Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Casting do filmiku gramowego w klimatach wiedźmińskich :)

73 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2010 o 22:35, Budo napisał:

Wiem o kilku "trzydiestkach" i o KrzysztofieMarku, który ma gdzieś 50-60, nie wiem ile.
Na pewno jest sporo starszych osób, ale dinozaury kalibru KMa to chyba raczej rzadkość,
przynajmniej na forum ;]


tak naprawdę nikt nie wie ile KM może mieć lat, jest to postać na tyle tajemnicza co ciekawa, w sumie idealna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 17:22, witek194 napisał:

będą jakieś inne role oprócz dojrzałego i nieogolonego wojownika po 50 ;d ? coś dla osób
np w tym przedziale 18-25 ?


aktualnie nie, ale może później...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 15:16, GRAMy napisał:

Filmik będzie kręcony w Warszawie


To chyba większe ograniczenie niż wiek kandydata. Biorąc pod uwagę zyski i koszty, to bardziej opłacałoby mi się kupić Edycję Kolekcjonerską dla siebie i jeszcze kilku osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktor musi byc charakterystyczny i Panowie maja prawo wytyczyc wymaganie w postaci wieku i wygladu :). Do takich Wiedzminskich filmików napewno nie pasują mlode dzieciaczki z buzka Biebera, bo film poprostu z góry bedzie skazany na porażke i irytacje. Mysle, ze to ma byc dojrzała produkcja, tak jak dojrzałą fabułe miała ksiazka o iWedzminie - krew, seks, przeklenstwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 19:36, Lucek napisał:

To chyba większe ograniczenie niż wiek kandydata. Biorąc pod uwagę zyski i koszty, to
bardziej opłacałoby mi się kupić Edycję Kolekcjonerską dla siebie i jeszcze kilku osób.

A sława i tysiące fanów? :D

@Almarcino

Dnia 19.12.2010 o 19:36, Lucek napisał:

Mysle, ze to ma byc dojrzała produkcja, tak jak dojrzałą fabułe miała ksiazka o iWedzminie - krew, seks, przeklenstwa ;)

Może jestem mega sceptykiem, ale wątpię aby to się udało ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 19:36, Lucek napisał:

To chyba większe ograniczenie niż wiek kandydata. Biorąc pod uwagę zyski i koszty, to
bardziej opłacałoby mi się kupić Edycję Kolekcjonerską dla siebie i jeszcze kilku osób.


Myślę, że nie byłoby problemu ze zwrotem kosztów, jeśli znajdziemy naprawdę dobrego kandydata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować