Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

List do fanbojów

84 postów w tym temacie

A ja myślę że ten tekst miał na celu coś wam uświadomić. Może to ,że czasami po prostu nie trzeba wchodzić z takimi fanbojami w jakąś potyczkę słowną ,tylko po prostu ich olać . Może po przeczytaniu tego tekstu ,jakiś fanboy (wystarczy że 1 na 100) uświadomi sobie że naprawdę jest ,cyt. "patologicznym kłamcą". Może jest tu jeszcze kilka WAŻNYCH przesłań których nie dostrzegłem ,ale myślę ,że tekst ten nie znalazł się tu bez sensu ,jak niektórzy z was uważają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 20:18, maXan napisał:

Xbox 360 rulez ! Reszta to dalszy plan... X360>PC>ps3>WII hehe

Nonsens, hańba ci... Najlepszą konsolą stacjonarną jest Nintendo Pegasus, dyskietki bija na łeb na szyje Blu-ray i DVD-DL. 999 w pełni grywalnych gier na jednym nośniku hehe :D
A co do Handholdów to konsolka z wilkiem łapiącym jajka...

A tak na poważnie to nie ma, że jedna bądź druga konsola jest najlepsza... Dlatego pewnie nigdy nie zrozumiem osób posiadających jedną i krytykujących drugą platformę tylko dla czystej niekonstruktywnej krytyki.

Shinigami, coś chyba w tym jest.

PS. Jestem fanem sony ale również zachwalam sobie parę tytułów na wyłączność MS <dobrze mieć sąsiada z X-box''em 360>... Chwale sobie swoją konsolkę nie ujmując przy tym Boxowi<miało się Jasperka prawie dwa lata>... Potrafię krytycznie się odnieść do PS3, boli mnie brak możliwość słuchania własnej muzyki podczas grania i brak czata głosowego przy graniu w różne tytuły.. W boxie brakowało mi Realnego HD zamiast przeskalowanego tak jak to miało miejsce w przypadku FFXII, z przeskalowanym do HD 576i.. No i Bluray na których brat przywiózł z UK sporo filmów..
Czyli każdy kij ma dwa końce i każda nawet najpiękniejsza róża ma kolce<prawie każda, jest jedna odmiana bez ale to tylko takie porównanie> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kevin leci w święta!!!!!!! Polsat się poddał! Lol.

Niestety, ale fanbojstwo było, jest i będzie - i nikt ani nic tego nie zmieni.

@marcin-małysza: Nintendo-Pegasus? Co to takiego? Chyba chodzi Ci o NES-a lub Famicoma (czy jak mu tam jeszcze było).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 20:34, hans_olo napisał:

Hehe, tutaj akurat nie ma dyskusji. Miele jest niesamowicie żywotne i zaawansowane technicznie,
problem w tym, że ten sprzęt przeżyje twoją kuchnię dwa razy i przy remoncie w sumie
nie wiadomo co zrobić z takim starym i zabrudzonym piecykim ;], bo kasy szkoda a tak
to brzydko wygląda ;].


A to to jest 100% prawda :). Ale mimo wszystko w Polsce Bosch jest uważany za coś bardzo dobrego. Nawet nie wiem dlaczego, bo w Niemczech ta marka straciła na renomie, bo zaczęli robić po prostu dziadostwo, ale po ostatnim rankingu co jest luksusowe dla Polaków to w sumie mnie to nie dziwi ;). Społeczeństwo w Polsce uważa za coś luksusowego ubrania Nike, Pumy i Adidasa, w samochodach wymieniali jako najbardziej luksusowe Audi (bo oczywiście Maybachy, Rolls-Royce itd. nie są tak luksusowe jak Audi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, takie tam czepianie się. Widać, że baba to pisała (ach ten niepohamowany gniew na mitologicznego Craiga).

Gdyby nie wojenki fanbojów to nikt by nigdy nic nie komentować na gramie :D Z resztą, każdy z nas ma akie zapędy i nawet się nie brońcie, bo już trochę uczestniczę w tym forum i niejeden Wasz a także pewnie i mój fanbojski post czytałem. Nie będę tu wymieniał po ksywkach, ale każdy w głębi ducha zrobi sobie rachunek sumienia.

Tak jak ktoś wyżej napisał porównania graficzne (niby typowe artykułu pod flame war) też mają sens, bo ja mając obie konsole chcę wiedzieć, na której platformie jest chociażby więcej trawy. Jeżeli tytuł nie ma multiplayera i wygląda lepiej na Xboxa 360 to czemu nie miałbym kupić go na ten system? Szkoda też, że przy tych porównaniach nie ma zazwyczaj informacji o jakości filmików, które na Xboxie z racji małopojemnościowego nośnika często są tragicznej jakości (np. Gears of War).

Ps. Jak komuś nie podobają się fanbojskie komentarze to po w ogóle czyta komentarze na tych stronach? Rozumiem, że autorka może się burzyć, że każdy jej tekst jest mieszany z błotem, ale zwykli użytkownicy? My chyba nie mamy powodów do bycia zagniewanymi. prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 20:45, marcin-malysza napisał:

> Xbox 360 rulez ! Reszta to dalszy plan... X360>PC>ps3>WII hehe
>
Nonsens, hańba ci... Najlepszą konsolą stacjonarną jest Nintendo Pegasus, dyskietki bija
na łeb na szyje Blu-ray i DVD-DL. 999 w pełni grywalnych gier na jednym nośniku hehe
:D


Bzdury gadasz każdy wie że x360 jest najlepszym sprzętem do gier ;P hehe

>W boxie brakowało mi Realnego HD zamiast przeskalowanego

Bo w grach na ps3 masz Full hd i 16x antyalising xD Wiadomo że większość gier wygląda lepiej na klocku
( maja większą rozdzielczość, wiecej detali i lepsze efekty). Jedynie niektóre exy na ps3 wyglądaja konkretnie(Killzone, Uncharted, God of War).

xbox 360+ kinect:
Me: Xbox 360 wyjdziesz za mnie ?
x360: spierxxxxx popierxxxxxx fanboyu ..xD
Co za szmata z tej konsoli xD


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram autora listu. W sumie to powinniśmy patrzeć głównie na gry, a nie na to na czym są one dostępne. Głupio to brzmi bo wiadomo, że nie popatrzy ktoś na grę z PS3 mając jedynie PC''ta, czy na gry z innych konsol. Ale od tego mamy recenzję w sumie, no i raczej na czołowych platformach do grania znaleźć jednak można odpowiedniki danych tytułów ("exclusive''ów").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię się kłócić i nic tego nie zmieni :). Nie dość, że ćwiczę szybkie szukanie odpowiednich argumentów, co w życiu się przydaję. To jeszcze poznaję innych ludzi po ich opiniach. Dzięki temu powiększam zasób słów, bo mimo tego, że czytam dużo to jakieś słowa się znajdą, a już szczególnie angielskie. Jeszcze do tego powiększam swoją wiedzę o wiele nowinek, ciekawostek i innych tematów. Jedynym minusem jest tylko marnowanie czasu, ale tego mam dosyć sporo, a z pracy raczej nie przychodzę bardzo zmęczony, więc po-odpowiadać mogę. A no i jeszcze czasami mogę wyładować na kimś złość skumulowaną przez cały dzień, a mam czasem takie dni, wtedy jestem dosyć agresywny do innych użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 19:29, Ring5 napisał:

Facet ma absolutną rację pisząc o zachowaniu graczy, ale niestety, nie bierze pod uwagę
jednego: takie zachowanie istnieje od zawsze, odkąd tylko pojawiły się konkurujące ze
sobą przedmioty. Na rynku rozrywki elektronicznej konflikty wybuchają od samego początku:

Cóż takie zachowanie istnieje od początku ludzkiego istnienia, konflikty "między-platformowe" to pikuś w porównaniu do takich np. wojen religijnych, tam to się dopiero kłócili o to czyje przekonania są lepsze XD Niestety konfliktowość jest wbudowana w człowieka na chyba genetycznym poziomie więc pozostaje tylko ostrzyć umysł i trzymać emocje na wodzy by się do takiego idiotyzmu nie przyłączać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 19:20, Mercuror napisał:

Eee... Po co to zamieściliście?


Może po to, by gramowicze nie komentowali ich często debilnych przypisów albo kiepskich recenzji ;)
No bo chyba nie wierzą, że to coś sprawi, że wszyscy naraz się pokochają ;] To jest jak stwierdzenie, że niektórzy z nas są p***** głupkami- choćby nawet raz na jakiś czas. Mało trafne z psychologicznego punktu widzenia podejście- nie zdziwił bym się, gdyby ten człowiek skończył niebawem z kupa na masce ;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 20:45, Henrar napisał:

Kevin leci w święta!!!!!!! Polsat się poddał! Lol.

Pękli pod naciskiem fanów?? :D

Dnia 30.11.2010 o 20:45, Henrar napisał:

Niestety, ale fanbojstwo było, jest i będzie - i nikt ani nic tego nie zmieni.

>
Amen!!

Dnia 30.11.2010 o 20:45, Henrar napisał:

@marcin-małysza: Nintendo-Pegasus? Co to takiego? Chyba chodzi Ci o NES-a lub Famicoma
(czy jak mu tam jeszcze było).

Fakt, pegasus to była podróba konsoli Nintendo... :D konkretnie Nes''-a... Ale wiadomo oc o kaman :)

maXan, ciesz się, że X-boksica odmówiła na osobności a nie przy szerszej publiczności, wtedy by był wstyd :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 20:45, marcin-malysza napisał:

A co do Handholdów to konsolka z wilkiem łapiącym jajka...


Nie znasz się, Ośmiornica przebijała Wilka pod każdym względem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC są lepsze od konsol, ekhem ale zależy też jaki xD, dużo osób pisze że PC są lepsze od konsol blablabla a tak na prawde nadal posiadają DDR1 256MB ram karte graficzną GeForce3 i procesor Duron 1GHz...ARE YOU FU*KING KIDDING ME :\. Na pewno cenowo jeśli chodzi o uzyskiwanie grafiki opłaca się bardziej PS3 czy też XBOX360 ale nie będziemy posiadali GG,Skype, Paint,Photo shop,, Sony Vegas czy też jakieś tam inne opcje które znajdziemy w PC, zależy kto co potrzebuje.To tak jak byś my się kłócili że DANIEL jest lepszy od RAFAŁA. Ja osobiście potrzebuje PC i PS3 ;p tak jest Potrzebuje DANIELA I RAFAŁA bo to moi przyjaciele xD, i mogę sobie z nimi pograć. PC ma o wiele lepsze opcje, a na PS3 wychodzą lepsze gry dla mnie bo uwielbiam Bijatyki a na PC takich fajnych niema jak na Konsolach. Spójrzcie na firmę Sony czy też Microsoft oni nie robią wojny, Sony wydaje nowsze wersje Programu Sony Vegas na PC a Microsoft nadal produkuje Windowsy i patche do nich, Ale chyba nadal jest wojna pomiędzy tymi firmami xD PS3 a XBOX360.
Ja sam posiadam PC procesor AMD Athlon 6400+ (3,2GHz) , Karte graficzną GEFORCE GTX 280 (1GB DDR3) i ram 2x2GB i sam nie wiem czy moje PS3 jest lepsze czy mój PC ponieważ posiadam gównianą płytę główną za 50zł i przy lepszych grach pogram 15min i wychodzi mi BLUESCREEN bo przegrzewa mi sie płyta główna :\. POMIMO MOJEGO POSTU WIEM ŻE WOJNA I TAK NIE USTĄPI ALE BYNAJMNIEJ NAPISAŁEM PRAWDĘ i dużo osób tera myśli że JESTEM GŁUPI I SIĘ CIESZĘ xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fanboje nigdy nie znikną, zgoda. Ale czy naprawdę nie mogliby zaspokajać swojej frustracji w inny sposób, tak, by jeszcze więcej bzdur nie zalewało już dostatecznie podlanego bzdurami internetu? Na przykład tak jak ja: jako skończony fanboj PS3 ustawiłem konsolę na złotym stoliku okrytym czerwonym obrusem, a na ścianach pokoju wymalowałem setki razy logo Sony, by czuć było tę energię.

I każdej nocy wychodzę na miasto, by porwać jakiegoś posiadacza Xboxa i złożyć do w ofierze swojej konsoli. Czasem ciężko jednak znaleźć kogoś w nocy na mieście, więc zadowalam konsolę, składając w ofierze jedną kopię Halo i dwie kopie Forzy, które zawijam z pobliskiego sklepu z grami. I wtedy konsola mówi do mnie, że jest już dobrze. I moje fanbojstwo jest zaspokojone, kiedy słyszę ten szept w uchu. Nie robię z siebie pośmiewiska w sieci, dla dobra inteligencji jako wartości. Cichutko w domu, bez złości, bez nienawiści, bez głupich pyskówek.

Z tym fanbojstwem jest klasyczny problem jak z większością ludzi. Jeżeli człowiek ma coś za małe/zbyt tanie/niesatysfakcjonujące, chce mieć większe/droższe/bardziej satysfakcjonujące. U jednych to jest praca, pensja, u innych dom, u innych samochód - real life, normalka. A u fanbojów krzyczących w internecie to jest e-penis. Uważają, że mają za małego, więc chcą sobie dodawać te fikcyjne centymetry. Osobniki głupie i agresywne, przede wszystkim zarozumiałe. Nie ma ratunku ani lekarstwa. Zalecana akcja - ignorowanie. Potem banowanie bez ostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować