Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Batman: Arkham City jednak nie pojeździmy batmobilem

12 postów w tym temacie

No cóż... Mówi się trudno na grę czeka się dalej :)
I tak B:AC będzie grą świetną (tzn. taką mam nadzieję) więc ten Batmobil byłby tylko taką wisienką na torcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej odsłonie batmobil i reszta pojazdów była zaledwie pojawiającym się co jakiś czas elementem i nie wyszło to grze na złe - a wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 14:49, Mefisto napisał:

no i bardzo dobrze, mogłoby to zepsuć grę, to ma być bijatyka, a nie ścigałka

a powinna przygodówko-skradanka z elementami walki wręcz.. ale batmana a''la TAS chyba nie dożyjemy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 14:49, Mefisto napisał:

no i bardzo dobrze, mogłoby to zepsuć grę, to ma być bijatyka, a nie ścigałka

Niekoniecznie bijatyka, ale fakt, jakoś brak pojazdów mnie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda? Eee tam. Przecież to nie Batman-Kart ani Batman1 2010 :P
Dla mnie to dobra wiadomość, bo Dev będzie mógł więcej czasu poświęcić na dopieszczanie innych elementów gry - np. bijatyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że mnie ta wiadomość uspokoiła. Jakoś nie wyobrażam sobie poruszania się pojazdem w tej grze, z drugiej strony dobrej gry o Batmanie też nie mogłem sobie przed premierą AA wyobrazić a tu proszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie twierdzę, że jeżdżenie batmobilem powinno stać się esencją zabawy, po prostu 1-2 etapy z jego użyciem byłyby doskonałą wisienką na i tak pysznym zapewne torcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że gdyby został dodany to byłby dodany trochę na siłę. Według mnie pojazdy mają sens w sandboxach z olbrzymim, ale średnio upakowanym światem. W Red Faction Guerilla sprawdzały się znakomicie w GTA chodzenie piechotą, byłoby całkowitą porażką, trochę brakowało mi pojazdów w Fallout 3 i NV (w dwójce był), ale jeśli Arkham City jest tylko małym, wydzielonym fragmentem Gotham, to posiadanie pojazdu, żeby przejechać 5 przecznic byłoby bez sensu i tak wszyscy by biegali po dachach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować