Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Vindictus - gra o której zapomnieliśmy Wam powiedzieć?

34 postów w tym temacie

"Wprawdzie na razie nie ma europejskich serwerów gry, te ruszą dopiero pod koniec roku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby szaleć na amerykańskich."

Na przeszkodzie stoi blokada europejskich numerów IP !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod postem kolegi Watermana - chyba trzeba będzie dać grze szansę. Ciekawe, jak wygląda walka - czy jest to kolejny "naciskacz przycisków" (atak na przeciwnika: prawy klik, 1, 2, 3, 8, 3, 1, 8, prawy klik, żeby zebrać przedmioty), czy może coś ciekawszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 16:35, M1SZCZU napisał:

"Wprawdzie na razie nie ma europejskich serwerów gry, te ruszą dopiero pod koniec roku,
ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby szaleć na amerykańskich."

Na przeszkodzie stoi blokada europejskich numerów IP !!!!!!!!!!!!!!


uzywasz proxy i jazda

Gralem, wyyeahpane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 16:37, Ring5 napisał:

"naciskacz przycisków" (atak na przeciwnika:
prawy klik, 1, 2, 3, 8, 3, 1, 8, prawy klik, żeby zebrać przedmioty), czy może coś ciekawszego...


Nie ;) Cos znacznie bardziej ciekawego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 16:38, Zgreed66 napisał:

Nie ;) Cos znacznie bardziej ciekawego :P


A więcej szczegółów da radę wysępić? Bo ja akurat dziś mam ostatni dzień urlopu (ale niestety zajęty), a od jutra do roboty, więc pewnie dopiero w kolejny weekend by się trochę wolnego czasu na granie znalazło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 16:40, Ring5 napisał:

> Nie ;) Cos znacznie bardziej ciekawego :P

A więcej szczegółów da radę wysępić? Bo ja akurat dziś mam ostatni dzień urlopu (ale
niestety zajęty), a od jutra do roboty, więc pewnie dopiero w kolejny weekend by się
trochę wolnego czasu na granie znalazło ;)


Wiesz nie wiem do czego ci to porownac, bo jeszcze w takie mmo nie gralem :P

Nie zaznaczasz moba, widok tpp. Gralem bodaj Fiona, taka shielderka.
Możesz chwytać moba i go o sciany trzepać. Wykorzystywać otoczenie do pozbycia sie wrogow. O, cos ala Dark Messiah.Kazda postac ma wlasny styl walki itd. Gralem dosc dlugi czas temu, byly wtedy 3 postacie, mialy dojsc 2. Dungi byly fajnie zrobione. A co najwazniejsze gierka jest poprostu HARD. Jakis bos mi hlasnał, polecialem lbem przez sciane i ded na one shota ;)

Teraz wlasnie czekam, az wrescie sie pojawia serwy EU.

tak mniej wiecej to wyglada:
http://www.youtube.com/watch?v=gnKJpXZxmyU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG DARMOWE MMO!!!
Przez najbliższy tydzień będą tysiące "FrankówPL" "Rozwalaczy666" i "xXDarkJaśXx".
Przypomina mi się jak Alien Swarm został wydany. Nie mogłem grać w tą grę ciągle "Poland?R u Poland"
Nie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walka robi spore wrażenie. Rzadko w którym tytule dla pojedynczego gracza istnieje możliwość wykorzystania lub niszczenia otoczenia (według mnie powinien to być już standard), a tu proszę, mmo :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 19:02, Snake08 napisał:

Powiedzcie mi jak w to, cholera, zagrać!


Najlatwiej chyba przez Proxyfier. Znajdz sobie jakis dobry adres proxy z USA. Najpewniejsze są platne, choć możesz darmowym probować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym powiedzieć że ta gra korzysta z najbardziej gównianego programu Pando Media Booster który nikczemnie nie daje mi pograć w LOTR-a czy własnie w Vindictusa. Oby Champions online z niego nie korzystalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować