizował i dalej w menu pisze 1.68 Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre serwery wymagają rozszerzenia CEP, wiele ma też własne Hak-packi. Ten pierwszy możesz ściągnąć z NWN Vault, a haki musisz ściągnąć ze strony domowej serwera. Adres najczęściej jest we właściwościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 12:20, greg 1 napisał:

Co mam zrobić jeżeli gra mi się wisza a ja mam sprzęt lpszy niż zalecany.

Uaktualnij sterowniki karty graficznej i ściągnij najnowszego patcha do NWN powinno pomóc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 12:27, sodolis napisał:

> Co mam zrobić jeżeli gra mi się wisza a ja mam sprzęt lpszy niż zalecany.
>
Uaktualnij sterowniki karty graficznej i ściągnij najnowszego patcha do NWN powinno pomóc ;-)



Mam zainstalowanego Patcha i nowe sterowniki do karty graficznej i gdy wlanczam gre to dziala skokowo
nawet w menu glownym tak jest !!
co mam w takim wypadku zrobic ??

W razie czego mozecie odpowiedziec na gg 1912305
lub na E-maila piotrek--14@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę znaleźć mody do NWN?? I je sciągnąć? Bo mam XFire i GameSpy, gdy się łącze to wyskakuje jakiś błąd że coś z teksturami nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 11:57, Tomasz K. napisał:

Gdzie mogę znaleźć mody do NWN?? I je sciągnąć? Bo mam XFire i GameSpy, gdy się łącze to wyskakuje
jakiś błąd że coś z teksturami nie tak.

Dodatkowe moduły http://dolina.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=97&Itemid=73 kiedyś jadam mi podrzucił ale nie sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 12:56, sodolis napisał:

> Gdzie mogę znaleźć mody do NWN?? I je sciągnąć? Bo mam XFire i GameSpy, gdy się łącze
to wyskakuje
> jakiś błąd że coś z teksturami nie tak.
Dodatkowe moduły http://dolina.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=97&Itemid=73
kiedyś jadam mi podrzucił ale nie sprawdzałem.

A jak dokładnie je zainstalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 13:43, Tomasz K. napisał:

A jak dokładnie je zainstalować?


Nic trudnego. Po ściągnięciu moda będziesz miał pliki o rozszerzeniach .hak, .mod itd. Wchodzisz do folderu z grą i plik z rozszerzeniem .hak pakujesz do folderu hak, plik .mod do mod itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas na kolejne pytanie z serii: "jak pokonać to dziadostwo?!" Chodzi mianowicie o Twórcę, tego od golemów. No nijak nie mogę go nawet zadrapać. Gram wojownikiem, więc wyłom i inne spellsy odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ulepszyć u Kowala w mieście swoją broń. Weź także dwóch najemników jak masz niski poziom. Lub powróć tak jak wykonasz inne zadania i zdobiędziesz wyższy poziom.

Twórca jako Demilisz jest ciężki do trafienia, fakt. Ale z wzmocnioną bronią pada szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować