Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alan Wake 2 wykorzysta Kinecta?

16 postów w tym temacie

Sequel Alana Wake oczywiście chcę bardzo. Ale nie z Kinect. Chyba, że wykorzystają go w bardzo ciekawy i warty do przetestowania sposób. A może to nie Alan Wake 2, a jakiś nowy projekt? No, bo ja nie mogę nigdzie znaleźć miejsca dla Kinecta w AW2. Jak przy masie gier jasno widzę jak można co rozwiązać to tutaj nie mam na to pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Remedy to małe studio i nie mogą sobie pozwolić na produkcję kilku gier jednocześnie (zresztą nawet jedną grę tworzą bardzo długo), podkreślali to wiele razy w wywiadach dotyczących AW. Z tego wynika że tutaj musi chodzić o AW2 ale naprawdę nie wiem jak by to miało wyglądać i ogólnie wydaje mi się to kiepskim pomysłem, Kinect po prostu nie nadaje się do sterowania w takich grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech M$ się z tym Kinectem wypcha, badziewny sprzęt. Move jest bardziej precyzyjny i przynajmniej ma jakieś przyciski, bo samo ciało jako kontroler nie wystarczy. GoWa 3 też pewnie przełożyli ze względu na konieczność przystosowania gry do Kinecta. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Kinect nie będzie wymagany do AW2 i nie namiesza zbytnio w rozgrywce, to nie widzę przeszkód w jego wykorzystaniu. A jak tą kamerkę Remedy wykorzysta w grze to inna bajka. Mnie to kompletnie nie interesuje (sam kompletnie nie widzę tu dla niej użytku), i tak jej nie będę używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpliwą sprawą jest, by był to Alan Wake 2 - to tylko tytuł chodzący na "Wake Engine", czy jak oni go sobie ozwali. Hold your horses.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to będzie opcjonalnie, to nie widzę problemu, bo i tak będe grał padem. Jeśli musowo (w co mocno powątpiewam), to moich pieniędzy nie zobaczą. Ot, co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłbym się gdyby ta gra wyszła tylko z obsługą Kinecta.Pewnie paru zapaleńców by go specjalnie kupiło , jednak większość nie i co za tym idzie sprzedaż gry by mocno ucierpiała.
Osobiście mi kinect nie przeszkadza , byle by był tylko opcją dla pada.Niech każdy sobie decyduje na czym chce grać.Chodzi mi o gry z wyższej półki. Natomiast gry budżetowe dla dzieci jak najbardziej niech wychodzą tylko pod niego . Dzieciaki lubią takie zabawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 22:50, Rumcajsev napisał:

Duchy atakują, machaj rękami jak debil.


hehe no dokladnie o tym samym pomyslalem przed przeczytaniem Twojego posta.

Kinec''cie precz od alana wake''a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować