Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Two Worlds II w Polsce bez edycji kolekcjonerskiej

97 postów w tym temacie

A miało być tak pięknie... EK była w tej grze całkiem niezła :/ Szkoda... Mimo to poczekam na pierwsze opinie o grze i wtedy się zastanowię nad kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie będzie EK to dlaczego , jakie są powody ? Bez oszukiwania , szczera przyczyna . Jesczez Ci co mieli dostac EK 12 dostali wiadomość na poczte ze bedzie 18 a teraz nie ma w ogóle . Ja pytam dlaczego , jaki jest powód ? Jesli tak się robi to niech gracz dostanie szczegółowe wyjaśnienie.Wielki zal , jestem bardzo rozczarowany.
Najpierw ciagłe przekładanie premiery , potem brak polskiego w grze , tylko napisy , teraz brak EK.
Czego jeszcze mozna sie spodziewać. Z ta grą tak zostaliśmyw konia zrobieni jak nigdzie i nigdy.

Mam tylko nadzieje ze wyjasnienei bedzie i gra poprawi nam chumor i bedzie tak dobra jak zapowiadali , chociaz w tym nas zadowoli.

Mam nadzieje ze CDP Red nie pójdzie tym krokiem i Wiedźmin 2 bedzie w EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to po prostu wiadomość dnia... Ogólnie epic fail.
Współczuję tylko tym co zamówili już EK i czekali zwodzeni za nos... Nie wspominając tych co zapłacili z góry :,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem kolekcjonerkę, na pocztę napisali mi ze się opóźni (premiera 19)a tutaj piszą ze nie będzie,to w końcu jak z tym jest, dostanę z opóźnieniem czy wcale nie dostanę??,żenujące żeby dystrybutor nie wiedział czy coś będzie sprzedawał czy też nie.Czekam na dokładne wytłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co przeżywają teraz ci co zamówili TWII to i tak pikuś w porównaniu z tym , którzy zamówili pre-order na Duke Nukem Forever :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejście bardzo dziwne do polskich fanów. Czekałem na tę grę, ale w momencie ogłoszenia braku polskiej wersji językowej zacząłem się zastanawiać czy warto. Teraz fakt braku EK. Może warto zrobić to samo co wydawca z nami, czyli po prostu nie kupić gry ? Pytanie, czy to coś zmieni, ale jak MY nie będziemy wyrażać swoich opinii to dalej będziemy olewani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 12:46, Darkstar181 napisał:

Gra robiona przez Polaków nie będzie miała polskiej wersji EK... ja pierdziele.


Niedługo dojdzie do tego, że żeby mieć pełne wydani Wiedźmina 2 będzie trzeba go zamówić z Niemiec albo UK.
To jest jakieś chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sadze ze gra wiecej osiagnie za granica bow w Polsce zbyt bardzo zrobieni zostalismy w balona , jak się nie traktuje garczy w porzadku to potem nie dziwcie się na wyniki sprzedaży , zainteresowanie grą .

Bedziecie sami sobie winni > Nie potrafiliście okreslic daty premiery , jaki bedzie jezyk i czy EK bedzie Brak profesionalizmu .
budka z frytkami lepiej zadbała by o klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WTF?
CDP się zamieniło głowami z pewną częścią ciała?
Dlaczego do cholery dopiero teraz podali taką informację a nie w zeszłym tygodniu?:/
Zazwyczaj tego nie robie ale tym razem zdecydowanie zbojkotuje TW2, skoro CDP traktuje mnie jak kretyna to ja potraktuje ich jakbym nie wiedział o istnieniu oryginalnych gier, ciekawe kto na tym lepiej wyjdzie.
Żenujące, po prostu żenujące:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować