Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Left 4 Dead zmierza na PlayStation 3?

16 postów w tym temacie

Pakiecik z obiema częściami Left 4 Dead na PS3 byłby czymś naprawdę przyzwoitym. Już dawno sprzedałem obie gry na x360 - gdyby dorzucili jakieś gratisy na PS3 pewnie kupiłbym zestaw jeszcze raz. Left 4 Dead 3 też jak najbardziej jest możliwe (i oczekiwane!).

Ja jednak dorzucę trzecią opcje (moim zdaniem najbardziej prawdopodobną) - nowa gra Undead Labs - nowo powstałej firmy Jeffa Straina (który pracował kiedyś w Blizzardzie przy Starcrafcie, Warcrafcie, Diablo) był także jedną z trzech głównych postaci stojących za powstaniem ArenaNet (Guild Wars ftw.) Od dawna już wiadomo, że tworzą grę mmorpg o zombie na konsole. Tylko na konsole. Cały czas piszą aktywnie o tym na swojej stronie: http://undeadlabs.com/ . Nigdy nie mówili na jaką konsolę konkretnie tworzą. Może Sony zauważyło, że zebrała się grupa doświadczonych ludzi pracujących nad mmo stricte na konsole (no bo ile można na mmo na konsolach czekać? Przecież ten rynek tylko czeka na dobry produkt!) i dał im odpowiednie wsparcie. Pisałem o tej grze na gramie miesiąc temu gdy przypadkowo trafiłem na stronę Undead Lab - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1297&pid=4153

20101121204628

20101121205034

20101121205109

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby zrobili multiplatformowego L4D3, to najpierw czekam na demo, a potem pewnie robię pre-order. Te gry są boskie i warte każdej wydanej złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu tworzenia trzeciej odsłony L4D, nie obecnie, gdy nadal funkcjonują oba tytuły, byłoby to zwyczajne rozdrabnianie się. Wydanie obu części na PS3 - jak najbardziej.

PS. Mnie granie w L4D coraz szybciej nudzi i muszę robić sobie spore i długotrwałe przerwy. Gra robi z się z czasem zbyt monotonna i przynudza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marzę o Steamie współdzielonym z PSN - w tytuł kupiony na PC można zagrać na konsoli podobnie jak Steam dzieli gry PC-Mac. Kwestie architektury pominiemy:)
Tak czy inaczej - L4D na PS3 byłoby miłym zaskoczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 23:20, Outlander-pro napisał:

Obrazek nie wygląda na taki w stylu L4D. Obstawiałbym jakąś inną grę o zombie.

Dokładnie brakuje na przykład wszech obecnej "Cedy":P i nie ten styl graficzny . Choć możliwe że to nie graficy od valve ją robili .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 02:21, 7essio napisał:

> Obrazek nie wygląda na taki w stylu L4D. Obstawiałbym jakąś inną grę o zombie.
Dokładnie brakuje na przykład wszech obecnej "Cedy":P i nie ten styl graficzny . Choć
możliwe że to nie graficy od valve ją robili .


Może też L4D3 mieć miejsce np w Anglii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować