Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Mam ten sam problem co PAPISHON. Też mam CoD''a 3 i też mam neta 1mb/s. Chciałbym sobie pograć przez neta, a nie wiem skąd wziąć płytę konfiguracyjną. Zarejestrowałem PS2, ale płyty nie widać. Zanim sobie pogram to servery pozamykają. Bezsens. Ta płyta powinna być dołączona do konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 21:16, Claude Speed napisał:

Mam ten sam problem co PAPISHON. Też mam CoD''a 3 i też mam neta 1mb/s. Chciałbym sobie pograć
przez neta, a nie wiem skąd wziąć płytę konfiguracyjną. Zarejestrowałem PS2, ale płyty nie
widać. Zanim sobie pogram to servery pozamykają. Bezsens. Ta płyta powinna być dołączona do
konsoli.


Witamy w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 21:23, MajorZero napisał:

> Mam ten sam problem co PAPISHON. Też mam CoD''a 3 i też mam neta 1mb/s. Chciałbym sobie
pograć
> przez neta, a nie wiem skąd wziąć płytę konfiguracyjną. Zarejestrowałem PS2, ale płyty
nie
> widać. Zanim sobie pogram to servery pozamykają. Bezsens. Ta płyta powinna być dołączona
do
> konsoli.

Witamy w Polsce.


Jedyny słuszny komentarz. :P

A czy ta myszka podłączona do PS2 dzięki urządzeniu Max Shoter działa płynnie, nie zacina się? Chodzi wszystko płynnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłośników Playstation 2 (jak i każdej innej konsoli) zapraszam do odwiedzenia strony internetowej naszego pisma: www.emukouncik.xt.pl , skąd można pobrać wszystkie 54 (jak dotąd) numery. Zapraszamy wszystkich emumaniaków, tych, którzy chcą poczytać po prostu ciekawe teksty, albo też - współtworzyć Emu Kouncik! Pozdrawiam, (redakcyjny) Boromi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 22:51, boro007 napisał:

Miłośników Playstation 2 (jak i każdej innej konsoli) zapraszam do odwiedzenia strony internetowej
naszego pisma: www.emukouncik.xt.pl , skąd można pobrać wszystkie 54 (jak dotąd) numery. Zapraszamy
wszystkich emumaniaków, tych, którzy chcą poczytać po prostu ciekawe teksty, albo też - współtworzyć
Emu Kouncik! Pozdrawiam, (redakcyjny) Boromi.


Tak co by moderator tego nie widział. ^^

Na tym forum nie wolno umieszczać ogłoszeń. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak miły powrót do play station 2 :) Pograłem sobie w Spartana i prawdziwa rzeź !! Nie ma to jak małe odstresowanie sie po ciężkim dniu . Może mi ktoś powiedzieć jak sie gra w KILLZONE i czy warto kupić ta grę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 15:05, Ryan Kam napisał:

Nie ma to jak miły powrót do play station 2 :) Pograłem sobie w Spartana i prawdziwa rzeź !!
Nie ma to jak małe odstresowanie sie po ciężkim dniu . Może mi ktoś powiedzieć jak sie gra
w[b] Killzone i czy warto kupić ta grę ?

Killzone kosztuje chyba 50 złotych, i jak dla mnie warto kupić tą grę ;) Przeszedłem ją już dwa, albo trzy, razy i mi się nie znudziła, to co mi się w niej podoba, to klimat, grafika i ogólnie, fajna masakra ;) Jedyna wada, to to że czasami animacja zwalnia, ale naprawdę rzadko się to zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra się padem. ;) Co prawda trzeba się przyzwyczaić, ale dla chcącego nic trudnego. Killzone to dobra gra, ale jeśli lubisz siekanki to polecam God of War. Ta sama cena. Wybór należy do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2008 o 15:07, NuGGet napisał:

Killzone kosztuje chyba 50 złotych, i jak dla mnie warto kupić tą grę ;) Przeszedłem ją już
dwa, albo trzy, razy i mi się nie znudziła, to co mi się w niej podoba, to klimat, grafika
i ogólnie, fajna masakra ;) Jedyna wada, to to że czasami animacja zwalnia, ale naprawdę rzadko
się to zdarza.


A ja zdecydowanie NIE polecam Killzona. Sterowanie w tych wszystkich strzelankach na PS2 jest wkur... wkurzające. Może tu potrzeba cierpliwości, nie wiem... Ale gdy zabija mnie 100 przeciwnik z rzędu, tylko dlatego, że pomyliłem bieg do przodu z ustawieniem celownika w górę... To uruchamiam Gran Turismo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2008 o 15:11, Falconer napisał:

A ja zdecydowanie NIE polecam Killzona. Sterowanie w tych wszystkich strzelankach na PS2 jest
wkur... wkurzające. Może tu potrzeba cierpliwości, nie wiem... Ale gdy zabija mnie 100 przeciwnik
z rzędu, tylko dlatego, że pomyliłem bieg do przodu z ustawieniem celownika w górę... To uruchamiam
Gran Turismo ;]

E tam, ja już się przyzwyczaiłem, i w strzelankach na kompa idzie mi gorzej niż w tych na konsoli ;P Tylko denerwuje mnie to że nie da się szybciej celować, postać zawsze bardzo wolno się obraca :/ Przez to ginę najczęściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie na te granie padem w FPS''y na PS2 ale przecież wystarczy poświęcić cwile czasu i bardzo szybko się człowiek przyzwyczaja. Ryam oczywiście bierz Killzone, bo gra jest na prawdę fajna i ok.50zł za ten tytuł to bardzo mało. Ja ze swojej strony polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, ja pierwszy raz styczność z FPS`em na konsole miałem u kuzyna z MoH na PSX. Gramy zawsze we dwoje, bo frajda jest nawet większ niż w CoD na mutli... chyba dlatego, że siedzi się koło "zabijanej" osoby i widzi się jego twarz. Według mnie FPS`y na konsolę są naprawdę fajne, niby sterowanie jest do bani, ale da się przyzwyczaić. Kupiłem wczoraj CoD Trilogy i powiem szczerze, że gra się wspaniale, żadnego narzekania na sterowanie. Chyba nawet zaryzykuje stwierdzenie, że gra się trochę instynktownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 15:57, PAPISHON napisał:

Racja, ja pierwszy raz styczność z FPS`em na konsole miałem u kuzyna z MoH na PSX. Gramy zawsze
we dwoje, bo frajda jest nawet większ niż w CoD na mutli... chyba dlatego, że siedzi się koło
"zabijanej" osoby i widzi się jego twarz. Według mnie FPS`y na konsolę są naprawdę fajne, niby
sterowanie jest do bani, ale da się przyzwyczaić. Kupiłem wczoraj CoD Trilogy i powiem szczerze,
że gra się wspaniale, żadnego narzekania na sterowanie. Chyba nawet zaryzykuje stwierdzenie,
że gra się trochę instynktownie.


I właśnie takie podejście mi sie podoba :). FPS''y na pleja to nie jest wcale udręka dla graczy. Zauważcie, że w tych strzelankach zazwyczaj jest mniej wrogich jednostek i w każdej grze są tak oskryptowane, że wystarczy się zapamiętac miejsca w których się pojawiają i mamy problem z głowy. Ja swoją przygodę z FPS''ami własnie zaczynałem od Medal of Honor 1 i 2 (lub Undergorund) na PSX, a dopiero póxniej grałem w takowe gry na PC. Jednak myslę, że nie problem przestawić się z pieca na konsolę. Jeżeli ktoś się poddaje już na początku i trzyma się od takich gier z daleka to nei znaczy, ze staerowanie jest bleee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że od pewnego czasu (to znaczy od zakupu PS2 i zagrania w MoH Wojna w Euorpie... bo to był mój pierwszy fps na PS2, bo ja wspomniałem wcześniej ogólnie pierwszym FPS`em na konsole z jaki miałem styczność to MoH n PSX u kuzyna) w pecetowym strzelankach brakuje mi chodzenia z szybkością taką jaką chcemy, a nie taką jaką nam twórcy narzucili. Chodzi mi o to, że na konsoli "grzybkiem" mogę sobie dowoli wybrać prędkość poruszania się postaci... i to mi bardzo pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w GTA VCS miałem bardzo dziwny błąd: policjant na ulicy goni jakiegoś gościa, a ja, jako przykładny obywatel Vice City chciałem mu pomóc go złapać. Dogoniłem uciekiniera, sprzedałem mu "sztukę" i zaliczyłem "Good Citizen Bonus". Nagle patrzę, a za mną biegnie ten policjant. Gwiazdki nie miałem żadnej, więc się zdziwiłem. Zacząłem się z nim okładać, w pewnym momencie położył mnie na glebę i widzę "BUSTED" :/ Co najdziwniejsze, nadal nie miałem żadnej gwiazdki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 16:34, PAPISHON napisał:

Zapomniałem dodać, że od pewnego czasu (to znaczy od zakupu PS2 i zagrania w MoH Wojna w Euorpie...
bo to był mój pierwszy fps na PS2, bo ja wspomniałem wcześniej ogólnie pierwszym FPS`em na
konsole z jaki miałem styczność to MoH n PSX u kuzyna) w pecetowym strzelankach brakuje mi
chodzenia z szybkością taką jaką chcemy, a nie taką jaką nam twórcy narzucili. Chodzi mi o
to, że na konsoli "grzybkiem" mogę sobie dowoli wybrać prędkość poruszania się postaci... i
to mi bardzo pasuje.

Ciekawe masz wymagania :P Na PC możesz biegać i chodzić, po co Ci więcej możliwości? Na konsolach jest to specyfika analogowej natury grzyba, który jest najlepszym możliwym wyborem w sterowaniu a padzie, jak to mówią: na bezmysiu i grzyb kontroler ^_^ Sterowanie w FPSach na PC jest najlepszym obecnie możliwym do zastosowania sposobem i basta, nie ma co wymyślać, że jakaś konsola ma lepiej rozwiązane kwestie sterowania. Nawet Nunchak i Wiilot mnie jakoś nie przekonują, zostaję przy myszce i wsadzie :D

BTW Killzone całkiem fajny jest, jednakże nie wciąga bez pamięci jak np. Final Fantasy X :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, oczywiście sterowanie na padzie nigdy nie będzie tak doskonałe jak na myszcze i klawię. Chodzi mi raczej o to, że swoje zalety też ma, np chodzenie z szybkością jaką się chce, wychylanie się pod taki kąt jaki Ci najbardziej pasuje itp. Chyba rozumiesz, prawda?^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 18:03, Quatre napisał:

> Zapomniałem dodać, że od pewnego czasu (to znaczy od zakupu PS2 i zagrania w MoH Wojna
w Euorpie...
> bo to był mój pierwszy fps na PS2, bo ja wspomniałem wcześniej ogólnie pierwszym FPS`em
na
> konsole z jaki miałem styczność to MoH n PSX u kuzyna) w pecetowym strzelankach brakuje
mi
> chodzenia z szybkością taką jaką chcemy, a nie taką jaką nam twórcy narzucili. Chodzi
mi o
> to, że na konsoli "grzybkiem" mogę sobie dowoli wybrać prędkość poruszania się postaci...
i
> to mi bardzo pasuje.
Ciekawe masz wymagania :P Na PC możesz biegać i chodzić, po co Ci więcej możliwości? Na konsolach
jest to specyfika analogowej natury grzyba, który jest najlepszym możliwym wyborem w sterowaniu
a padzie, jak to mówią: na bezmysiu i grzyb kontroler ^_^ Sterowanie w FPSach na PC jest najlepszym
obecnie możliwym do zastosowania sposobem i basta, nie ma co wymyślać, że jakaś konsola ma
lepiej rozwiązane kwestie sterowania. Nawet Nunchak i Wiilot mnie jakoś nie przekonują, zostaję
przy myszce i wsadzie :D



W pełni się zgadzam z Twoją wypowiedzią WSAD i myszka... I nic tego nie pokona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2008 o 18:20, Falconer napisał:

W pełni się zgadzam z Twoją wypowiedzią WSAD i myszka... I nic tego nie pokona. :)

Tnij cytaty...

Czy nic nie pokona? Oj tu bym się nie zgodził. Dlaczego? Wkońcu wynajdą jakąś super, hiper konsolę do której będą dołączone specjalne okulary i pistolet, dzięki czemu będziemy mogli strzelać jak w realu. Do tego jakiś specjalny sytem pop and up do pistoletu, aby zachowywał się jak prawdziwy (odrzut) specjalna bieżnia (im szbcyiej biegasz na bieżni tym szbciej chodzisz w grze)... co ja gadam? Okulary? Nie, nie o to mi chodziło, raczej wielgachny monitor w kóli, dzięki której będziemy mogli się obracać jak chcemy. Wiem, że już pracują nad takm czymś... ale chyba masz racje, myszka i klawa jest najlepsza. Może kiedyś się to zmieni? Może, ale nie prędko.
Jedno wiem, do pada też da się przyzwyczaić i nieźle na nim grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować