Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

A jaka jest ta gra? JAkiego typu-rpg, akcja czy co innego?:) Nic o niej nie słyszałem.

Master matrox
A za ile można dostać w jakimś sklepie tekkena5 i god of war?
A i jeszcze jedno pytanie- czy gra skate wyszła też na ps2 czy tylko na ps3 i X360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 15:39, kedzior141 napisał:

A jaka jest ta gra? JAkiego typu-rpg, akcja czy co innego?:) Nic o niej nie słyszałem.

Master matrox
A za ile można dostać w jakimś sklepie tekkena5 i god of war?
A i jeszcze jedno pytanie- czy gra skate wyszła też na ps2 czy tylko na ps3 i X360?


Skate tylko na PS3 i X360.

Tekkena 5 i God of War możesz kupić np. na:
www.gekon.pl
www.robson.pl
www.menago.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, PS2 będę miał dopiero 6 grudnia :P
Mam takie pytanko, nie jestem obeznany w tych różnych czasopismach o PS2. Moglibyście mi poradzić, jakie mam kupować? Najlepiej jakby było z płytką, na której są dema gier na Ps2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 19:26, NuGGet napisał:

Kurcze, PS2 będę miał dopiero 6 grudnia :P
Mam takie pytanko, nie jestem obeznany w tych różnych czasopismach o PS2. Moglibyście mi poradzić,
jakie mam kupować? Najlepiej jakby było z płytką, na której są dema gier na Ps2 :)


Z płytką o ile mi wiadomo jest tylko PlayStation Magazine, ale kosztuje on aż 25 zł! :( Inne pisma o konsolach to PSX Extreme, CD Action Konsole, Neo Plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 19:57, master matrox napisał:

> Kurcze, PS2 będę miał dopiero 6 grudnia :P
> Mam takie pytanko, nie jestem obeznany w tych różnych czasopismach o PS2. Moglibyście
mi poradzić,
> jakie mam kupować? Najlepiej jakby było z płytką, na której są dema gier na Ps2 :)

Z płytką o ile mi wiadomo jest tylko PlayStation Magazine, ale kosztuje on aż 25 zł! :( Inne
pisma o konsolach to PSX Extreme, CD Action Konsole, Neo Plus.

"Konsole" to dział w CDA, który ma bagatela 1-2 strony i jest praktycznie o niczym, w dzisiejszych czasach warto kupować tylko PSX Extreme :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 21:34, Budyn napisał:

"Konsole" to dział w CDA, który ma bagatela 1-2 strony i jest praktycznie o niczym, w dzisiejszych
czasach warto kupować tylko PSX Extreme :P


Nie, CD-Action konsole to w tym momemncie osobne czasopismo, radziłbym się trochę zorientować. <;

A co do PSX Extreme - też polecam, bo zacne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 21:41, ad0 napisał:

ciach!

OMG! Ale zaskok. Kompletnie nie wiedziałem, zacofany jestem. Możesz podrzucić linka, chciałbym rozejrzeć się trochę i ocenić czy dorasta do pięt PSX :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja, akcja i jeszcze raz akcja z elementami RPG tzn. inwestujesz doświadczenie w umiejętności i przeżywasz przy okazji najciekawszą historię na ps2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 15:38, master matrox napisał:

Cóż, powiem tak - Tekken jest nieśmiertelny. To jest po prostu taka gra, w którą można grać
bez końca, bo zawsze daje duuużo frajdy. Gdy jeszcze miałem Tekkena 3 grałem w niego całymi
dniami, również z bratem, bo 1 vs 1 to największa frajda :D

Eee tam, ja na przyklad zdecydowanie bardziej od tekkena wole Soul Calibura 3 :P To dopiero jest ostra nawalanka, miecze, dzidy i inne narzedzia mordu, a nie tylko same konczyny jak w Tekkenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, gdyż zastanawiam się nad kupnem "War of monsters" lub "Godzilla save the earth" lecz nie wiem, którą wybrać... Moglibyście podać ile postaci jest w każdej z gier i, którą lepiej wybrać, a także gdzie je najtaniej kupię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 16:36, PRINCE JANEK napisał:

Mam pytanie, gdyż zastanawiam się nad kupnem "War of monsters" lub "Godzilla save the earth"
lecz nie wiem, którą wybrać... Moglibyście podać ile postaci jest w każdej z gier i, którą
lepiej wybrać, a także gdzie je najtaniej kupię?


Osobiście radzę Ci nie kupować takich gierek, lepiej kupić coś "pewnego" i znanego, bo po co mieć kilka gierek słabych jak można za tą cenę mieć jedną fajną ;]

A już konkretnie do pytanie to google.pl i tam wszytko jest :) Ale z tego co ja już wyczytałem to te gierki nic specjalnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1./2. Podobno ma się pojawić gdzieś w I kwartale 2008 roku, ale w Europie :)

3. Zawsze było warto - w mojej ocenie każda dobrze działająca konsola z dużym zapleczem gier i atrakcyjnymi cenami jest warta uwagi, a w przypadku PS2 nie dość, że jest na nią co najmniej kilkadziesiąt gier-hitów absolutnych, to jeszcze sporą część gier można bez problemu nabyć po niskiej cenie na Allegro bądź w sklepach z używanymi grami.

I taka rada: ja bym na twoim miejscu nie czekał na nowy model - po za jeszcze mniejszymi rozmiarami (przez co przy lekkim szarpnięciu padem konsola może pofrunąć :P) i zapewne zwiększoną awaryjnością (zasilacz będzie montowany w środku konsoli... niezbyt ciekawie się to zapowiada) nie będzie się niczym specjalnym wyróżniać, a niższą ceną ani trochę bym się nie sugerował (stary Slim jest dobry i też na pewno potanieje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 15:57, Falconer napisał:

Hej, mam trzy pytania:

1. Czy w Polsce będzie możliwa do kupienia nowa wersja PS2 Slim?


A czemu niby nie? ;)
Jeżeli będzie w Europie to będzie i w Polsce...

Dnia 01.12.2007 o 15:57, Falconer napisał:


2. Jak tak, to kiedy?


Zapewne na początku przyszłego roku.

Dnia 01.12.2007 o 15:57, Falconer napisał:


3. Czy warto teraz kupować PS2?


Zależy, czy chcesz używać przez dłuższy czas PS2 jako platformy do gier, czy masz też dobry komputer, którego potem będziesz mógł upgradować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/Ciach/

Dnia 01.12.2007 o 21:38, master matrox napisał:

Zależy, czy chcesz używać przez dłuższy czas PS2 jako platformy do gier, czy masz też dobry
komputer, którego potem będziesz mógł upgradować :D


Komputer to raczej mam słaby. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już mojego cudownego Plejaka 2 :D
Pierwsze wrażenie, "O kur***, jakie to małe" :P Bo to jest ta wersja slim, czy coś takiego :P
Od razu kupiłem sobie jedną kartę pamięci, i dwie zaj*** gry :D Killzone, i God of War (po 49.90 za jedną grę).
I na początku odpaliłem GoW, Bożeee, ta gra to cudo :D Na początku rozwaliłem tych umarlaków, zmłóciłem ich aż miło :D Potem zszedłem pod ten pokład, nagle wyskoczyła ta wielka jaszczurka, za pierwszym razem nie załapałem że trzeba nacisnąć "o", i trochę się męczyłem, ale ostatecznie sobie poradziłem :) Potem znowu, rozwalałem te wielkie nietoperze :P Rozwaliłem je, nagle zrobiło się cicho, i znowu wielka jaszczurka :D Podczas tej gry cały czas miałem otwartą gębę, i cały czas byłem ucieszony jak małe dziecko :P Polecam tą grę wszystkim którzy jeszcze jej nie mają :D

Potem odpaliłem sobie Killzone, i znowu zaj*** uczucie grania w coś przekozackiego :D Tylko trochę się nie mogę przyzwyczaić do grania na analogach, ale sobie poradzę ;) Dobiegłem tylko do jakiegoś schronu, złapałem za jakiś karabin, i bang bang :D Hellghasty padały jak kaczki :D A grafika to coś wspaniałego, zarypisty filter graficzny :D Eh, ta gra jest wspaniała :D

Musze jeszcze tylko kupić sobie Gran Turismo 4, a wtedy zapomnę o Bożym Świecie ;P
I ma jeszcze pytanko, ile można grać na PS2, tak "jednorazowo", żeby się nie przegrzało? :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 14:00, NuGGet napisał:

I ma jeszcze pytanko, ile można grać na PS2, tak "jednorazowo", żeby się nie przegrzało? :)


Bo ja wiem, pewnie ze 3 dni pod rząd. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować