Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

No i mam kolejny problem :| Mianowicie jestem w wieży Mistyków na trzecim piętrze i mam za zadanie zdobyć Mroczny Wicher. Oglądłem sobie filmik, w którym Ghule zabierają tego Mrocznego Wichra i dalej nie wiem co mam zrobić :/ Znalazłem jakieś drzwi z polem siłowym przez które nieda sie rady przejsć, znalazłem też jakiś lustro w kufrze. Swoją drogą to troche przygłupawy ten dodatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z grą niby nie przeszkadza w graniu ale radoche z grania umniejsza:P
No więc w filmikach jest sam dzwięk a obrazu niema poprostu zostaje ekran wczytywania i po jakimś czasie gra się wyłącza i wyskakuje błąd.Ten sam błąd wyskakuje jak gra się minimalizuje(to już mam nie tylko w nvn ale nie we wszystkich grach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 14:04, Kostka XXL napisał:

No i mam kolejny problem :| Mianowicie jestem w wieży Mistyków na trzecim piętrze i mam za
zadanie zdobyć Mroczny Wicher. Oglądłem sobie filmik, w którym Ghule zabierają tego Mrocznego
Wichra i dalej nie wiem co mam zrobić :/ Znalazłem jakieś drzwi z polem siłowym przez które
nieda sie rady przejsć, znalazłem też jakiś lustro w kufrze. Swoją drogą to troche przygłupawy
ten dodatek...

a to " lustro" to nie są czasem przenośne drzwi? ew spróbuj użyć go na polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 20:27, sig. napisał:

a to " lustro" to nie są czasem przenośne drzwi? ew spróbuj użyć go na polu

Już przeszedłem to. Tak masz racje to są małe przenośne drzwi w kształcie lustra :) Próbowałem je ustwić gdzieś i to nie skutkowało ciągle pisało coś, że to nieodpowiednie miejsce i postanowiłem się spytać na forum co dalej. Po 20 minutach postanowiłem spróbować ostatni raz i jakoś tak przypadkowo ustawiłem te drzwi koło sciany i się udało :D Ale i tak dziękuje, że się zainteresowałeś moim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie... Zaistalowałem NWN i jak odpalam, on chce płytkę 3. No to wkładam płytkę 3, a on dalej chce płytkę 3... Jakby w ogóle jej nie widział... Co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

drobiazg, sam miałem problem z wpadnięciem na to że właściwym miejscem jest podłoga (powinni je przemianować na przenośną klapę piwniczną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 20:55, sig. napisał:

drobiazg, sam miałem problem z wpadnięciem na to że właściwym miejscem jest podłoga (powinni
je przemianować na przenośną klapę piwniczną ;)

Hehe dobre "przenośna klapa piwniczna", podoba mi się xD A co sądzisz o tym dodatku??, jak dla mnie początek dobry, przerywnik porąbany a końcówka też troche przygłupawa. Mogli sie wysilić na lepsza fabułe, jak dla mnie to takie naciągane jest. A HoU jest dobry bo nie mam zamiaru go męczyć. Wystarczy mi, że jakoś wymęczyłem SoU??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 20:50, rogoz94 napisał:

Słuchajcie... Zaistalowałem NWN i jak odpalam, on chce płytkę 3. No to wkładam płytkę 3, a
on dalej chce płytkę 3... Jakby w ogóle jej nie widział... Co jest?


Załataj gre na ver 1.68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 14:45, grandmasterhex napisał:

> Słuchajcie... Zaistalowałem NWN i jak odpalam, on chce płytkę 3. No to wkładam płytkę
3, a
> on dalej chce płytkę 3... Jakby w ogóle jej nie widział... Co jest?

Załataj gre na ver 1.68

Możesz dać link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

otóż dziś zainstalowałem sobie NWN. Wcześniej grałem wiele razy ( jak co mam jeszcze dodatki ) i nie było żadnych problemów, a tu dziś włączam grę reklamy i filmik ok, a gdy ma włączyć się menu jest czarny obraz i widać tylko tą rączkę. O co chodzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. mam pytanie. Postanowiłem sobie jeszcze raz zacząć grać w nwn i wybrałem łowcę. jaką byście polecali do tego klasę prestiżową?? jako oręż preferuję dwie bronię a nie broń dystansową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>... nie było żadnych problemów, a tu dziś włączam grę reklamy i filmik ok, a gdy ma włączyć się menu jest czarny obraz i widać tylko tą rączkę. O co chodzi ???

Podobno ja kartach GeForce z serii 8xxx są podobne problemy. Nie wiem jednak czy już ktoś znalazł na to jakieś rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam GeForce FX 5200, a problem jest prawdopodobnie że za bardzo mam teraz porysowaną płytę i coś się tam nie dograło ;] ale spoko mam też Diamentową Edycję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 18:15, Skarmory napisał:

ja mam GeForce FX 5200, a problem jest prawdopodobnie że za bardzo mam teraz porysowaną płytę i coś się tam nie dograło ;] ale spoko mam też Diamentową Edycję ;]


Diamentowa Edycja bardziej zamula kompa, bo ona instaluje się od razu z dwoma dodatkami i co za tym idzie wymagania ma niestety wyzsze. Grałem też na samej podstawce z EKN i ona chodzi o wiele szybciej na moim sprzęcie. Przy karcie GF FX 5200 możesz też to znacząco odczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem, wiem. Co do tego NWN to wcześniej mi chodziło idealnie, a tu wczoraj instaluje i włączam, oglądam filmik i jest tylko muzyka z menu i ta rączka ;/ a szkoda bo chciałem sobie pograć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 18:28, Skarmory napisał:

wiem, wiem. Co do tego NWN to wcześniej mi chodziło idealnie, a tu wczoraj instaluje i włączam,
oglądam filmik i jest tylko muzyka z menu i ta rączka ;/ a szkoda bo chciałem sobie pograć

Ten temat był poruszany wiele razy, to problem w sterach Nvidii, albo instalujesz najnowsze bety z serii 169 albo cofnij się na poprzednie strony i poszukaj obejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować