Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Kilka miesięcy temu grałem w Black''a tyle, że go nie ukończyłem ponieważ musiałem oddać. Parę dni temu przeglądąłem sobie na memorce jakie mam "sejwy" i znalazłem tam właśnie zapisy z owej gry. Postanowiłem, że wypożyczę sobie go ponownie i tak zrobiłem.Ten tytuł jest po prostu świetny. W prawdzie zostały mi tylko 3 misje, ale bawiłem się przy tym niesamowicie. Szczególnie urzekła mnie jatka na moście. Szkoda, że Call of Duty 4 nie ma takiej możliwości niszczenia otoczenia jak Black. Wiele FPS''ów może mu tego zazdrościć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja od dwóch tygodni męczę się z jedną misją w Black ;P Nie pamiętam jej nazwy, ale zaczyna się tam z mp5. To "złomowisko" przechodzę spokojnie, ale jak rozwalę ten bunkier, to wejście do budynku, to już tam w środku sobie nie radze. Szczególnie z tymi żołnierzami z tarczami :/ Masz jakiś łatwy sposób na ta misje? Bo chce w końcu ukończyć tą grę, a nie daje sobie rady z tą misją :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 19:58, Maker3 napisał:

Wersja USA jest w NTSC.
Subsistance do taka edycja kolekcjonerska (są 3 płyty, jakieś filmiki).
Jak nie zależy Ci na tych dodatkach, to kupuj co tanśze.

Subsistance miał też jakiś lepszy tryb online, i nową kamerę.

Ja mam Snake Eatera na razie czeka półce (kupiłem na wyrost, bo była dobra oferta edycji w
metalowym pudełku - 36zł), ta kamera jest trochę irytująca. Ale grałem tylko 30 minut, żeby
sprawdzić czy gra działa. Może się przyzwyczaję. (jakby był taki uciążliwy, to gra nie miałaby
takich wysokich ocen). Trybem Online się nie kieruj przy wyborze, bo i tak już wyłączyli serwery.


Nie wiem czemu ta wypowiedz jest adresowana akurat do mnie.... Ja znam bardzo dobrze różnice Snake Eatera i Subsistence''a... Posiadam obie.

I dlatego radziłem nabyć Snake Eatera, jeżeli sama tylko rozgrywka Cię interesuje, ponieważ jedyną różnicą jest kamera, bez której jakoś grałem już od roku 1999, kiedy to pierwszy raz spotkałem się z MGSem. Kamera, była jedną z cech charakteryzujących tą serię... Poźniej pograłem w MPO, gdzie kamera jest w pełnym 3D. no i tak jakoś teraz tez juz gram w Subsistence''a tylko na nowej kamerce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To radziłeś mu nabyć Snake Eater choć sam wolisz pocinać w Subsistence? Po prostu ja mu napisałem bo po co ma staroć kupować jak może nowszą wersje czy tam o 5 rzeczy czy o 1 jest wzbogacone to nie istotne. To jak by polecać grę na PC bez patcha niż z patchem który poprawia jej funkcjonowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 20:48, NuGGet napisał:

A ja od dwóch tygodni męczę się z jedną misją w Black ;P Nie pamiętam jej nazwy, ale zaczyna
się tam z mp5. To "złomowisko" przechodzę spokojnie, ale jak rozwalę ten bunkier, to wejście
do budynku, to już tam w środku sobie nie radze. Szczególnie z tymi żołnierzami z tarczami
:/ Masz jakiś łatwy sposób na ta misje? Bo chce w końcu ukończyć tą grę, a nie daje sobie rady
z tą misją :/


Nie pamiętam dokładnie jak przeszedłem tę misję, ale na tych kolesi z tarczą najlepsze są granaty. Jedne buum i giną, a nawet jesli granat spadnie jakiś kawałek od nich to oni odwracają się w jego stronę i zasłaniają tarczami. Wtedy podbiegnij za nich i strzelaj im w plecy. Jeżeli niemasz granatów to biegaj na około nich, a na pewno uda Ci się za którymś razem trafić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 21:10, Kafar napisał:

To radziłeś mu nabyć Snake Eater choć sam wolisz pocinać w Subsistence? Po prostu ja mu napisałem
bo po co ma staroć kupować jak może nowszą wersje czy tam o 5 rzeczy czy o 1 jest wzbogacone
to nie istotne. To jak by polecać grę na PC bez patcha niż z patchem który poprawia jej funkcjonowanie.


Tak, ale SE ksoztuje 60zł... a Subsistence 120zł. więc różnica w cenie jest... a gra może się nie spodobać..

No, ale trochę racji masz, zawsze można sprzedać.. sam mam obie wersje. i w SE gram, bo zarąbiste kamo pościągałem z neta. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam obie i w Snake grałem jak się dowiedziałem że wyszło Sub zaryzykowałem kase (SE dostałem do konsoli) i tylko grałem w Subsistance :). 120zł za taką grę to nie jest dużo. A można znaleźć taniej:). Nie jestem fanem MGS ale uważam że wart kasy jest ta część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tyle się mówi że gry z ps one działają na ps2 ale tylko tyle dobrego się da o nich powiedzie gdyż raczej nie da sie ich zapisywać na kartę pamięci! Czy jest jakis sposób aby jednak zapisać stan grty na karte? (gry z ps one na ps2 oczywista).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 10:13, Wintesun napisał:

tyle się mówi że gry z ps one działają na ps2 ale tylko tyle dobrego się da o nich powiedzie
gdyż raczej nie da sie ich zapisywać na kartę pamięci! Czy jest jakis sposób aby jednak zapisać
stan grty na karte? (gry z ps one na ps2 oczywista).


Tu jest cały haczyk właśnie :)

Żeby zapisywać save''y z gierek PSOne na PS2 musisz kupić kartę pamięci od PSOne. Koszt karty 1MB "no name" to wydatek około 8 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu dostałem swoje ps2 :)Kupiłem używane, z 7 grami m.in Buzz!Zabawa robotów w które najbardziej lubię grac z siostra.Jeszcze lubię sobie pograć w Burnouta:Revenge i Driver:Parrael lines.Mam tez 1 pytanie.Ile kosztuje oryginalna 8 megowa karta pamięci w Media Markt?Z góry dziękuje za odpowiedz.

Pozdrawiam
aolejniczak5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 14:23, aolejniczak5 napisał:

Ile kosztuje oryginalna 8 megowa karta pamięci w Media Markt?

69 złotych :/ Masz na nią rok gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 14:26, Szperacz Robson napisał:

Kosztuje ok. 80 zł. Bardzo dobrze zrobiłeś kupując ps2 :) Będziesz miał co robić na ferie :P

Dzięki za tak szybka odp.Może po dniu Babci i dniu Dziadka trochę kasy wpadnie,to kupie,bo już mnie męczy granie w Drivera bez karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna (no nie tak do końca niedawna) jestem posiadaczem PS2 lecz nie bardzo mam w co grać... i tu nasuwa się moje pytanie, jaką część serii WWE vs. RAW kupić (byle nie za drogą)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2008 o 10:26, master matrox napisał:

Żeby zapisywać save''y z gierek PSOne na PS2 musisz kupić kartę pamięci od PSOne. Koszt karty
1MB "no name" to wydatek około 8 zł.


mam kartę pamięci, oryginalną i również nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 20:30, Wintesun napisał:


> Żeby zapisywać save''y z gierek PSOne na PS2 musisz kupić kartę pamięci od PSOne. Koszt
karty
> 1MB "no name" to wydatek około 8 zł.

mam kartę pamięci, oryginalną i również nie działa


Ale to jest karta przeznaczona do PS2 czy PSX? Bo wiesz, jak masz kartę na której zapisuje save''y z gierek na PS2 to jest to karta do gier na PS2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2008 o 20:59, master matrox napisał:

Ale to jest karta przeznaczona do PS2 czy PSX? Bo wiesz, jak masz kartę na której zapisuje
save''y z gierek na PS2 to jest to karta do gier na PS2...


mam oryginalne obydwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się tutaj bałagan zrobił z tymi kartami, postaram się to poukładać :) Gry na PS2 wymagają karty pamięci do PS2, a gry na PSXa (PSOne) karty do PSXa. Stanów gier z PS2 nie da się zapisywać na kartę od PSXa i vice versa. Sejwy z karty pamięci do PSXa da się jednak przekopiować na memorkę do PS2, ale gry nie będą mogły z nich korzystać. Mogą one służyć jedynie jako kopie zapasowe. Tak więc żeby móc grać w stare gierki, potrzeba starej karty pamięci. I musi ona działać. Jeżeli tak nie jest, to coś jest nie tak ze sprzętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 16:34, Clicker napisał:

Od niedawna (no nie tak do końca niedawna) jestem posiadaczem PS2 lecz nie bardzo mam w co
grać... i tu nasuwa się moje pytanie, jaką część serii WWE vs. RAW kupić (byle nie za drogą)?

Rada od serca: nie kupuj żadnej części! Grałem w ten badziew na Xboksie 360 u sąsiada, wersja 2007. Powiem tyle - takiej kaszany to dawno nie widziałem. Jak już chcesz grać w jakąś ''sportową nawalankę'', to sugeruję zakup Fight Night Round 3 lub 4 (nie wiem która konkretnie jest najnowsza na PS2). To jest boks i słyszałem, że giera jest przednia (kumpel kiedy mi opisywał jak obił jakiemuś zawodnikowi facjatę, to aż promieniał szczęściem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak ktoś jest fanem Wrestlingu, to SD vs Raw bedzie mu się podobał!! Ale naprzykład jeśli nie, to lepiej niech kupi sobie właśnie jakis Boks. Bo po co wywalać kase na grę w którą pogra dzień i mu się znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować