Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2007 o 10:22, grandmasterhex napisał:

> Dobra, mam nadzieję, że znajdziecie rozwiązanie:
> Problem polega na tym, ze na kartach GeForce z serii 8 występuje taki błąd, że zamiast
menu
> pojawia się kursor i czarny ekran.

Sterów trza szukać innych do grafiki-starszych albo przeinstalować te co masz



Miałem starsze, ale nic nie dało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 10:20, grandmasterhex napisał:

Szukajcie aż znajdziecie - napewno da rade jakoś odpalć grę zebyc chodziła.


tak, wyłączając przyspieszenie sprzętowe w opcjach grafiki w windowsie - ale wtedy granie zamienia się w pokaz slajdów.
O dziwo, na starym kompie z GeForce 4MX 64mb nie ma problemów i poza faktem, że karta jest słaba sama w sobie, i najwyższych lotów grafiki tam nie uzyskam (wyłączone cienie, niska rozdzielczość itp.), to jednak grać się jakoś da, a na nowym świeżo kupionym kompie kiszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2007 o 11:47, gnysek napisał:

O dziwo, na starym kompie z GeForce 4MX 64mb nie ma problemów i poza faktem, że karta jest
słaba sama w sobie (...)


Nie wiem czy mówimy o tej samej karcie, ja mam GeForce 4 MX 440 64 MB i mi NWN na max detalach śmiga... procesor Intel Pentium 1.6 GHz 512 Ram... A co do nowszego sprzętu to cały urok NWN''a, gra ma troszkę skopany kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej zabił ktos mefistofelesa ręczni bo ja tak i mi kolega obok nie wiezy ze się da po pierwszym przejściu gry jedna vpostacią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 12:08, marcin112 napisał:

hej zabił ktos mefistofelesa ręczni bo ja tak i mi kolega obok nie wiezy ze się da po pierwszym
przejściu gry jedna vpostacią

hm nie kojarzę..... to postać z dodatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 13:06, sig. napisał:

> hej zabił ktos mefistofelesa ręczni bo ja tak i mi kolega obok nie wiezy ze się da po
pierwszym
> przejściu gry jedna vpostacią
hm nie kojarzę..... to postać z dodatku?



tak to mało znana osoba w drógim dodatku.


tylko osttni boss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie rzeczy trzeba skopiować z folderu gry by, po reinstalce systemu mieć nadal swoje save''y i profil? zabezpieczyłem na razie folder o nazwie "save" z katalogu gry, ale wolałbym mieć pewność czy wszystko zrobiłem tak jak należy.

I druga rzecz: czy zapisane gry z Windowsa będą działać na linuxie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam takie pytanie: minęły już prawie 3 tygodnie odkąd ukazała się PE NWN2 i wbrew zapewnieniem posiadacze premierowej edycji jak dotąd nie mogą ściągnąć dodatków z "platyny". kiedy będzie można pobrać wspomniane dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey! Mam problem ZNOWU:D
Gram w pierwszy dodatek NWN Shadows of Undrentide i jest problem bo nie moge złapać mądrego wichru:/ pomaga mi ten czarodziej i ten jeden wojownik, ale to nic nie daje:/ ten wicher cały czas przywołuje te swoje większe żywiołaki:/ i na dodatek JAK już jest zjechany do "poważnych obrażeń" to używa leczenia i znowu ma pełne życie:S
Jest może jakiś trik żeby go zabić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 18:46, Dayek napisał:

Hey! Mam problem ZNOWU:D
Gram w pierwszy dodatek NWN Shadows of Undrentide i jest problem bo nie moge złapać mądrego
wichru:/ pomaga mi ten czarodziej i ten jeden wojownik, ale to nic nie daje:/ ten wicher cały
czas przywołuje te swoje większe żywiołaki:/ i na dodatek JAK już jest zjechany do "poważnych
obrażeń" to używa leczenia i znowu ma pełne życie:S
Jest może jakiś trik żeby go zabić?


Zapewne grasz klasa walczaca w zwarciu (barbarzynca, wojownik lub paladyn) wiec przed walka ''napakuj'' siebie i swojego towarzysza. O ile dobrze pamietam czarodziej jest postacia neutralna wiec nic tu po nim. Wierze ze znasz podstawowy zestaw mikstur do walki (blogoslawienstwa,wytrzymalosci,sily byka,kociej zwinnosci,jasnego umyslu i pomocy). Po kilku nieudanych rundach powinienes wygrac; wydaje mi sie ze gra sama po kilku probach obniza poziom trudnosci zeby nie utknac w jednym miejscu.

Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 14:08, ufo344 napisał:

można w nwn-robić swoje mapki?

Nawet całe wielgachne kampanie jeśli chcesz :-] Masz do dyspozycji edytor który zawiera co najmniej kilkanaście różnych "środowisk" jak np lasy, zamki, podziemia, miasta. Jak również setki czy tysiące obiektów, itemów i stwór które możesz na te mapki wrzucić. Możesz mapki łączyć tak że będzie można z jednej do drugiej przechodzić. Postaciom niezależnym możesz drzewka dialogowe budować, dodawać questy... no Wszystko Możesz. O tym że są fanowskie zestawy z kolejnymi setkami obiektów etc. wspominać chyba nie muszę :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 14:14, Hubi Koshi napisał:

> można w nwn-robić swoje mapki?
Nawet całe wielgachne kampanie jeśli chcesz :-] Masz do dyspozycji edytor który zawiera co
najmniej kilkanaście różnych "środowisk" jak np lasy, zamki, podziemia, miasta. Jak również
setki czy tysiące obiektów, itemów i stwór które możesz na te mapki wrzucić. Możesz mapki łączyć
tak że będzie można z jednej do drugiej przechodzić. Postaciom niezależnym możesz drzewka dialogowe
budować, dodawać questy... no Wszystko Możesz. O tym że są fanowskie zestawy z kolejnymi setkami
obiektów etc. wspominać chyba nie muszę :-]

ale chodzi ci o 1 część?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 14:19, ufo344 napisał:

ale chodzi ci o 1 część?

Jestem gapą, ale tematu o jedynce z tematem o dwójce bym nie pomylił. Tak mówię w 100% o jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować