Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Two Worlds II w Polsce bez edycji kolekcjonerskiej

97 postów w tym temacie

To czemu na poczcie napisali mi o opóźnieniu kolekcjonerki a nie o anulowaniu jej??to ona w końcu wyjdzie 19 czy jednak wcale bo sam już nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby równie dobrze nie spolszczać tej gry tylko wydać całą po angielsku. Jak nas mają w dupie, to niech nas mają w pełnym tego słowa znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wczoraj zamawiałem. dobrze, że nie miałem dużo kasy i wziąłem tylko zwykłą wersje.

swoją drogą niezła wtopa na kilkadziesiąt godzin przed premierą. EPIC FAIL. teraz ludzie nie tylko z Cenegi będą się śmiać za ich "wydawnictwa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to lol wielki, wydawca CDProjekt tyle że RED nie wie z jakich przyczyn nie chcą wydać EK się uśmiałem :D na maksa xD.
Nieźle, nieźle chyba przestanę wam w takim razie płacić z góry jak taki fail robicie klientom :P, dobrze że jeszcze tej gry nie złożyłem w zamówieniach ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie (i wierze ze dla wiekszosci zainteresowanych) - jest to najwieksza porazka roku. Wydarzenie, ktore pokazuje kim my tak naprawde jestesmy dla "firm" wydajacych gry - a mianowicie nikim wiecej niz tylko bezrozumnymi malpkami z pelnymi kieszonkami pieniedzy, ktore mozna tak potraktowac.

Bardzo liczylem na ta edycje, a tak - coz - pozostal niesmak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska gra i brak Polskiego dubbingu, w dodatku brak EK w Polsce... To jest jakiś żart czy co? To już Polski rynek nie jest ważny? Stracili właśnie klienta, za brak profesjonalizmu i olewanie Polskich graczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Japierdziele co za chory kraj!!!.widać że producenci jak oczywiście nas olali i jeszcze bez żadnych wyjaśnien.BESZCZELNOŚĆ,BESZCZELNOŚĆ i jeszcze raz BEZSZCZELNOŚĆ.Róbcie tak idioci dalej ty my was w końcu olejemy i zobaczycie jak to fajnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 13:19, Kajmal napisał:

Japierdziele co za chory kraj!!!.widać że producenci jak oczywiście nas olali i jeszcze
bez żadnych wyjaśnien.BESZCZELNOŚĆ,BESZCZELNOŚĆ i jeszcze raz BEZSZCZELNOŚĆ.Róbcie tak
idioci dalej ty my was w końcu olejemy i zobaczycie jak to fajnie jest


Rozumiem frustracje ale proszę bez epitetów. Nazywanie kogoś idiotą jest obraźliwe... Upominam, następnym razem proszę się liczyć z ostrzeżeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 13:18, Isildur napisał:

Polska gra i brak Polskiego dubbingu, w dodatku brak EK w Polsce... To jest jakiś żart
czy co? To już Polski rynek nie jest ważny? Stracili właśnie klienta, za brak profesjonalizmu
i olewanie Polskich graczy....


Sledze te sprawe. Na razie dowiedzialem sie, ze podobno CDP nie ignoruje pytan od nikogo. Dziwnie ta deklaracja wyglada po tym jak zadzwonilem dzisiaj jako przedstawiciel pewnego serwisu (w ktorym w istocie jestem) i sie dowiedzialem, ze informacji nie udzielaja. Ale na forum CDP zadalem kilka pytan. W skrocie:

- Podobno to nie jest wina CDP, tylko swiatowego wydawcy
- Do wczoraj CDP wierzyl, ze wyda EK Two Worlds II w Polsce
- Co i jak zawinil tego sie nie dowiemy, klauzula poufnosci
- Prawdopodobnie bedzie jakas rekompenstata dla tych co zlozyli zamowienie pre-order na EK Two Worlds II
- CDP nie komentuje dlaczego w innych krajach EK wychodzi, a w Polsce nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dali w d...e. Ja nie dość, że zamówiłem EK to jeszcze zapłaciłem. A jeszcze 2 dni temu pisali na pocztę, że będzie opóźniona. Mam nadzieję, że będą zwroty kasy albo jakaś rekompensata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ha, ale sobie pogrywają :) I to jeszcze NASZA gra... No to kolejne Two Worlds które sobie kupię..... Z jakąś gazetą hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to w Polsce ...
Informacji nie podali bo pewnie stwierdzili ze jak podadza za wczesnie to nie bedzie tylu pre-orderow. Poza tym nie wierze w takie rzeczy ze dopiero teraz "z przyczyn niezaleznych od wydawcyh" takie cos wyszlo. Przeciez logistyka to nie 1 dzien, dostawy sie planuje sporo wczesniej ( do tego dochodzi swieta, wiec dostawy juz pewnie zasuwaja do magazynow zeby zdarzyc na piatek). Sklepy maja produkty czesto kilka dni przed premiera na magazynie.

ehhh rece opadaja.

PS.Dobrze ze nie wyszedl inny scenariusz (bardzo popularny na naszym rynku) czyli cena x2 drozsza niz w normanych krajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 13:54, Szreder napisał:

PS.Dobrze ze nie wyszedl inny scenariusz (bardzo popularny na naszym rynku) czyli cena
x2 drozsza niz w normanych krajach.


Wskaz mi kilka tytulow gier, ktore w naszym kraju sa 2x drozsze niz w innych krajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle tw2 to gra jakby nie była tworzona w Polsce. Polska gra robiona przez polaków a dialogi oczywiście angielskie. Tak samo ek w innych krajach jest a w Polsce nie ma też super po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to rozczarowanie. Co prawda sam nie planowałem zakupu, ale to trochę dziwne, że w naszym kraju nie będzie EK. Mam tylko nadzieję, że coś takiego nie spotka naszego Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Epic fail, i nic więcej nie trzeba mówić. Widać jak Polacy robią gry dla kogoś innego ,ale nie dla siebie. Nic dziwnego że się znas śmieją. Aż wstydzę się że tu mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, przyznam, że nastąpił lekki beton z tą grą.

Dołączam się również do oczekujących na TW2 w czasopiśmie. CD-A znów nam podaruje, jak to zrobiła z TW1?

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie info to pół roku temu powinno być, teraz to zwyczajne olewanie sprawy i klientów... Ja na szczęście zwykłą wersję zamówiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 13:54, Szreder napisał:

PS.Dobrze ze nie wyszedl inny scenariusz (bardzo popularny na naszym rynku) czyli cena
x2 drozsza niz w normanych krajach.


Khem, podaj przykłady - bo na razie to mym mamy gry 2x tańsze niż na Zachodzie (na PC oczywiście, nie liczę przypadków - jak SC2 - gdy gra kosztuje wszędzie tyle samo)

PS. I tak jest to lepsze od tego co wyprawia Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować