Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kinect - pierwszy milion pękł po dziesięciu dniach

33 postów w tym temacie

Amerykańce i tak kupiliby ten gadżet, tak samo jak wszystko co inni amerykańcy im wcisną, szczególnie M$. Inną sprawą jest sprzedaż do hurtowni i sklepów, a czym innym ilość zakupionych przez prywatnych użytkowników, nie wliczając w to kilkunastu tysięcy urządzeń rozdanych do testów, nagród, ogólnie promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile czasu potrzebował PS Move by dobić do miliona?

Grałem chwilę na Kinekcie w zeszłą środę. Całkiem fajny gadżet i gdyby cena była co najmniej 50% mniejsza to pewnie zacząłbym rozważać zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było jestem zatwardziałym PCtowcem. Nie po to wydaję co kilka lat tysiące złotych, by oglądać taką śmieszną graficzkę jak oferują konsole.

Jednak po pograniu na obu systemach stwierdzam, że tylko idioci wybiorą XBOXa. Mam kilku kumpli, którzy w sklepach/necie handlują konsolami i prawie każdy sprzedany XBOX idzie pod przeróbkę... osoby kupujące gry wybierają jednak zdecydowanie chętniej PS3. Lepsza grafika, większa funkcjonalność, więcej możliwości rozwoju. Najlepsze,że już sam system ruchu przebija XBOXa.

PS Move jest precyzyjne i bardzo intuicyjne. Nawet ja świetnie się bawiłem grając w tenis czy ping-ponga. Z chęcią bym zagrał w sensowniejsze strzelanki niż "The Shoot". A Kinect? Opóźnienia, uproszczenia i totalna głupota tego systemu, który nie wie ani z jaką siłą, ani co dokładnie robimy. Samochodówka gdzie możemy jedynie skręcać? Bijatyka gdzie są całe 4 ciosy a gra i tak nie wie czy używamy nogi czy ręki? Bez jaj!

Wystarczy obejrzeć filmiki na konkurencyjnym portalu z każdej z tych gier aby zobaczyć jak niedorobiony i żałosny to system. 0 realizmu i wczucia się w grę. Opóźnienia i brak wpływu na siłę/prędkość ruchu dyskwalifikują ten gadżet...

ps. Powtarzam jestem PCtowcem a nie fanem PS3 i obu systemom przyjrzałem się obiektywnie i również w oparciu o posiadających je znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 23:29, Lailonn napisał:

Żeby nie było jestem zatwardziałym PCtowcem. Nie po to wydaję co kilka lat tysiące złotych,
by oglądać taką śmieszną graficzkę jak oferują konsole.

.


Skoro jesteś pecetowcem to oceniaj PC i "kontrolery ruchu" na PC a nie coś o czym kompletnie nie masz pojęcia i robisz tu z siebie pośmiewisko. Tysiące złotych to ty pewnie nawet na oczy nie widziałeś a co dopiero komputer za takie pieniądze. Chwal się kolegom równym twojego wieku (13-14 lat) to może ci uwierzą. To, że zazdrość przez ciebie przemawia to widać bez wnikliwego przyglądania się sprawie.

To, że ludzie kradną to jedna sprawa - xbox nie ma z tym nic wspólnego. I nie pieprz głupot, że każdy xbox idzie pod przeróbkę bo jak na razie to (wiadomości z ostatnich paru wielkich premier) najwięcej gier sprzedaje się właśnie na konsolę Xbox 360. Masz jakieś wnioski ? Pewnie takie jak poprzednie - " z dupy ".

Konsole oferują bardzo dobrą grafikę (owszem, PC jest w stanie wyświetlić lepszy obraz, zgodzę się - ciekawe czy PC przeciętnego użytkownika także) i !płynność! działania. Chcesz się założyć ? Poczytaj recenzje ostatniego CODA.

Ok, to teraz przykłady lepszej grafiki PS3. No , dawaj znawco. Ostatnio właściciele PS3 (i recenzenci) opłakiwali stan swojego CODa BO po odpaleniu konsoli. Wystarczy sięgnąć do ostatniego porównania. Więc dalej będziesz nas tu zasypywał bzdurami ? Owszem są exclusivy które naprawdę wypadły świetnie - ale co , Xbox takich nie ma ? Też ma. Jak chcesz robić test, kup obydwie konsole - jak na razie nie masz żadnej, co najwyżej możesz sobie polizać przez wystawę sklepową opakowanie.

Więcej możliwości ? Przepraszam, gdzie ? Bo ja słyszałem, że to Xbox Live (polski co prawda dopiero raczkujący - ale zagraniczny) ma się całkiem "świetnie" i daje ogrom miejsca do popisu (VOD, facebooki, twittery, gry na żądanie, radio, mp3, indie games itd. itd.) . Proszę wiec, udowodnij, że rekomendowana przez ciebie platforma ma faktycznie więcej możliwości.

Więcej możliwości rozwoju ? Jak na razie nie widzę takowej. Póki co, to ciągle Xbox lepiej się rozwija - patrz wyniki sprzedaży Kinecta i gier na platformę (i to są obiektywne przesłanki, więc bez posądzania mnie). W dodatku Microsoft dzierży ogromną władzę nad producentami gier (nawet na pokazie Black Ops w Los Angeles nie można było wspominać o żadnych rozwiązaniach zastosowanych w innej platformie niż Xbox), więc kto, przepraszam bardzo, na tym lepiej korzysta ?

Jeśli podnieca cie, że udało ci się wzniecić kolejną wojnę to gratuluje rozwoju intelektualnego. Oceniasz coś o czym tylko marzysz i przemawia przez ciebie zazdrość. Pewnie zaraz pójdziesz na jakąś nowinkę o Move i będziesz tam flame''ował żeby zaspokoić swoje potrzeby. Zamiast używać rąk i nóg lepiej użyj mózgu.

Powiem o twoim poście tak: SORROW. Nic w nim nie jest obiektywne - przez wszystko przemawia zazdrość. Wróć lepiej do swojego Pentium 2 i Wolfensteina 3D (w końcu to hit, zeszłej dekady co prawda ale ważne że go odpalisz w full detalach).

PS. Jeśli za bardzo się rozpędziłem (a tak pewnie zrobiłem) to przepraszam posiadaczy PS3, " to nic osobistego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi chłopczyku. Tak się składa, że od daawna jestem dorosłym człowiekiem, który w dodatku ma własną firmę i tak. Co 2-3 lata kupuję high-endowego kompa, bo nie tylko na nim gram ale i pracuję. Psikus, nie?

Zazdrość czego? Przecież ja napisałem wyraźnie, że PS3>XBOX a nie, że PC>Konsole(co ma wiele racji)

Nie napisałem, że każdy XBOX idzie pod przeróbkę a jedynie, że wiele z nich - zwłaszcza w Polsce. Widać koledzy zarabiający na handlu tym sprzętem mają błędne dane. Dziękuję za wnikliwą analizę.

Ja jestem przeciętnym graczem i mój komputer odpala bez trudu nawet i sławne METRO 2033 na max detalach. Moi znajomi mają porównywalne maszyny...

Co do porównania to pewnie czasem tak jak na PC jeden wydawca za kasiorkę zrobi coś lepiej pod XBOX a za chwilę pod PS3 ale tak na szybko:

http://www.videogameszone.de/Star-Wars-The-Force-Unleashed-2-PS3-233833/News/Star-Wars-The-Force-Unleashed-2-Grafikvergleich-PS3-gegen-Xbox-360-794271/galerie/1446752/?fullsize

PS3 ma Blu-ray a żaden inteligentny człowiek w naszych czasach nie używa innej jakości jak HD. Powtarzam. Nie po to wydaję pieniądze by oglądać kwadratowe pokemony. Z dziką rozkoszą wywaliłem co się dało na DVD i kupiłem wersje Blu-Ray. Nie oglądam TV ale gdybym już miał kupować sprzęt to fakt,że PS3 jest takim odtwarzaczem byłby wielkim +.

Temat ogólnie o kontrolerach ruchu. Move wykrywa prędkość/siłę ruchu, precyzyjnie wykrywa kierunek. Już pojawiają się akcesoria by zrobić z różdżki np. pistolet a to daje dodatkowe odczucia w grze.

Kinect zaś co widać po filmach na konkurencyjnym portalu(nie wiem czy wolno mi podlinkować) nie ma bladego pojęcia co robi gracz. Bijatyka została cytuję: "Bardzo słaba gra i widać tu wszystkie wady Kinecta. bez znaczenia czy uderzę czy kopnę. Kucając Kinect i tak uzna, że kopię." w czasie gdy najlepszy tytuł został pochwalony cyt. z głowy: "No jest takie opóźnienie ale w tej grze można jakoś na to przymknąć oko".

Powtarzam, że nie jestem znawcą tematu a jedynie interesującym się technologiami człowiekiem. Bazując na danych technicznych, grze własnej oraz mózgu wykazuję Ci przewagi rozwojowe PS3:
-Czytnik Blu-Ray
-Kontroler ruchu wykrywający siłę i prędkość a nawet precyzyjnie kierunek
-Filmy i gry w 3D, bo mocniejsza konsola DAJE RADĘ

Za informacjami od znajomych z sieci: Empik/Media Markt/Media Expert/Saturn. Na jednego sprzedanego Kinecta przypada około 10 PS Move!! To są dane sprzedażowe od ludzi, którzy jako jedyni MAJĄ takie informacje.

ps. następnym razem zanim dziecko się tak podniecisz weź pigułkę. I tak na to wszystko przyjdzie PC i pozamiata. Dx9.0, dobre sobie...

Aha. Mam w tym momencie około 80 oryginalnych gier - wsio na STEAMie. mając 12Mb łącze szkoda mi miejsca w domu na durne pudełka. Jeszce do niedawna miałem jednak również i je. Około 400 oryginalnych gier. Średnio w miesiącu kupuję po 2-3 gry choć gnioty jak COD tylko, by zabić nudę 1 dnia i wracam do BF:BC2, który pod każdym względem jest lepszy i serio nie kumam fascynacji oskryptowanym CODem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha. No co ty nie masz ? Ty masz wszystko przecież. Czym się tu jeszcze będziesz chwalić ? Że masz łącze i komputery lepsze niż ludzie w Microsofcie ?

Ok, a ja mam podarowany mi przez Chińczyków superkomputer, gry w formacie o jakim ty jeszcze nie śniłeś a w garażu F16.

I znowu bzdury odpowiadasz:
"Serwis VGChartz, zajmujący się zbieraniem informacji o sprzedaży gier, konsol i akcesoriów do nich, opublikował dane dotyczące wyników sprzedaży Move, nowego kontrolera PlayStation 3. Wynika z nich, że w pierwszym weekendzie sprzedaży rozeszło się w sumie 140 tysięcy egzemplarzy Move. 60 tysięcy trafiło do rąk Amerykanów (tam głównie w pakiecie z grą Sports Champions, u nas niedostępnym) natomiast 80 tysięcy zakupiono w Europie.

Najbardziej oczekiwane gry potrafią znaleźć w pierwszych dniach sprzedaży nawet miliony nabywców, i w porównaniu z tym Move wypada blado."

Proszę, i gdzie ten twój empikowski stosunek 10:1 ? Słuchaj stary, pieprzysz głupoty trzy po trzy, wydaje ci się, że się na czymś znasz. Sorry, pomyliłem się co do twojego wieku - ty masz 10 lat. Żaden poważny człowiek, który ma firmę nie zachowuje się tak dziecinnie jak ty. Chwalisz się rzeczami jak dziecko w piaskownicy - w istocie jednak są to rzeczy tylko pożądane przez ciebie. Chcesz tutaj podleczyć swoje kompleksy, pokazać że jesteś ponad innymi bo masz *sprzęt*. Sorry, nie zaimponujesz tutaj nikomu.

Guzik masz, nie sprzęt. Tak samo z tymi znajomymi. "a ja to mam znajomego w Redmond, wiesz ?" (buahaha)

Czytnik Blu-Ray, ostatnio gdzieś tu na gramie był artykuł, że jako format to się nie spełnił, więc co ? Bo za drogie płyty. I co z tego, że masz płytę z grą pod PS3 na Blu-Ray skoro niczym się ona nie różni od gry na płycie DVD ? Hmm ? Więc co z tym formatem ?

Filmy na blu-ray ? Owszem, ale do tego mogę kupić odtwarzacz, nie ?

Zdziwisz się, ale większość ludzi używa ciągle innego formatu niż HD - założę się że włącznie z tobą - hipokryto.

Widać, że jesteś dzieckiem. Starasz się nawciskać tutaj takie bajki o tym co ty nie masz, żeby ci wszyscy zazdrościli. Żeby każdy myślał, że jesteś fajny. Zmartwię cię, ale budzisz jedynie litość. Żałosne to jest. Ale w sumie to typowe dla dziecka.

Może i pozamiata, co z tego skoro zobaczysz to tylko na porównaniach grafiki na portalach ? Chcesz się znowu podniecać czymś, czego osobiście nigdy nie uświadczysz ?

Bladego pojęcia nie masz ty - o tym, co piszesz. Piszesz o czymś co widziałeś na wystawie. Zazdrość cie zżera bo nie możesz tego mieć. Widzisz, że odnosi sukcesy, że ludzie to kupują a ty możesz jedynie sobie popatrzeć na obrazki i filmiki. Podobnie krytykujesz CODA, widziałeś go na filmikach i czytasz o ogromnej sprzedaży - a ty sobie tego kupić nie możesz. Chcesz leczyć tutaj swoje kompleksy pisząc o tysiącach złotych które wydajesz - ale budzisz tylko uśmiech na twarzach. Bo nikt ci w to nie uwierzy.

Nie zaimponujesz mi niczym. A z pewnością nie swoim poziomem. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat Blue ray to lekki problem ps3 bo napęd potrafi paść a Sony czasem nie chce uznać gwarancji przez co koszt naprawy sięga 200 ojro (wg aktualnego kursu 3,95zł to koszt 790 zł). Słynny choć dziwnie przemilczany YLOD też nie napawa mnie optymizmem bo Sony w wielu przypadkach nie kwapi się do pomocy.
Move ma problemy w jasnym oświetleniu jak i przy gorzej przygotowanych tytułach przez co chce się dość często kalibrować co powoduje przerwy w rozgrywce.
Cieszę się że Ciebie stać na filmy wyłącznie w HD, szkoda tylko że dla Ciebie każdy kto z takiego dobrodziejstwa nie korzysta jest idiotą ale co zrobić widać "Biedniejszy ode mnie = idiota".
Co do 3D, jak dla mnie to nowa moda która owocuje tym że ceny biletów w kinie (taki budynek gdzie ogląda się filmy, wiem to takie reto i nie trendy w dobie VOD ale co zrobić lubię czasem się tam wybrać) są sztucznie zawyżone w stosunku do jakości owego filmu.
Co do przerabiania konsoli, gdyby nie update który wycina obsługę części urządzeń na usb to na ps3 spokojnie można było odpalać gry "oryginalne inaczej".
Czego mi brakuje w ps3 a miało w nim być?
- własny system - jak dla mnie możliwość zainstalowania linuxa i praca z procesorem typu Cell była bardzo zachęcającą opcją.
- zapowiadane wspracie gier z ps 2 (tak, to ta konsola z "kwadratowymi pokemonami" na którą wyszło kilka świetnych tytułów ale wbrew zapowiedziom sony nie mogę w nie grać, za to mogę je znowu kupić bo płacenie dwa razy za tą samą grę jest mega fajne). Co ciekawe wsparcie istniało na konsoli w wersji 80GB która... została szybko wycofana z rynku (nie jestem pewien czy w Polsce można było ją kupić ale twoi "znajomi" pewnie wiedzą jak to było).
Co do kinecta ma wady i opóźnienia co nie przeszkadza tak bardzo w grze, co potwierdzają opinie ludzi o choćby "Dance Central".
Reasumując obie konsole mają wady i zalety a twierdzenie że któraś ich nie ma jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie chwalenie się? Stwierdzam fakt, że czasy się zmieniają i biadolenie lamek sterczących na tyle nie ma sensu. Łącze 12Mb to powód do dumy? UPC widzę reklamuje 25Mb...

Co do wyników sprzedaży to pokaż mi gdzie ja napisałem,że Kinect sprzedaje się słabo. Przecież sam tytuł newsa coś mówi! Czytać cię w tym gimnazjum nie nauczyli czy jak? Stwierdzam, że tendencje rynkowe w Polsce są takie a takie i TYLE. W stanach sprzedają się MACbooki gdzie dopiero co pclab w testach wykazał, że w/w wart 13k odpowiada PC za 8k co oznacza, że kupno MACa to przejaw snobizmu/debilizmu. Mimo to w USA mają się dobrze :)

Widzisz różnice między moimi informacjami krajowymi a światowymi? Chyba nie, bo konsolowcy mają za małe mózgi stąd brak u Was RTSów i prawdziwych RPG ale co tam.

Co do BD to miałem na myśli FILMY ciasny umyśle. Jak dla Ciebie film na DVD to to samo co na BD, to powodzenia :)

Możesz kupić osobny odtwarzacz ale wtedy wyjdzie ci takie Combo o kilkaset złotych drożej niż PS3. Z takim poziomem matematyki nic dziwnego, że Cię nie stać na PCta...

Nie, nie używam innego formatu niż HD. 24" Full HD i nie tykam filmów DVD. Psikusik :)

Jak to nie uświadczę pozamiatania twoim starym XBOXem? Odpalam pierwsze z brzegu BF:BC2 na Dx11 z max detalami i jaaazda. Ewentualnie Metro czy Zew Prypeci...

Najlepsze, że ja Ci odpowiadam na pytania CO ma lepszego PS3 niż XBOX a Ty jedynie odpowiadać możesz "''ee to zbędne" "ee to drogie" ;D teraz czekam na info co ma XBOX czego nie ma PS3 :)

Nie muszę na nic patrzeć przez szybę. Mam kartę graficzną droższą niż cała Twoja konsola z akcesoriami :D

Zresztą masz psiaczku mały screen :)

20101117163615

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

200 ojro za naprawę? Ja tam nie wiem ale w Sony Center za 200zl mam 5 letnią gwarancję z ubezpieczeniem na wypadek uszkodzeń mechanicznych. Wychodzi sensownie :)

Możliwe, że Move ma problemy w pewnych warunkach. Grałem jedynie w gry wydane wraz z Movem ale z drugiej strony chyba nic nowego od tamtej pory nie wyszło? Nie tykałem Heavy Raina. Kolega ma jednak go w domu, to zapytam z ciekawości.

Nie napisałem, że każdy kogo nie stać to idiota. Napisałem, że idiotą jest osoba kupująca sprzęt nieadekwatny do ceny. Jeśli PS3 jest zaledwie 300zł droższy od XBOXa a oferuje DODATKOWĄ funkcjonalność jak BD czy 3D, to głupotą jest wybrać coś innego.

Zgadzam się, że 3d to głupia moda. Zwłaszcza, ze 90% filmów nie jest kręconych w 3d a jedynie remasterowana na takowe. Ale mniejsza o to...

Zapewne PS3 ma swoje wady. Wsparcie gier z PS2 byłoby miłe choć ja bym np nie chciał oglądać jeszcze brzydszej grafiki :/ Wiem, że początkowo takie wsparcie istniało. Podobno chcieli ciąć koszta wywalając bebechy z PS2, które na to pozwalały. Nie moje stanowisko a jedynie powtarzam co zasłyszałem.

Jeśli jednak mnie pamięć nie myli Kinect miał pozwalać na skanowanie obiektów oraz obsługiwać więcej osób niż jest faktycznie?

Powtarzam. Nie napisałem, że PS3 jest bez wad. Napisałem, że jako człowiek nie mający żadnej konsoli w sytuacji gdybym miał kupić wybrałbym PS3, bo oferuje więcej i wydaje się bardziej przyszłościowe. Movem bawiłem się z 6h i było bardzo przyjemnie. Kinect mnie intrygował ale filmiki z GOLu pokazują, że to system stricte casualowy. Kinectimals wygląda fajnie i bym chętnie go bratankowi ufundował(ale ma póki co 4latka...). Jednak gry sportowe i bijatyki wołają o pomstę do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, największe wyniki sprzedażowe mają konsole i gry z Nintendo. Rozumiem, że są najlepsze i to, że kupiłeś XBOXa to atak pomroczności jasnej? ;D

ps. Drugi screen. Maksymalna przewidziana w Win7 64bit nota to 7,9. Dysk twardy mi zaniża, bo nie mam RAIDa ani SSD(jeszcze) To tyle na temat lizania czegoś przez szybę w sklepie.

20101117165916

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 16:37, Lailonn napisał:

Ale jakie chwalenie się? Stwierdzam fakt, że czasy się zmieniają i biadolenie lamek sterczących
na tyle nie ma sensu. Łącze 12Mb to powód do dumy? UPC widzę reklamuje 25Mb...


A ja w pracy mam 100 Mb/s !!!one

Dzielone na 10 komputerów.

Dnia 17.11.2010 o 16:37, Lailonn napisał:

Co do wyników sprzedaży to pokaż mi gdzie ja napisałem,że Kinect sprzedaje się słabo.
Przecież sam tytuł newsa coś mówi! Czytać cię w tym gimnazjum nie nauczyli czy jak? Stwierdzam,
że tendencje rynkowe w Polsce są takie a takie i TYLE. W stanach sprzedają się MACbooki
gdzie dopiero co pclab w testach wykazał, że w/w wart 13k odpowiada PC za 8k co oznacza,
że kupno MACa to przejaw snobizmu/debilizmu. Mimo to w USA mają się dobrze :)


Po sklepach w Polsce brakuje Kinect''a. Trochę jest w tym marketingu, trochę winy MS, bo ściągnęli tego na pewno mniej, ale na pewno nie jest to nic niesprzedające się gó**o. Zresztą z tego co wiem Polacy nie są wybitnymi specjalistami od technologii i stojąc przy półce wybierają to co tańsze.

Dnia 17.11.2010 o 16:37, Lailonn napisał:

Widzisz różnice między moimi informacjami krajowymi a światowymi? Chyba nie, bo konsolowcy
mają za małe mózgi stąd brak u Was RTSów i prawdziwych RPG ale co tam.


Wczoraj napęd do Xboxa 360 mi mówił co innego. Grałem sobie w Halo Wars. Szkoda, że jednak nie ma tych RTS''ów. Dragon Age też niedawno sobie odpaliłem. Ale ciasny umysł jestem, więc nic dziwnego, że tak mi się wydawało.

Dnia 17.11.2010 o 16:37, Lailonn napisał:

Co do BD to miałem na myśli FILMY ciasny umyśle. Jak dla Ciebie film na DVD to to samo
co na BD, to powodzenia :)


"1. «seria następujących po sobie obrazów z dźwiękiem lub bez dźwięku, wyrażających określone treści, utrwalonych na nośniku wywołującym wrażenie ruchu; też: utwór artystyczny wykorzystujący tę technikę»"

Ło w PWN''ie zapomnieli dopisać o tym, że film DVD to nie film BR. Co za "ciasne umysły".

Dnia 17.11.2010 o 16:37, Lailonn napisał:

Możesz kupić osobny odtwarzacz ale wtedy wyjdzie ci takie Combo o kilkaset złotych drożej
niż PS3. Z takim poziomem matematyki nic dziwnego, że Cię nie stać na PCta...


Te z wybitnymi zdolnościami matematycznymi. Może Cię zaskoczę, ale już po kilku filmach kupionych na BR nawet na PS3 (chociaż do oglądania filmów to dostałem w prezencie BR przy kupnie TV) oszczędzam na ten odtwarzacz BR. Nawet w wypożyczalni. Film DVD kosztuje koło 5 zł, a film BR kosztuje koło 30 zł. Więc na tych kilku filmach oszczędzam na tyle, żeby kupić odtwarzacz BR.

Dnia 17.11.2010 o 16:37, Lailonn napisał:

Nie, nie używam innego formatu niż HD. 24" Full HD i nie tykam filmów DVD. Psikusik :)


Ja tam używam takiego jaki jest na danym kanale. TV FHD 46" + N.

Dnia 17.11.2010 o 16:37, Lailonn napisał:

Jak to nie uświadczę pozamiatania twoim starym XBOXem? Odpalam pierwsze z brzegu BF:BC2
na Dx11 z max detalami i jaaazda. Ewentualnie Metro czy Zew Prypeci...


No tak. Xbox jest wyjątkowo stary. Nic nowego nie powiedziałeś. Ale jesteś trochę zacofany. Obecnie mamy Xboxa 360.

Dnia 17.11.2010 o 16:37, Lailonn napisał:

Nie muszę na nic patrzeć przez szybę. Mam kartę graficzną droższą niż cała Twoja konsola
z akcesoriami :D


I widzisz. Ty masz kartę o wartości całego Xboxa (pewnie razem z MS), a ja mam dobre auto. I kto ma lepiej?

Nawet nie ma sensu sensownie odpowiadać. Bo tutaj po prostu chce się płakać. To nawet śmieszne nie jest.

PS. A i widziałem Tomka Czajkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tu jest pies pogrzebany bo mimo owej gwarancji za 200zł koszt potrafi się zmienić w 200 euro jak miało to miejsce w przypadku PS3 60GB które zaliczyło YLOD.
Skanowanie działa tyle że nie ma jego pełnej implementacji w tym wymiarze co zapowiadano ale to -> http://www.joystiq.com/2010/09/18/kinect-object-scanning-adds-some-color-to-joy-ride/ już jakiś początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje Kinecta? W lokalnych MM/Saturnach wala się po podłodze. Widać coś przegapiłem ;/

Kurde zaraz siędowiem,że te ograniczenia w RPGach od kiedy twórcy zaczęli podbijać konsole to wina PCta ;D AAA i zapewne w FPSy gra się też lepiej na padzie ;D O RTSach i MMO z litości nie wspomnę.

Dostałeś odtwarzacz przy TV? No to pewnie masz Samsunga? Do tego shitu widziałem jakiś czas temu promocję tego typu. Ale jak pisałem TV nie oglądam. Wybierając jednak TV dla rodziny wytypowałem HX800 jako jedyny warty uwagi model. ma to niby 3d ale w życiu pewnie nie użyję, bo nie lubię.

Zgadzam się, że N ma fajna ofertę. Szkoda, że to jednak HDReady jedynie ale cóż...

Przecież wiesz, że pisuję XBOX ogólnie. mam dla Ciebie specjalnie dodawać numerek? A co to zmieni? Dx10 nie macie o Dx11 nie wspominając. Słowo teselacja pewnie będzie dla Was magiczne za 20 lat ;D

ps. Mam dziwne wrażenie, że mój aparat kosztował więcej niż Twoje "dobre" auto skoro grasz na Xboxie ;)
pss. aaa i poznałem Romana Żurka rotfl

Faktycznie ni tylko zapłakać. Zwłaszcza, ze dalej nie wiem, co XBOX ma czego nie ma PS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak ładnie się sprzedaje... Jak dla mnie on ma obecnie tylko jedną ciekawą grę - Dance Central i w to mógłbym sobie pograć, ale za jedną grę nie zapłacę 600zł za urządzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 18:24, Lailonn napisał:

Brakuje Kinecta? W lokalnych MM/Saturnach wala się po podłodze. Widać coś przegapiłem
;/


A kto normalny kupuje w MM i Saturnach?

Dnia 17.11.2010 o 18:24, Lailonn napisał:

Kurde zaraz siędowiem,że te ograniczenia w RPGach od kiedy twórcy zaczęli podbijać konsole
to wina PCta ;D AAA i zapewne w FPSy gra się też lepiej na padzie ;D O RTSach i MMO z
litości nie wspomnę.


Gdyby nie grało się dobrze w FPSy na padzie to by ich nie było. Proste i logiczne. Ograniczenia? Cóż miałem nie mówić, ale to PC''towcy domagali się ułatwienia DA.

Dnia 17.11.2010 o 18:24, Lailonn napisał:

Dostałeś odtwarzacz przy TV? No to pewnie masz Samsunga? Do tego shitu widziałem jakiś
czas temu promocję tego typu. Ale jak pisałem TV nie oglądam. Wybierając jednak TV dla
rodziny wytypowałem HX800 jako jedyny warty uwagi model. ma to niby 3d ale w życiu pewnie
nie użyję, bo nie lubię.


O taki znawca i się pomylił.
1. BR dostałem do Philipsa.
2. Samsung w tej samej cenie co Bravia jest lepszy od Bravi. Ale cóż może wiedzieć ktoś z wielką kasą bez oleju?

Dnia 17.11.2010 o 18:24, Lailonn napisał:

Przecież wiesz, że pisuję XBOX ogólnie. mam dla Ciebie specjalnie dodawać numerek? A
co to zmieni? Dx10 nie macie o Dx11 nie wspominając. Słowo teselacja pewnie będzie dla
Was magiczne za 20 lat ;D


Lepiej pochwal się jakie zmiany daje Wam DX 11 i DX 10 prócz tego, że musicie kupić nowszy system i nowe komponenty? A już wiem. Niektórym rosną pewne części ciała jak wiedzą, że mają kamyczki w 3d i tekstura jest o 1px lepsza.

Dnia 17.11.2010 o 18:24, Lailonn napisał:

ps. Mam dziwne wrażenie, że mój aparat kosztował więcej niż Twoje "dobre" auto skoro
grasz na Xboxie ;)


No oczywiście, że moje auto nie równa się z Twoim aparatem, bo jesteś pewnie tym Arabem co kupił go za ponad 0,5 mld €. Ale cóż. Niektórzy nie potrzebują sztucznie zwiększać rozmiaru z hiper powiększeniem. Na mnie wrażenia to nie robi.

Dnia 17.11.2010 o 18:24, Lailonn napisał:

Faktycznie ni tylko zapłakać. Zwłaszcza, ze dalej nie wiem, co XBOX ma czego nie ma PS


Taki znawca i nie wie? Po pierwsze XBL. Wujek google nie gryzie. Poszukaj, a znajdziesz masę takich rzeczy.

PS. Aha jeszcze zapomniałem, że posiadasz NASA, więc teleskopy też są Twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 17:34, Xjumpaytech napisał:

> Widzisz różnice między moimi informacjami krajowymi a światowymi? Chyba nie, bo
konsolowcy
> mają za małe mózgi stąd brak u Was RTSów i prawdziwych RPG ale co tam.

Wczoraj napęd do Xboxa 360 mi mówił co innego. Grałem sobie w Halo Wars. Szkoda, że jednak
nie ma tych RTS''ów. Dragon Age też niedawno sobie odpaliłem. Ale ciasny umysł jestem,
więc nic dziwnego, że tak mi się wydawało.

Jeden Dragon Age wiosny nie czyni. :) Tak na marginesie to na konsolach jeśli dobrze słyszałem na easy i normal nie ma friendly fire.


Jeśli ktoś nie widzi trendu ułatwiania i udebilniania gier od czasu wyjścia X360 i PS3 (pokazywanie jak dla durnia jaka opcja dialogowa jest dobra a jaka zła rządzi ;d) to albo jest zaślepiony konsolami albo po prostu ślepy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować