Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2007 o 18:51, NuGGet napisał:

Aha, jestem już w God of War właśnie przy tam wielgachnym dziwadle z kamieniem na plecach :P
Ile mi jeszcze gry zostało? :P

Człowieku teraz wchodzisz do Świątyni Pandory, tam jest najlepsza część gry! Spędzisz tam duuużo czasu (szczególnie przy pewnych ostrzach :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gral ktos z Was w Valkyrie profile 2? Bo zastanawiam sie nad zakupem, a szkoda by bylo ponad stowke wyrzucic na gre, ktora nie jest tego warta :/

PS. tesknie za moja srebrnula... jeszcze tylko niecale 3 tygodnie i wreszcie dorwe ja ponownie w swoje lapska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, jak zwykle związane z Killzone ;)
Pokonałem już tego łysego generała Hellghast''ów, i jestem teraz w budynku na tym "śnieżnym" terenie. Ile mi jeszcze gry zostało do końca? Bo coś mi się zdaje że tylko trochę do końca mam :/

BTW: Ile zabiliście Hellghast w Killzone? :) Ja w statystykach mam już na koncie 1543 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 20:07, NuGGet napisał:

Łe, ale ten Killzone króciutki :P Właśnie go ukończyłem :P Szkoda że jego druga część nie wyjdzie
na PS2 :/

Na szczęście Cenega nas ratuje Kolekcją Klasyki na PS2- narazie jest w niej 17 gier, każda po 69,90. Niedawno kupiłem Brothers in Arms: Earned in Blood- fajowa gra, o niebo lepsza od Black i lepiej mi idzie sterowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2007 o 20:32, Budyn napisał:

Na szczęście Cenega nas ratuje Kolekcją Klasyki na PS2- narazie jest w niej 17 gier, każda
po 69,90. Niedawno kupiłem Brothers in Arms: Earned in Blood- fajowa gra, o niebo lepsza od
Black i lepiej mi idzie sterowanie.

O, nawet nie wiedziałem że Brothers in Arms jest na PS2 :P Jak z grafiką, ładna? Bo przymierzam sie do kupna jakiegoś wojennego FPS''a na konsole, ale nie wiem co wybrać.

BTW: Grał ktoś MoH Airbone na PS2? Bo tak się zastanawiam czy by kasy nie odkładać :P Z drugiej strony, kroci mnie żeby zbierać też kasę na Call of Duty 3 :P Ludzie, ratujcie, co mam kupić? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Grał ktoś MoH Airbone na PS2? Bo tak się zastanawiam czy by kasy nie odkładać :P Z drugiej

Dnia 04.12.2007 o 20:34, NuGGet napisał:

strony, kroci mnie żeby zbierać też kasę na Call of Duty 3 :P Ludzie, ratujcie, co mam kupić?
:P


Ja nie grałem w żadnego, ale nie trzeba grać żeby wiedzieć co lepsze - wystarczy poczytać recenzje i opinie oraz pograć w demko MoH:A i CoD2 na PC :) Call of Duty zdecydowanie wygrywa z Medal of Honor, i to już od kilku lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2007 o 21:07, Sth`Devilish napisał:

Ja nie grałem w żadnego, ale nie trzeba grać żeby wiedzieć co lepsze - wystarczy poczytać recenzje
i opinie oraz pograć w demko MoH:A i CoD2 na PC :) Call of Duty zdecydowanie wygrywa z Medal
of Honor, i to już od kilku lat :)

No właśnie, mi też wydaje się że CoD3 na PS2 jest lepsze niż MoH:A :) Ale Call of Duty kupie dopiero, jak zafunduje sobie Gran Turismo 4 :D W sumie, to GT4 może jutro sobie kupie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że się rozkręcasz z graniem na PS 2:D To może jako odskocznię zafundujesz sobie jakies gangsterskie tytuły na PS2? Bo w tym aspekcie jest też parę exclusive'' ów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 21:19, reykan napisał:

Widzę, że się rozkręcasz z graniem na PS 2:D To może jako odskocznię zafundujesz sobie jakies
gangsterskie tytuły na PS2? Bo w tym aspekcie jest też parę exclusive'' ów:)

No właśnie zastanawiam się żeby coś niedługo sobie kupić z gangsterskich gier :) Albo GTA SA, albo Godfathera ;) Chociaż chyba bardziej wole GTA SA, na moim kompie ciągle mi się to wyłącza, i rypią mi się tekstury, a na PS2 w końcu mógłbym w to wygodnie pograć ^^ Chociaż Godfather też jest niezły :) Sam nie wiem co wybrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 21:25, reykan napisał:

Ja bym jeszcze polecił The Getaway ( http://gry.onet.pl/799,799,,recenzja.html). Też świetna
gra z dodatkowo dosyć ciężkim klimatem, fajnymi strzelaninami, pościgami itp. Podobne do GTA,
fakt, ale zdecydowanie bardziej ''''poważne":)

O, na śmierć zapomniałem o tej grze, pamiętam jak kiedyś jarałem się trailerami z niej, bo myślałem że wyjdzie na PS :P Ale ponoć najnowsza część (Black Monday czy coś w tym stylu) lipna jest :P
BTW: Wiesz może ile ta gra kosztuje? Bo nie mogę jej w żadnym sklepie wysyłkowym znaleźć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat w Black Monday grałem i bardzo mi się podobała. Nie brakuje tam brutalności, różnorodności. Jest aż trzech bohaterów, każdy ma swój własny styl, jest sporo zwrotów akcji. Fakt, lubię produkcje typu GTA, ale ta miała to coś (np. łapałeś policjanta i mogłeś mu skręcić kark albo strzelić w tył głowy). Bez jakichś apteczek czy czegoś podobnego, czysta akcja, ale z dobrą fabułą i naprawdę mrocznymi miejscówkami:). Do kupienia znalazłem tylko właśnie druga część, ale chyba w dosyć smakowitej cenie:D
http://www.play.pl/multimedia/playstation_2/akcja/the_getaway_black_monday-17368.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 21:21, NuGGet napisał:

No właśnie zastanawiam się żeby coś niedługo sobie kupić z gangsterskich gier :) Albo GTA SA,
albo Godfathera ;) Chociaż chyba bardziej wole GTA SA, na moim kompie ciągle mi się to wyłącza,
i rypią mi się tekstury, a na PS2 w końcu mógłbym w to wygodnie pograć ^^ Chociaż Godfather
też jest niezły :) Sam nie wiem co wybrać :P


Zdecydowanie SA. Ojca Chrzestnego mógłbym polecić jedynie miłośnikom książki i filmu, reszta może sobie tę grę darować. Co prawda nie jest to jakiś crap, ot, zwykła, nie wyróżniająca się niczym produkcja, w którą można sobie szarpnąć od czasu do czasu, ale jeżeli nie przeszedłeś jeszcze San Andreas, to bez zastanowienia kupuj tę drugą. Gameplay stoi na o wiele wyższym poziomie, także grafika prezentuje się nieco lepiej, a pod względem oprawy dźwiękowej GTA zjada na śniadanie Godfathera. Wymasterowanie SA na 100% zajmie Ci długie tygodnie, podczas których na pewno nie będziesz się nudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że nie wiem:D Ale chyba na pewno, w większości sklepów jest kilka opcji płatności do wyboru, tutaj pewnie też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać w TEKKEN 5. Przeszedłem cały Story Battle dla 3 postaci i obecnie katuje w mini gierkę :
Devil Within - cholernie ciężka sprawa - doszedłem jednak do poziomu 5-5 i z tego co widzę na:
http://www.gamefaqs.com/console/ps2/file/920588/35670
to ostatni. Problem mam jednak przeogromny z finalnym bossem - po pokonaniu pierwszego demona pojawia się drugi silniejszy - chyba nie mam siły dłużej próbować go pokonać - macie może jakieś kody na nieśmiertelność do tej gierki ? 2 godziny się męczyłem z tym bossem - bez skutku - a cała gra kosztowała mnie z 10 godzin "zabawy" - ciężka miejscami jest straszliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 21:39, NuGGet napisał:


> http://www.play.pl/multimedia/playstation_2/akcja/the_getaway_black_monday-17368.html

Kurcze, zaciekawiła mnie ta gra :) Nie wiesz czy można płacić za grę przy odbiorze, jeśli zamówiłbym
na tej stronie? :)


Raczej możesz zapłacić przy odbiorze.
Zamawiałem kiedyś w Playu dwie gierki i za obie płaciłem przy odbiorze. Dobry sklep internetowy, niezłe ceny i szybka wysyłka - polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem God of War. Zakończenie jest wręcz bajeczne- świetnie przemyslana walka z Aresem, to nie była tylko zwykła siekanina byleby przejść i mieć z głowy, to się przeżywało. Gratulacje za fabułę, jest wyśmienita, niedawno obejrzałem także bonusowy materiał wideo "Birth of Kratos"- też niezły. Style walki są jeszcze lepsze, gniotą takie hiciory jak Devil May Cry i Prince of Persia, po prostu majstersztyk. Grafika jest cudowna, jak na 2003 rok i tą konsolę, to na pewno był to przełom graficzny na tej konsoli i wśród 6 generacji oraz jedna z lepiej prezentujących się gier ever. Już zbieram na God of War 2....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować