Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

TEKKEN 5
Ale gówniana ta gra (przepraszam za wyrażenie) - wciąga ale gówniana. Wszystkich przeciwników najłatwiej kłaść kopniakiem w bok - kwestia dobrego wymierzenia i odrobiny szczęścia. Całe te finezyjne ruchy postaci przydają się może w multi (o ile jest bo nie sprawdzałem) ale po przejściu 9-cioma postaciami "Story Battle" mogę stwierdzić że nie ma raczej lepszej taktyki jak dobry kop w bok. Wszelkie salta, skoki i podskoki są efektowne ale nie ma potrzeby ich stosować. Przeszedłem też Story B. pięściarzem (nie wiem jak on tam się nazywał) - nie miał on kopnięcia ale jego szybkie pięści dały radę. Najszybciej przeszedłem SB Niną - niecałe 5 minut !
Przeszedłem też dołączoną w trybie Arcade część 1 oraz do końca Devil Within (zaciąłem się na końcowym demonie o czym pisałem już powyżej)....
Gierka w sumie fajna jako "odstresowywacz" ale na Medium nie stanowi większego wyzwania (no czasem może).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo pewnie grałeś na easy/medium ;P W Tekken 3 dało się np całą grę (w obojętnie jakim trybie) przejść Lawem spamując ciągle kopniaka z saltem (kółko+góra) ;] W każdym razie bijatyki nie są robione pod kątem gry na single-player (no bo jak można grać z zaprogramowanym i przewidywalnym botem?), tylko na multiplayer (i tutaj niestety szkoda, że Tekken 5 na PS2 nie posiada trybu online).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie - otóż wczoraj kupiłem w Saturnie PS2 z dwoma grami. Lecz nie mogłem znaleźć Memorki 8MB do PS2. Przez to np. w GT4 nie mogę rozpocząć kariery... Lecz mam Pendriva a w PS2 są wejścia USB. Czy mogę go użyć do zapisywania stanu gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 16:00, Falconer napisał:

Mam do was pytanie - otóż wczoraj kupiłem w Saturnie PS2 z dwoma grami. Lecz nie mogłem znaleźć
Memorki 8MB do PS2. Przez to np. w GT4 nie mogę rozpocząć kariery... Lecz mam Pendriva a w
PS2 są wejścia USB. Czy mogę go użyć do zapisywania stanu gry?


Niestety nie możesz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej zastanawiam się nad kupnem playstation 2. Mam tylko pytanie czy na mój telewizor będzie pasowała wtyczka. Mam wejscie euro i jakieś do satelity. Powiedzcie czy można kupić jakiś przełącznik żeby działało na moim tlewizorze bo jak wiecie na playtstaion 2 jest takie wejscie z 3 kablami zółty biały i czerwony chyba. Proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W podstawowym zestawie powinna znajdywać się przejściówka euro->trzy kolorowe złącza, dzięki czemu będziesz mógł do tego telewizora podłączyć ten sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yea... Mam już memorkę więc teraz zaczyna się prawdziwa gra :) GT4 jest świetne, właśnie ukończyłem Sunday Cup i testy na licencję B :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 14:19, Sth`Devilish napisał:

Bo pewnie grałeś na easy/medium ;P W Tekken 3 dało się np całą grę (w obojętnie jakim trybie)
przejść Lawem spamując ciągle kopniaka z saltem (kółko+góra) ;] W każdym razie bijatyki nie
są robione pod kątem gry na single-player (no bo jak można grać z zaprogramowanym i przewidywalnym
botem?), tylko na multiplayer (i tutaj niestety szkoda, że Tekken 5 na PS2 nie posiada trybu
online).


Kółko + krzyżyk + strzałka w prawo na początku, potem jeszcze krzyżyk + kółko jako dobicie - tak dokładnie było w Tekkenie 3 Lawem :P Jakiś rok temu zacząłem nim grać, w survivalu przeszedłem nim aż 18 walk :)
Evil Khan - może nie lubisz bijatyk, ja osobiście wychowałem się na Tekkenie i bardzo mi się ta seria bijatyk podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 15:11, master matrox napisał:

> Bo pewnie grałeś na easy/medium ;P W Tekken 3 dało się np całą grę (w obojętnie jakim
trybie)
> przejść Lawem spamując ciągle kopniaka z saltem (kółko+góra) ;] W każdym razie bijatyki
nie
> są robione pod kątem gry na single-player (no bo jak można grać z zaprogramowanym i przewidywalnym

> botem?), tylko na multiplayer (i tutaj niestety szkoda, że Tekken 5 na PS2 nie posiada
trybu
> online).

Kółko + krzyżyk + strzałka w prawo na początku, potem jeszcze krzyżyk + kółko jako dobicie
- tak dokładnie było w Tekkenie 3 Lawem :P Jakiś rok temu zacząłem nim grać, w survivalu przeszedłem
nim aż 18 walk :)
Evil Khan - może nie lubisz bijatyk, ja osobiście wychowałem się na Tekkenie i bardzo mi się
ta seria bijatyk podoba :D


Nie lubię tekkena, nie wiem czemu wydaje mi się ociężały. i taki jakby niedorobiony. jakieś takie ruchy są ciężkie. ja lubię dynamiczne walki. dlatego o wiele bardziej podobają mi się Dragon Ball''e.. Najpierw najlepiej mi się grało w Budokai 3, teraz w Budokai Tenkaichi 2. no i w Another Road na PSP. :) Wszystkie są miodne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 15:48, Wiecha14 napisał:

Nie lubię tekkena, nie wiem czemu wydaje mi się ociężały. i taki jakby niedorobiony. jakieś
takie ruchy są ciężkie. ja lubię dynamiczne walki. dlatego o wiele bardziej podobają mi się
Dragon Ball''e.. Najpierw najlepiej mi się grało w Budokai 3, teraz w Budokai Tenkaichi 2.
no i w Another Road na PSP. :) Wszystkie są miodne. :)

Widziałem te gry u kumpla i jak dla mnie to to jest totalna kaszana :/ A sumując to z faktem, że nie przepadam za Dragon Ballem, jestem zmuszony stwierdzić, że wolałbym siedzieć i gapić się w ścianę, niż grać w to ''coś'' :) Ale jak to mówią et gustibus est desputandem albo coś w tym stylu, w końcu łaciny nie znam :] Jeśli już miałbym coś wybrać z bijatyk, to jedynie Soul Calibur 3, tą grę o dziwo jakoś znoszę :) Ale jak widziałem te wszystkie levele, przepoczwarzania w Dragonballach, to mnie śmiech pusty ogarnął ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 15:11, master matrox napisał:

Kółko + krzyżyk + strzałka w prawo na początku, potem jeszcze krzyżyk + kółko jako dobicie
- tak dokładnie było w Tekkenie 3 Lawem :P Jakiś rok temu zacząłem nim grać, w survivalu przeszedłem
nim aż 18 walk :)


Tego już nie pamiętam, ale za to pamiętam że podobne ceregiele można było odstawiać np Paulem (tył + trójkąt + kwadrat - zaczynał się ładować taki powerski cios zabierający z 95% życia i odrzucający przeciwnika w siną dal ;D), Niną, Xiaoyu itd - lista jest wręcz długa :) Dopiero na Hardzie gra staje się wyzwaniem, a tak na prawdę prawdziwą przyjemność z gry i tak przynosi tylko potyczka z innym graczem (to tak samo jak z innymi podobnymi grami).

Dnia 08.12.2007 o 15:11, master matrox napisał:

ja osobiście wychowałem się na Tekkenie i bardzo mi się ta seria bijatyk podoba :D


Tak samo jak i mi :D Jakoś nigdy nie mogłem się przekonać do konkurencyjnych Virtua Fighterów, Dead or Alive czy Mortal Kombat. Z resztą, Tekken 3 (demo) było jedną z moich pierwszych gier na konsoli i pierwszych konkretnych gier w ogóle (wcześniej grałem tylko na jakiejś taniej podróbce NESa, znanej m.in. jako Pegazus).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam taki problem
Mam karte pamięci sony 8mb
bez problemu zapisuje gierki takie jak: naruto:ultimate ninja 2, eye toy play sprots, ratchet&clank
ale nie mogę zapisać tworzyć profili gier w 2 innych gierach: Burnout 3 takedown, god of war
błagam o pomoc!!!
i jeszcze jedno pytanie co lepiej kupić?
Gta:vice city(grałem na kompie)
czy
The Getaway(1)(nigdy nie grałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam taki problem
Mam karte pamięci sony 8mb
bez problemu zapisuje gierki takie jak: naruto:ultimate ninja 2, eye toy play sprots, ratchet&clank
ale nie mogę zapisać tworzyć profili gier w 2 innych gierach: Burnout 3 takedown, god of war
błagam o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 12:25, Crana napisał:

Cześć mam taki problem
Mam karte pamięci sony 8mb
bez problemu zapisuje gierki takie jak: naruto:ultimate ninja 2, eye toy play sprots, ratchet&clank
ale nie mogę zapisać tworzyć profili gier w 2 innych gierach: Burnout 3 takedown, god of war
błagam o pomoc!!!


Spróbuj podmuchać styki memorki. Może są zakurzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o takim fajnym urządzeniu (złączka), zięki której można podłączyć kontroler z PS2 do kompa. Ile takie coś kosztuje? I czy nie uszkodzi mi to kompa lub pada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 12:37, MajorZero napisał:

Spróbuj podmuchać styki memorki. Może są zakurzone.

robiłem tak
jak wkładam płyte z naruto tyo mogę normalnie zapisywać
a jak wkładam płytke z god of war albo burnouta 3 takedown do pisze ze nie mam karty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować