Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40.000 Dawn of War II: Retribution - bohaterowie Eldarów

27 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2010 o 17:27, Bambusek napisał:

Screen przedstawia Autrarchę, nie samą Kayleith, dlatego widzimy faceta. To tak przy
okazji :)

To nie facet, cycki ma :P
http://community.dawnofwar2.com/sites/dawnofwar2.com/files/images/eldarcampaignheroes01.jpg
^ Większe zdjęcie

Apropo, czy ci Eldarzy mają tylko jednego fryzjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że gra jest na stema ale temu xbox livowi to mogę tylko fiu... nasłać. Miech się nie logowałem i pisze mi że nie prawidłowe hasło lub email w mordę nigdy kampani nie skończę. Nie zamierzam kupywać oryginału tak powiem, po odwałach z pierwszą częścią i tym kontem zniechęca mnie do kupna. Głupi relikt że zgodził się na to gówno microsoftu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 20:43, Renchar napisał:

Fajnie że gra jest na stema ale temu xbox livowi to mogę tylko fiu... nasłać. Miech się
nie logowałem i pisze mi że nie prawidłowe hasło lub email w mordę nigdy kampani nie
skończę. Nie zamierzam kupywać oryginału tak powiem, po odwałach z pierwszą częścią
i tym kontem zniechęca mnie do kupna. Głupi relikt że zgodził się na to gówno microsoftu
:/


Według zapowiedzi ze strony THQ i Relic, Retribution ma opierać się w 100% na Steamworks i nie będzie w nim ani krztyny GFWL. Prawdopodobnie podczas wydania Retribution wyjdzie patch, który zrobi to samo z podstawką i Chaos Rising. Ostatnia łatka przeniosła system zapisywania wyników i rankingów z Windows Live na Steam, więc coś jest na rzeczy.

@up... hell, ninja'd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 20:48, Gedo napisał:

Według zapowiedzi ze strony THQ i Relic, Retribution ma opierać się w 100% na Steamworks
i nie będzie w nim ani krztyny GFWL. Prawdopodobnie podczas wydania Retribution wyjdzie
patch, który zrobi to samo z podstawką i Chaos Rising. Ostatnia łatka przeniosła system
zapisywania wyników i rankingów z Windows Live na Steam, więc coś jest na rzeczy.



O, to musieli zmienić zdanie, bo początkowo mówili, że Retribution tylko na steamworks, ale DoW II i Chaos Rising zostanie z GfWL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem zawiedziony tym dodatkiem bo liczyłem na kolejną dodaną grywalną nację :( a tu tylko nowe kampanie, puki co to jak dla mnie odgrzewany (ale nadal przepyszny) kotlet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie :D coś nowego z DoW 2 :D jakiś dodatek no w 2 i dodatek grałem ale czekam na coś nowego nie tylko marinsi ale eldarzy orkowie trynidzi albo chaos :D coś nowego ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować